איזה ציפוי כדאי לעשות בשיניים?

בתוך כל אחד מאתנו עוברת המחשבה הבאה – "הלוואי והייתי נראה כמו כוכב קולנוע", או "הלוואי שהיה לי חיוך מושלם עם שיניים לבנות כמו של כל המפורסמים".

אלה מחשבות אנושיות ולגיטימיות, ואנחנו פה בשביל לגלות לכם שכל המפורסמים וכוכבי הקולנוע לא נולדו עם שיניים לבנות, הם התאמצו בשבילן.

רבים מהכוכבים הגדולים עשו טיפולי שיניים רבים כדי לשמור על חיות מושלם – יישור שיניים, הלבנת שיניים, ציפוי לשיניים ועוד.

אם אתם רוצים חיוך מושלם, הגיע הזמן לטפל בשיניים שלכם.

 

סוגים של ציפוי לשיניים

  1. קומפוזיט – מדובר בחומר זול שמשתמשים בו לציפוי שיניים. החומר לא מסתיר פגמים קשים בשיניים, לכן משתמשים בו לבעיות אסתטיות קלות. בנוסף, החומר מתבלה לאחר מספר שנים ודורש תחזוקה שוטפת.
  2. ציפוי חרסינה – הטיפול מחולק לשני חלקים – בחלק הראשון משייפים את השן הטבעית, ובחלק השני מצפים אותה בחרסינה. את החלק של החרסינה מכינים במעבדה ומאימים אותו במיוחד לכל לקוח. החרסינה מסוגלת לכסות פגמים קשים והיא נשמרת לאורך זמן. ישנם מספר סוגים של ציפויי חרסינה לשיניים, חלק דקים יותר וחלק עבים יותר.

 

למה כדאי לעשות ציפוי חרסינה?

ציפוי חרסינה הוא איכותי יותר, נשמר לאורך זמן, מסוגל לכסות כל פגם אסתטי והוא החומר המומלץ ביותר על ידי רופאי שיניים. השימוש בחרסינה לא כרוך בסכנה כלל, הוא נעשה בפיקוח של עין מקצועית ובהתאמה לרצון של הלקוח. כיום מגוון מרפאות מספקות את השירות הזה, לכן כל אחד יכול ליהנות משיניים חדשות ויפות.

 

למה חשוב להשקיע בשיניים?

רבים מאתנו שוכחים שהמלה "בריאות" כוללת בתוכה דאגה לכל חלקי הגוף. אי דאגה לשיניים תוביל לבעיות חמורות שטיפול בהם יהיה כרוך בתשלום של סכומים גדולים. יתר על כן, המראה החיצוני מלווה את האדם תמיד, ואם נשקיע בו הוא שיפיע עלינו לטובה. אם החיוך שלכם יהיה יפה ואתם תרגישו צעירים ויפים, אתם תהיו מאושרים יותר  – ואת זה אפשר להשיג על ידי ציפוי חרסינה לשיניים.

 

איך לבחור את הציפוי המתאים ביותר עבורכם?

הדבר החכם ביותר שתעשו הוא להתייעץ עם רופא. קבעו פגישת ייעוץ בה הרופא יסביר לכם מה הכי מתאים לבעיה שלכם, וכך תוכלו להיות בטוחים שאתם בדרך הנכונה. כמו כן, ניתן לקרוא על הפתרונות השונים באינטרנט. חשוב לציין שיש נטייה לסלוד מהרפואה המודרנית, במיוחד כשזה קשור לאסתטיקה, אבל רוב הפעמים אין בסיס להתנגדות הזו.

 

סיכום

ציפוי שיניים הוא טיפול בטוח שנעשה על ידי רופא מוסמך. במהלך הטיפול משייפים מעט את השן הטבעית ולאחר מכן מצפים אותה בחרסינה. ציפוי החרסינה מומלץ מאוד כיוון שהוא חזק, עמיד ובכוחו להסתיר כל פגם אסתטי, גם את החמור ביותר. אם אתם חולמים על חיוך לבן ומושלם, כנראה שכדאי שתעשו ציפוי חרסינה לשיניים.

 

חיוך מושלם

אולי יעניין אותך גם

תפרחת
בריאות
איך להיגמל מעישון מריחואנה?

צמח הקנאביס מוכר כיום כצמח מרפא וכמשכך כאבים עבור מגוון מחלות כרוניות ואחרות ברמות שונות. אולם עבור צרכני המריחואנה המשתמשים בקנאביס כסם פנאי עלולות להיות

קרא עוד »