אוהלים להשכרה – מתי כדאי לשכור ומתי כדאי לקנות

אוהלים למכירה או להשכרה משמשים למטרות שונות, צרכים שונים ולתקופה שונה, כך שההחלטה אם לשכור או לקנות אותם צריכה להיעשות לפי פרמטרים אלו. המאמר יפרט מתי כדאי לשכור אותם ומתי כדאי לקנות.

 

מתי כדאי להשכיר אוהלים?

אוהלים להשכרה משמשים להפקת אירועים ארעיים כמו: כנסים, חתונות, מסיבות, סדנאות, תערוכות, קייטנות, אירועי ספורט, כסוכת אבלים, כסוכה לחג וכד'. במקרים כאלו כדאי להשכיר אותם רק לצורך האירוע בשל יתרונותיהם הרבים. בראש ובראשונה האירוע מקבל צביון מקורי וחדשני. שנית, הם מתאימים גם לחורף וגם לקיץ. בחורף האוהלים אטומים ועמידים בפני רוחות ומזג אוויר סוער ובקיץ הם מעניקים הצללה ומערכת מיזוג האוויר המותקנת בהם מאפשרת ישיבה נעימה וקרירה. בנוסף, הם מבודדים רעשים ומעניקים פרטיות. אך היתרון הבולט ביותר הוא שניתן למקם אותם בכל מקום. תוכלו להפיק חתונה על שפת הים, סדנת ניקוי רעלים בטבע או כנס עסקי מחוץ לבניין המשרדים. האוהלים מגיעים על פי התאמה אישית, הם בעלי תקן כיבוי אש, מותאמים בכל גודל וניתן לעצב אותם בהתאם לאופי האירוע. תוכלו לקבל אוהלים עם כל הציוד הנדרש: שולחנות, כיסאות, מיזוג אוויר, חשמל או עיצוב שאותו תבחרו וליהנות מאירוע במקום איכותי ומקורי.

 

מתי כדי לקנות?

כאשר מדובר באחסון או עבודה לוגיסטית רצוי לקנות את האוהלים שישמשו אתכם דרך קבע בעבודה השוטפת. תוכלו למקם אותם בשטח המפעל או החברה, להתאים אותם לצרכים שלכם מבחינת גודל ועיצוב ולהשתמש בחלל לכל מטרה לה תזדקקו. למשל, עסק העוסק במוצרי טקסטיל וביגוד יכול לאחסן את הסחורה שלו ולא לשכור מחסן או מכולה. נניח ומפעל תעשייתי קונה אוהל, הוא יכול להזמין חלל גדול על מנת שלמלגזות תהיה גישה לשנע את הסחורה ויהיה מספיק מקום לכמות הסחורה שרוצים לאחסן. לפיכך, קניית אוהלים תהיה פרקטית לכל פרויקט שהוא ארוך טווח ורוצים לעשות בו שימוש בשטח בנוי, שטח פרטי או בשטח חקלאי. כאשר קונים אוהל בהתאמה אישית ניתן לבנות בו מדפים, למקם בתוכו ריהוט ואלמנטים שישרתו את המטרות שלכם. על מנת שתבחרו נכון הגדירו את המטרות שלכם ובחרו באוהל שיתאים לכם גם לחורף וגם לקיץ.

 

אוהלים בזמן קורונה

בוודאי נתקלתם באוהלים לבדיקת קורונה במתחמי היבדק וסע המהווים אלטרנטיבה אופטימלית לבדיקת קורונה מהירה ומבודדת משטחים ציבוריים. כמו כן, בשל צורך השעה ישנם בתי חולים שהקימו אוהלים למבודדים ובתי חולים העושים בהם שימוש להרחבת האגפים של חולי הקורונה המאומתים בחניונים או מחוץ למבנים. זוהי מטרה המשמשת את הצרכים של משרד הבריאות לאורך זמן ומעניקה פתרונות מתאימים כדי לסייע לצוותים הרפואיים. לסיכום, ההחלטה אם להשכיר או לקנות אוהלים תלויה במטרה שלהם. ייתכן שאם ההשכרה נמשכת לאורך זמן, עדיף יהיה לקנות ולא להשכיר.

אוהלים להשכרה

אולי יעניין אותך גם