חיפוש
חיפוש

ההבדל בין ביטוח חובה לביטוח צד ג׳

בפעם הראשונה בחייכם אתם קונים רכב ורוצים לעשות לו ביטוח? אם כך, טבעי שיהיו לכם אינספור שאלות שתחפשו עליהן תשובות, שכן מעבר לרכישת הרכב, כמובן שאתם צריכים גם לשלם על הביטוח.

איזה ביטוח כדאי לעשות?

בדרך כלל מי שפונה בפעם הראשונה אל חברת ביטוח רוצה לדעת תחילה איזה ביטוחים יש ומה ההבדל ביניהם. שני הביטוחים הכי נפוצים שיש הם ביטוח חובה וביטוח צד ג׳. מתלבטים מה ההבדל ביניהם ולמה אתם באמת זקוקים? אם כך, כדאי לדעת, לפני הכול, שביטוח חובה הוא ביטוח שבלעדיו אתם לא יכולים לנסוע על הרכב ואילו ביטוח צד ג׳ בכל זאת נחשב לתוספת. הבדל נוסף זו העובדה שביטוח חובה מכסה רק את נזקי הגוף שנגרמים למבוטח ולצד ג׳. לעומת זאת, ביטוח צד ג׳ מכסה גם את נזקי הרכוש שנגמרו לצד ג׳, אך לא את נזקי הרכוש שנגרמו למבוטח עצמו. לכן, אם אתם מחפשים את הביטוח שבאמת יסיר דאגה מלבכם, כנראה שכדאי יהיה לעשות ביטוח מקיף.

ביטוחים שונים

איך בוחרים חברות ביטוח?

זה לא משנה אם אתם רוצים לעשות היום השוואת ביטוח חובה בלבד או שאתם רוצים להשוות בין עוד אופציות שונות, כי מה שבטוח זה שעליכם לבחור בקפידה את חברת הביטוח הנכונה לכם. לא בכל חברת ביטוח תקבלו את אותו הדבר ולא כל חברת ביטוח יכולה לתת שירות מספיק טוב לכל הלקוחות שלה. יש לקחת בחשבון, בין היתר, את השאלה האם זו חברת ביטוח שעוסקת בתחום הזה מזה שנים, האם היא מוכרת והאם כל הלקוחות של אותה חברת ביטוח באמת ממליצים עליה בחום.

לתכנון פיננסי נכון היכנסו: http://www.haimnatan.com/tax190.

איפה תשלמו פחות?

כל מי שיש לו רכב יוכל לספר לכם שאומנם לקנות את המכונית עצמה זו הוצאה כלכלית לא קטנה, אך מצד שני, יש גם את נושא התשלומים השנתיים. צריך לשלם על תיקונים, על טסט לרכב וגם על ביטוחים. לכן אנחנו ממליצים לכם להשקיע ולעשות גם השוואת ביטוח צד ג, כי איזו סיבה יש לכם לשלם על אותו ביטוח מחיר כפול? יש הבדלים מאוד משמעותיים בין הסכומים שחברות הביטוח יכולות לגבות ולכן יש טעם לבדוק את הנושא הזה לעומק.

יתרה מכך, יש היום גם תוכנות משוכללות אונליין שיכולות לסרוק את האופציות השונות ולתת לכם מספר הצעות, אז למה לא להשתמש בכל הכלים הללו? ישנם לא מעט פרטים שיכולים להשפיע על עלות הפוליסה, כמו סוג הרכב עצמו וכדומה, אך כמובן שגם השאלה לאיזו חברת ביטוח אתם פונים יש השפעה על עלות הביטוח.

לכן יש טעם לפנות אל כמה חברות שונות, להשוות מחירים ולראות שאתם בוחרים בחברת ביטוח שתיתן לכם את הטוב ביותר במחיר הכי נמוך שאפשר, כי למה שתשלמו ביוקר?

לפרטים נוספים: https://s-loan.co.il.

אולי יעניין אותך גם

pexels-pixabay-207582 (1)
ביטוחים
עולם הדיגיטל בענף הביטוח

שיתוף הפעולה הקיים כיום בין תעשיית ההייטק וענף הביטוח המקומי, מחויב המציאות בעולם הטכנולוגי בו אנו חיים. שיתוף זה מקפיץ את הענף קדימה, מייעל אותו

קרא עוד »
פולוסה