חיפוש
חיפוש

את שוקלת להתגרש? קבלי 4 טיפים שישמרו על האינטרסים שלך

בימים האחרונים אנו עדים להתעניינות ערה מצד נשים שמבקשות לקבל מידע אודות גירושין. חלקן פרסמו פוסטים ברשת באופן אנונימי, השאר בפנים גלויות, כאשר המטרה המשותפת של כולן היא לשמור על האינטרסים שלהן, רגע לפני שיבצעו את הצעד הראשוני. מדריך זה יציג בפנייך את 4 הטיפים החשובים ביותר. הישארי כאן ותהיי בטוחה שתדעי מה עלייך לעשות, כדי להתחיל בהליך בראש מורם.

 

טיפ ראשון: פני לייעוץ פסיכולוגי

כידוע, הליך הגירושין זה לא עניין פשוט. עלייך לקבל תמיכה מקצועית בשלבים הראשוניים, כדי שתוכלי לקבל החלטות שקולות בביטחון רב. פנייה לייעוץ פסיכולוגי תקנה את הכלים הדרושים שיאפשרו להתנהל נכון לאורך הדרך. חשוב לציין שהכוונה היא לטיפול יחידני תחילה ולא לטיפול זוגי. המטפל או המטפלת שליוו אותך צפויים להציע טיפול זוגי במידת הצורך, אך אפשרות זו לא תמיד עולה על הפרק.

פְּסִיכוֹלוֹגִי

טיפ שני: תבחרי בעורך דין מומלץ

סביר להניח שאת יודעת שעלייך לבחור בעורך דין שילווה אותך לאורך הדרך. אם כך, זו העת לגלות שתצטרכי להימנע מבחירה אקראית של בעל מקצוע זה. שכן, את צריכה להיות בטוחה  ב – 100% בכך שמדובר באיש מקצוע מומלץ שיודע דבר או שניים על ייעוץ גירושין, משום שהוא יעשה הכול כדי לשמור על האינטרסים שלך.

 

טיפ שלישי: תקראי חוות דעת אמינות

אי אפשר לעסוק בפנייה לבעלי מקצוע שמכירים בהליך הגירושין, מבלי לציין את קריאת חוות הדעת. מדובר בהליך חיוני שיכול להתבצע על ידיך בקלות. שכן, יש כל מיני פורומים שמרכזים אינפורמציה רלוונטית בנושא. לצד זאת, ניתן לקרוא ביקורות שנכתבו לאחרונה בלשונית הביקורות של גוגל. שכן, זו נחשבת לאמינה במיוחד. נמליץ בהזדמנות זו לקרוא את חוות הדעת שנכתבו על דיני משפחה במרכז רקמן ולבקר באתר המרכז שיספק לך את כל המידע הדרוש.

 

טיפ רביעי: תתייעצי לפני כל פעולה

לצערנו, נשים רבות מקבלות החלטות פזיזות שמובילות לפגיעה משמעותית באינטרסים שלהן. תרחיש זה בא לידי ביטוי בעקבות אי התייעצות עם גורמים מוסמכים. אם את רוצה להימנע מתרחיש שכזה, עלייך להתייעץ עם המומחים שהוצגו לעיל (פסיכולוג ועורך דין) טרם ביצוע כל פעולה. נציין שיש 3 פעולות פשוטות שיאפשרו לך ליישם את הטיפ הזה בקלות:

  • תנשמי עמוק
  • תספרי עד 10 בכל פעם שתחווי חוסר אונים, סטרס או מועקה
  • תנסחי הודעה קצרה לגורם מקצועי והמתיני לקבלת תשובה

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפנייך את 4 הטיפים שיאפשרו להתגרש תוך שמירה על האינטרסים שלך. בשלב זה את מכירה במידע החיוני, כך שנותר לך רק ליישם את המידע שהוצג לעיל. נאחל בהזדמנות זו שתעברי את הגירושין על הצד הטוב ביותר, תוך התמודדות מינימלית עם מורכבויות וקשיים.

לְהִתְגַרֵשׁ

אולי יעניין אותך גם

עריכת דין
7 דברים שעושה עו"ד משפחה

בכל הנוגע לגירושין ולעניינים משפטיים הקשורים למשפחה, לעורך דין דיני משפחה תפקיד מכריע בהדרכת לקוחותיו בתהליך מורכב זה. עורכי דין אלו, הינם בעלי ידע נרחב

קרא עוד »
פולוסה