חיפוש
חיפוש

5  דברים שלא ידעתם על אחסון מכולות

.זקוקים לאחסון מכולה מקצועי? ובכן, להלן חמישה דברים שלא ידעתם על אחסון מכולות בעבור יבואנים. כל הפרטים – במאמר הבא

אחסון מכולות – פתרון אופטימלי לכל מטרה

אחסון מכולות מיועד בעבור יבואנים אשר מעוניינים לאחסן את המוצרים שלהם בתוך מכולה, במקום במחסן אשר לא ישמור בצורה מיטבית על הציוד היקר. למעשה, בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בזינוק בביקוש בעבור אחסון מכולות, וזאת לאור העובדה כי יבואנים אשר מבקשים לייבא מוצרים שונים ויקרי ערך נדרשים לבצע אחסון אשר עשוי לקחת בין מספר ימים לשבועות, בהתאם לאופציות השחרור אשר עומד בפניהם. לכן, אם אתם יבואנים ומעוניינים לבצע מחסון מכולות, להלן 5 דברים שלא ידעתם אודות אחסון מכולות.

כמה מכולות גדולות

5 דברים שלא ידעתם על אחסון מכולות

  • התאמה אישית – כיום, כל יבואן יכול לבקש מראש מכולה בהתאם לצרכיו, למשל מבחינת הגודל, וזאת על מנת שכל אחד יוכל לקבל את המענה הנדרש לו, בהתאם לסחורה אותה הוא רוצה לאחסן. המידות הסטנדרטיות אשר ניתנות להשכרה יכולות להיות בין 40-20 רגל, אולם חשוב מאוד להקפיד ולבחון מראש את הגודל הרצוי לצורך ביצוע הזמנה מראש.
  • מחיר – בשנים האחרונות נכנסו לא מעט שחקנים אשר מאפשרים לבצע אחסון מכולות. יחד עם זאת, חשוב לציין כי מדובר בענף פרוץ אשר יכול להניע גם חברות לא מקצועיות להשכרת אחסון מכולה, ולכן חשוב בעת התקשרות עם חברה לוודא כי מדובר בחברה מקצועית, אמינה ובעלת מוניטין בתחום.
  • פריסה ארצית – ניתן לבצע אחסון מכולות בכל רחבי הארץ, במחסנים חדשניים אשר מאפשרים לכם להיות בראש שקט לכל אורך התהליך. למעשה, החברה מאפשרת לקבל מכולה באזורים שונים בהתאם לדרישות הלקוח, ולכן מדובר באופציה אופטימלית וזמינה במיוחד.
  • התקדמות טכנולוגית – המכולות אשר ניתנות כיום בעבור יבואנים הינן מכולות חדשניות אשר מאובטחות באמצעי אבטחה מתקדמים, כמו גם מאפשרות שליטה מרחוק ליבואן בכדי להבטיח כי הסחורה נשמרת לאורך זמן וברמת אבטחה גבוהה.
  • שירותים נוספים – במידה והנכם מתקשרים עם חברה מקצועית ומובילה בתחומה, תוכלו לקבל בנוסף קשת של שירותים נוספים בהתאמה אישית, כגון הובלה ושינוע של המכולה לכל רחבי הארץ, ע"פ דרישה.

מעוניינים לקבל שירותי אחסון מכולה ברמה הגבוהה ביותר? הכירו את מחסנים לוגיסיטים

חברת מחסנים לוגיסטיים הינה חברה מובילה בתחומה ובעלת מוניטין של שנים. החברה מתמחה באספקה של שירותים מתקדמים בתחום הלוגיסטיקה והאחסון, כל זאת מתוך מטרה להעניק לכל לקוח שירותים מתקדמים לאורך כל התהליך. במידה והנכם מעוניניים לקבל שירותי אחסון מכולה ברמה גבוהה ובמחיר מצוין, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם נציגי החברה באמצעות התקשרות למספר 072-3969851 או השאירו פרטים באתר בכתובת https://www.warehouses.co.il ונציג מטעם חברת מחסנים לוגיסטים ישוב אליכם בהקדם.

אולי יעניין אותך גם

פולוסה