4 בילויים מוזיקליים שניתן לעשות באזור ירושלים

ירושלים

גם עליכם פועלת המוזיקה בצורה מאגית ומעמיקה את החוויה החושית שלכם למקומות שלא ידעתם שקיימים בכם? אם אתם נמסים לקולם של צלילים ונגינה היא אישיו עבורכם, הגיע הזמן שתכירו את החוויות המוזיקליות שיש לירושלים להציע. לא משנה אם אתם נופשים בעיר אפופת ההשראה הזו, או גרים בה משחר ינקותכם, הפוסט הזה הולך לדבר אליכם. למדו על הבילויים המוזיקליים בעלי הניחוח הירושלמי בבירה.

 

קודם כל מוזיקה, אחר כך דברו איתי

העולם מתחלק ל-2, אלו שמוזיקה היא חמצן עבורם, ואלו שמסוגלים לחיות גם בלעדיה. יהיו כאלו שיגדירו את הזן השני כבעלי מגבלה מסוימת. אם אתם כאן איתנו, ככל הנראה אתם נזקקים לצלילי המוזיקה כדי להתקיים, ובילויי מוזיקה הם החוויות המועדפות עליכם. גלו את המקומות הקסומים ביותר, להנות בהם ממוזיקה טובה, בעיר ירושלים.

 

כשאהבה, תווים ויופי מצטופפים בכיכר

מיזם המוזיקה הירושלמי בשכונת נחלת שבעה מכונה: כיכר המוזיקה. מטרתו ליצור שמחה ואיחוד באמצעות מוזיקה, נגינה וכל הקשור בהם. יוזמי הכיכר המוזיקלית ראו במוזיקה כוח מחבר בין שלל התרבויות ואינסוף סוגי האנשים הגודשים את העיר המגוונת.

הכיכר מהווה קומפלקס ייחודי מסוגו. היא כוללת: בית ספר לריקוד, במה מוזיקלית לשלל הופעות בירושליים, מוזיאון למוזיקה, מוזיקה וקומדיה, גלריה לאמנות המוזיקה שבה ניתן למצוא: ציורים, רישומים ויצירות פיסול בזיקה למוזיקה, ספרייה עברית למוזיקה, חנויות מוזיקה, מלון מוזיקה הכולל חדר רגאיי וחדר פלמנקו ועוד.

 

פסטיבלים מוזיקליים בעתיקה

רובעי העיר העתיקה מתמלאים צלילים היסטוריים מלאי השראה. במסגרת הפסטיבל יוכל כל תייר ומבקר ללכת אחרי המוזיקה, להיכנס בשער יפו ולהלך בסמטאות לקול כלי הנגינה הרבים, שהדם הולך למרחוק. המוזיקה יוצרת השראה של ממש ומאפשרת לחוות את ההיסטוריה העשירה בממד אחר. הפסטיבל מתקיים פעם בשנה ללא תשלום, ומהווה הזדמנות נדירה לצפות בהופעות של מגוון אמנים, ולהתרשם ממקבץ אירועים רבי רושם.

 

שירה בציבור

בירושלים תוכלו למצוא שלל יוזמות של שירה בציבור בהרכבים מוזיקליים שונים ובהשתתפות אמנים אורחים. השירה הציבורית מתבצעת במקומות כינוס שונים ברחבי ירושלים. לפרטים מדויקים, ניתן לפנות לאתר הרשמי של עיריית ירושלים. מופעי השירה בציבור פעמים רבות כוללים שירים ישראליים עתיקים שמזכירים לכולנו נשכחות ומחממים את הלב בפרץ פטריוטיזם נוסטלגי.

 

מוזיאון המוזיקה העברי

במוזיאון זה תוכלו למצוא את עצמכם במפגש תרבויות מוזיקלי יחיד מסוגו, בלב ליבה של ירושלים. המוזיאון מאפשר להתנתק מקצב החיים התובעני וליהנות מחוויה מעצימה ומרפאת של נגיעה בעומקה של המוזיקה. הסיור מתבצע בליווי טאבלט ייחודי המסייע לסייר בשבעה חללי תרבות מוזיקלית שונים. בסופו של הסיור ניתן לשחק במשחק אטרקטיבי של מציאות מדומה.

 

ירושלים – עיר שמנגנת על הנשמה

שוהים בירושלים ומחפשים בילוי אטרקטיבי שייגע בכם בעומק? צאו להנות מאחת מהאטרקציות המוזיקליות שהעיר מציעה לכם. אתם תחזרו בני אדם חדשים.

עיר הקודש

 

אולי יעניין אותך גם

כוסות
תיירות
לאן כדאי לצאת הסופ"ש?

בילוי בסוף השבוע הוא הרגע לו אנו מצפים כל השבוע. העבודה המייגעת, הפקקים, השגרה עם הילדים, כל משפחה מחכה לרגע בו יגיע שישי בבוקר ויהיה

קרא עוד »