חיפוש
חיפוש

איך לשדרג את חיי הזוגיות שלכם עוד לפני שמגיעים ילדים?

האמת שזו שאלה מעולה, ואם שאלתם את עצמכם אותה אתם על הגל הנכון.

חיי זוגיות לא מצליחים אם לא משקיעים בהם.

זה לא אומר שהרוב קשה, להיפך הרוב בא בקלות אבל צריך לעבוד קצת כדי שהשאר לא יפריע.

הילדים הם הדבר שהכי משפר זוגיות, אבל רק אם מגיעים לשלב הזה מוכנים עם זוגיות מבוססת וחזקה.

זוגיות חזקה זה לא הודעה עם סמיילי לבבות וחיבוקים בציבור – ממש לא.

זוגיות חזקה זה היכרות, אהבה, קבלה, סליחה, להיות ילדים יחד, הומור ומוכנות לקדם את השני ולהתקדם בעזרתו ואיתו.

בכתבה הבאה ניתן את הטיפים החשובים ביותר לקידום הזוגיות.

 

מיניות

מיניות היא לא רק כיף, היא מזון לגוף ולנפש. מחקרים מוכיחים כי היא משפרת את הבריאות ומעלה את רמת האושר – עכשיו זה מדעי! איך תשפרו את חיי המין? קבלו את הגוף אחד של השנייה, למדו מה השני או השנייה אוהבים, החמיאו הרבה, תתבלו את העניינים עם צעצועים ותכניסו הרבה אהבה. נוטים לזלזל בחשיבות של אביזרי מין, אבל הם יכולים לחולל קסמים בחדר המיטות, לפרטים על חנות סקס. מיניות היא מפתח להעצמת הקשר שלכם, כדאי לכם לא להתייחס לזה כדבר שולי ולנסות להימנע מלקיים יחסי מין אחת לשבוע – תפנקו את עצמכם כל יום או לפחות כל יומיים! וכמובן שחשובה גם ההפסקה, לא סתם ביהדות המציאו את הנידה. אם תגיעו לשלב של הילדים כשאתם רגילים לקיים יחסי מין כמעט בכל יום – אתם בטוח לא תשברו לעצמכם את ההרגל הזה.

 

למדו איך לריב

כל זוגיות כולל בתוכה ריבים ורגעים שאתם רחוקים זה מזה, אל תאמינו למי שמספר לכם אחרת. ריבים הם לא בהכרח דבר שלילי אם לומדים איך לעשות אותם. חשבו על זה – כמה פעמים ביום אתם "רבים" עם עצמכם? מבקרים, ממתחרטים, מתלבטים – המון פעמים, אז איך לא תריבו עם אדם שנמצא אתכם כל כך הרבה זמן. אם תלמדו לא להעלות את הטונים, לא לזלזל זה בזה, לא לבקר ולשמור על שפיות כשיש קונפליקט – אתם תצמחו ממנו ותעמיקו את הקשר. מאחורי כל קונפליקט עומד מקום חדש בלב שלכם שיכול לעבור שינוי. הורות של שני אנשים שמקבלים זה את זו היא הורות טובה יותר ובשלה יותר.

 

מפגש שבועי

אם תתמידו להיפגש שניכם בכל שבוע לערב רומנטי ומהנה – במסעדה, בטיול ואפילו בבית (אבל לא עם פיג'מה מול הטלוויזיה) – אתם תראו אחד את השנייה יותר ,תבינו מה עובר על השני או השנייה, תהיו שם אחד בשביל השנייה ופשוט תיהנו מזמן משותף. התמידו בזה לפני שאתם עם ילדים ומובטח לכם שזה יישמר לתמיד.

 

לסיכום

זוגיות היא מתנה שצריך לשמר, בטוחים שתצליחו. תיהנו!

 

 

לב עם פלסטר

אולי יעניין אותך גם

הִתמַכְּרוּת
למבוגרים
5 טיפים שיעזרו לך להיגמל

התמכרות היא אחד הדברים שיכולים לפגוע בצורה הקשה ביותר בקיום האנושי. אדם מכור הוא אדם שמתקשה לנהל שגרת חיים טובה, ואורח חייו מנוהל בצורה כמעט

קרא עוד »
אילו השפעות יש לקנאביס
למבוגרים
אילו השפעות יש לקנאביס?

צמח הקנאביס, הידוע בכינויו מריחואנה,  מאז ומעולם היה נושא לוויכוח בתרבויות שונות. בתחומי בריאות שונים, ניסויים ומחקרים אינטנסיביים בשל השפעותיו המורכבות על גוף האדם והנפש,

קרא עוד »
פולוסה