חיפוש
חיפוש

כמה עולה להפיק אירוע יוקרתי?

להפיק אירוע זו משימה לא פשוטה אשר כוללת התמודדות עם רשימה ארוכה של ספקים בכל מיני מחירים.

הפקה של אירוע יוקרתי היא כבר דבר שונה לחלוטין שבו סדר ההשקעה הכספית היא כזו שרק הולכת וגדלה ממאות אלפי שקלים ועד למיליונים, לפי המעמד הכלכלי של האנשים שאותו מתכננים.

כמה עולה להפיק אירוע מן הסוג הזה תלוי אם כך בתקציב האישי שיכול להיות גבוה מאוד ויכול להיות בלתי מוגבל עד להשגת סוג האירוע שבו בעלי השמחה חושקים לפרטי פרטים.

מקפידים על עיצוב אירועים ברמה גבוהה

כאשר חושבים על אירוע יוקרתי, מיד חושבים על האופן שבו הוא מעוצב. דבר זה אומר כי עובדים מול חברה של עיצוב אירועים מקצועית אשר איתה כל מקום שנראה בצורה אחת יכול להשתנות כליל ולהיות תפאורה מיוחדת ליום בלתי רגיל של אירוע יוקרתי.

דבר זה אומר כי צריכים לחשוב על הרעיון שאותו רוצים לסגנן באופן עקבי עבור כל המרכיבים השונים של האירוע, ובתחום הזה של העיצוב של אום האירועים זה חשוב מאוד להבין את הקונספט כדי ליישם אותו באופן מלא ואיכותי.

אירוע יוקרתי מחיר

עיצוב אירועים שכזה כבר יגיע אל סדר גודל של 5000 ₪ בממוצע ואף יכפיל וישלש את עצמו ברגע בו בוחרים בעיצוב עבור אירוע שאינו באולם אירועים ומצריך תכנון יותר מורכב.

אולם יוקרתי שמכבד את המעמד

כמו בכל דבר בחיים, גם יצירה של אירוע מוצלח שמשדר יוקרה היא הבחירה של הלוקיישן שבו הכל יקרה, הלוא הוא אולם או גן האירועים. מקומות שנראים בצורה האדריכלית שלהם בתור כאלה אשר משדרים יוקרה מכל עבר, עם הוד והדר טרם העבודה של העיצוב הנוספת הם הבחירה הטבעית הכי טובה.

יש לא מעט מקומות כאלה אשר מפוזרים להם בכל רחבי הארץ, עם הדגש על האזור של המרכז. שם ניתן לאתר אולמות רחבי ידיים עם עמודים גבוהים ועיטורים מיוחדים, לצד מקומות שאצלם איכות הגימור היא לחלוטין מחוברת אל ויזואליות ייחודית שנוצרה עם הקפדה יתרה על החומרים ועל העבודה שמרכיבים אותם.

מארגן אירועים

לרוב, אירועים שהם נערכים עבור אנשים בעלי סטטוס בחברה הם גם כאלה שעבורם בעלי האירוע כלל אינם טורחים בצורה אישית, מלבד לאשר את כל מה שמגיע אליהם דרך מארגני האירועים.

השירות של מארגן אירועים איכותי שיודע כבר כיצד לעבוד עם אנשים עסוקים ממעמד גבוה שווה את משקלו בזהב מכיוון שמדובר באנשים ברמה מאוד גבוהה של אמינות ומקצועיות שיודעים עד כמה כל כובד משקל האירוע נמצא על הכתף שלהם בלבד.

הם אלה שכבר מכירים את כל הספקים הכי רלוונטים לאירועים ברמה גבוהה והם אלה שיודעים לפתור בצורה יצירתית כל סוג של בעיה במידה והיא למרות כל ההיערכות המוקדמת נקראה אל דרכם.

מוזיקה שיוצרת את האווירה

יש הבדל בין אירוע שבו בוחרים תקליטן, לבין אירוע יוקרתי שבו המוזיקה חייבת להיות כמה רמות מעל. באירועים מן הסוג הזה יותר מצפים לראות אפקטים והרכבים ייחודיים, והבאה של הרכבים מוזיקליים שמנגנים על כלים בצורה חיה הוא הדבר הכי מבוקש בקרב אירועים מן הסוג הזה.

הרעיון הוא להמם את האורחים עוד בשלב שבו הם נמצאים בכניסה אל המקום שבו נערך האירוע, ולשמור על אווירה הולמת ומשמחת בכל שלב ושלב של האירוע עצמו. כמובן שאפשר לפנק במתנות לאורחים ביציאה.

זה כולל במה עם אפקטים שמתחברים אל המוזיקה, מסכי הקרנה ענקיים ושילוב של נגינה על ידי תקליטן לצד זמרים ונגנים מן השורה הראשונה בתחום שבמתחם נמצאים.

רוצים לקרוא עוד כל כמה עולה חתונה בשנת 2019? לחצו כאן

אולי יעניין אותך גם

פולוסה