איך להזמין משחק בחו"ל דרך הארץ

הכדורגל האירופאי הפך בשנים האחרונות לנגיש הרבה יותר עבור האוהד הישראלי.

העלייה בתדירות הטיסות ובעיקר הירידה במחירי הטיסה הפכו את חופשת הכדורגל לטיול שכל ישראלי יכול להרשות לעצמו.

העניין המורכב היחיד הוא הכרטיס למשחק. אז איך מזמינים כרטיס למשחק בחו״ל מהארץ? על כך בכתבה הבאה.

 

הזמנה באמצעות סוכנות נסיעות

אחת הדרכים הנוחות והזמינות ביותר להזמנת כרטיסים למשחקי כדורגל בחו״ל היא באמצעות סוכנויות הנסיעות המציעות מגוון רחב של חבילות טיסה הכוללת טיסה, מלון וכרטיסי משחק. היתרון בהזמנה כזו הוא בעיקר באמינות של החברות הקיימות. הזמנה של כרטיסים ליובנטוס למשל תבטיח לכם שביום המשחק לא תעמדו מחוץ לאצטדיון האליאנץ עם פנים נפולות וכרטיס מזויף ביד. הדבר נובע מכך של סוכנויות הנסיעות יש הסכמים עם מועדוני הכדורגל ומפיצי הכרטיסים והן מסוגלות להבטיח כרטיסים אמיתיים לכל משחק. החיסרון הוא כמובן במחיר שעשוי להיות יותר גבוה מפתרונות אחרים אך לרוב כנראה שרכישה דרך סוכנות תהיה העסקה המשתלמת ביותר.

 

רכישה באמצעות סוכן מקומי

אפשרות נוספות להזמנת כרטיסים למשחק בחו״ל היא באמצעות יצירת קשר עם סוכן כרטיסים מקומי עוד מהארץ, לפני הזמנת הטיסה. באופן הזה, הכרטיס אמור להיות מובטח עוד לפני הנסיעה ואין את החשש של הגעה לאצטדיון והתקווה למצוא כרטיס ברגע האחרון. הצורך בסוכנים או במתווכים אחרים ברכישת כרטיסים הוא קריטי בלא מעט מקרים שכן חלק גדול מהקבוצות והליגות באירופה לא מאפשרות רכישה ישירה של הכרטיסים באתר הקבוצה. לרוב, הכרטיסים למשחקי הקבוצה נמצאים בביקוש גבוה ביותר ולכן קיימת עדיפות גדולה לאוהדי הקבוצה ובעלי המנויים. סוכנים מקומיים בדרך כלל רוכשים את כרטיסים המשחק מאוהדים בעלי מנויים אשר מוותרים על הזכות לצפות במשחק. עם זאת, כיוון שמדובר בעסקה מאוד פרסונלית, חשוב מאוד להכיר מראש את הסוכן, לבדוק ביקורות והמלצות לגביו ולתאם את כל הפרטים מראש, עדיף בכתב.

 

רכישה דרך אתר ישראלי

עוד אפשרות הזמינה לתייר הישראלי היא רכישה באמצעות אתרים ישראלים המתמחים בכרטיסים למשחקי כדורגל בחו״ל. לאור העלייה בפופולריות של תיירות הספורט בישראל, קמו לא מעט אתרים המציעים את התיווך הנדרש על מנת למצוא את הכרטיסים למשחקים המתאימים. אתרים אלו מאפשרים לרוב יותר גמישות בבחירת הכרטיס כמו בחירה של המושבים וטווחי המחירים המתאימים. במקרים רבים, יהיה ניתן לבחור בין רכישה של כרטיס בלבד ובין רכישה של חבילות שונות הכוללות גם טיסה או לינה. רכישה דרך אתר מקצועי תבטיח לרוב זמינות גבוהה יותר של כרטיסים וכן תהיה בטוחה יותר מרכישה מול גורם אישי כמו סוכן. בנוסף, עבור מי שמעוניין בחוויית ספורט אקסקלוסיבית, אתרי הרכישה יכולים להציע גם כרטיסים לתאי ה-VIP במגרש. מדובר כמובן בחוויה יקרה יותר אך מי שמחפש את חוויית הצפייה הטובה ביותר, מהמושב הטוב ביותר באצטדיון, ייהנה מחויה בלתי נשכחת.

 

אצטדיון גדול

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram