איך מתכוננים להיום ההובלה בפתח תקווה 

מעבירים מכשירי חשמל או ריהוט בפתח תקווה בקרוב? בודאי תרצו לשמוע כיצד מתנהל העסק הזה של הובלות בפתח תקווה , ומה הוא טומן בחובו. ויותר מכל, במה שונות הובלות קטנות כיום, ממה שהיה נהוג בעבר בתחום שירותי הובלה. למידע נוסף

 

Boxes

 

בפתח תקווה מובילים בקלילות מכשירי חשמל, ריהוט כבד, קרטונים בודדים וככל שתחפצו!

שירותי הובלה מיכאל ובוריס הם שירותי הובלות קטנות, המתמחים בסוג זה של הובלות בשוק שהוא פרוץ לחלוטין. מובילים מיכאל ובוריס יכולים להבטיח לכם שירות מקצועי, ללא פשרות, ללא רבב, שירות אמין, אדיב ונעים. אחרת, אין למה להיכנס לעסק הזה.

הובלת מקרר מבית סבתא או מכונת כביסה חדשה מהחנות, אין זה משנה, מדובר בריהוט או מכשירי חשמל, שצריך לדעת מה עושים כשמובילים אותם. אם נטלטל מקרר, או נזיז ללא תשומת לב מספקת את מכונת הכביסה, יש לכך השלכות על תקינות ושלמות התכולה והציוד. אנחנו יותר מכל, רוצים להעביר את הפריטים ליעדם בשלום. ישנו ביטוח על הציוד בהובלות מקצועיות, אך חשוב לבדוק שהוא אכן שווה את מחירו של הציוד שמועבר לפני כן. הובלת מכונת כביסה חדשה תהיה שווה ביטוח הובלה, אך מכונת כביסה יד שנייה למשל, לעיתים לא תהיה משתלמת להנפקת ביטוח. בדקו ומצאו את הדרך הנוחה לכם ביותר בנושא זה, ובטח ובטח שאתם יכולים להתקשר ולהתיעץ עם מוביל מיכאל ובוריס, שיוכל לייעץ לכם בדרך הטובה ביותר, תוך כדי היכרות מעמיקה בתחום. שירותי הובלות מיכאל ובוריס ותיקים בשוק, ומובילים ציוד ואנשים במשך שנים רבות, צברו ניסיון וותק, ומומחים בכל האתגרים שיכולים לעמוד בפניכם בעת ההובלה.  עם הניסיון מגיעה היכולת לעמוד ולומר שתהיה לכם הובלה קלילה ובטוחה.

 

מחירי הובלה קטנה בפתח תקוה בזול עם המלצות

פתח תקוה נחשבת עיר גדולה ומרכזית, והמחיר בהתאם. המחיר אינו גבוה מדי, כיאה לעיר שרוחשת ומלאה בשפע שירותי הובלה ותחרות גדולה, אך המחירים אינם מחירי פריפריה. יתר על כן, מחירה של הובלה קטנה בחברת הובלות מיכאל ובוריס עשויה להפתיע אתכם, ומחירים שלא חשבתם שתפגשו בהם בגלגול הזה, יינתנו לכם ממש ללא התמקחות כלל.  מחירה של הובלה קטנה נע בין 200 שקלים חדשים בלבד ל-700 ₪ בלבד, וזה תלוי בתנאים שונים המשוקללים אל מחיר ההובלה.

 

מה חשוב לדעת לפני הובלה קטנה בפתח תקווה עם ביטוח ואחריות ?

חשוב לדעת הכל לפני הובלה קטנה, וחשוב להתייעץ עם המוביל שלכם על הכל, ולספק לו את כל המידע לפני ההובלה, כדי שלא יהיו הפתעות לא נעימות. הובלות קטנות או גדולות, אין זה משנה, מדובר בתנאים רבים שמובילים מבינים בהם ויכולים לאתר את האתגר או היעילות, ממש כמו רופא מנתח בחדר הניתוח, לכל אחד המקצוע שלו. ודאו מבעוד מועד שהגישה נוחה, שהחנייה קרובה, שהשעה אינה פקוקה, וכדומה. הובלה נעימה שתהיה לכם!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram