חיפוש
חיפוש

במה כדאי להשקיע יותר בחתונה – בתקליטן או בעיצוב?

גם אתם עומדים בפני הדילמה הזאת – מוזיקה מול עיצוב, כשאינכם יודעים במה חשוב יותר להשקיע? כמו הרבה זוגות טרם אירוע החתונה, גם אתם מתלבטים. התקציב, כמה משונה – מוגבל, ואין אפשרות לקחת תקליטן מספר אחד, ולהשקיע בעיצוב ספץ – בו זמנית.

אם כך, במה כדאי באמת לבחור? מוזיקה מול עיצוב – מלחמת ראש בראש.

 

חתן, כלה, איך אתם מדמיינים את החתונה שלכם?

יום חתונה נתפס אצלינו, כבר משהיינו דרדקים – כאירוע שיא חד פעמי רב רושם. אנחנו זוכרים בפרוטרוט את החתונה ההיא של הדוד או השכנה אליה נלקחנו חנוטים חליפות שרד, איך הבטנו אז בעיניים קרועות לרווחה על האורות, על שמלת הכלה הצחורה, ועל התקליטן שהיה נראה לנו אז כיצור פלאי מכושף. מאז אנו לא מפסיקים לחלום על היום הזה בו נעמוד אנחנו ונשחק תפקיד ראשי בסצנה המרגשת. החלומות הספיקו לפשוט וללבוש צורה במשך השנים. ועכשיו כזוג אנו מביטים למציאות בעיניים, ושואלים את עצמינו איזו השקעה רווחית יותר – בתקליטן או בעיצוב?

 

למה לבחור בתקליטן?

למוזיקה יש כוח מאגי עלינו, ביכולתה לשחק באווירת החתונה כמו בפלסטלינה, ולעצב את תחושות הקהל כרצונה. "מוזיקה טובה", כך טוען שימי אוחיון תקליטן לחתונה, מנהל חברת קלאמוס, כבר למעלה מעשור מככב באירועי צמרת ברחבי המרכז, "היא ערובה לחתונה מוצלחת, חשוב שהיא תהיה מקצועית, עשירה ותהווה את הבחירה המועדפת על שני בני הזוג – בלי זה, קשה להאמין שהאירוע יוכל להיות מושלם".

 

לא נפסיק לרקוד – תקליטן לחתונה שיוצר מוטיבציה

תפקידו של ה-DJ הוא לדאוג שלא יישאר מקום אחד מאויש באולם, בזמן הריקודים. בינינו, מוזיקה טובה היא זו שנותנת את האנרגיה ומעניקה את המוטיבציה לרקוד ולרקוד עד בלי די. נסו להיזכר בחתונות אליהם הוזמנתם, כמה משמעותית הייתה המוזיקה בהשפעה על המורל של הקהל.

 

למה לבחור בעיצוב?

כמובן שחגיגת יום הכלולות בגן אירועים מפואר עם צמחייה עשירה ועיצוב מוקפד של השולחנות, מעניקה לאירוע טאץ' מיוחד. בנוסף, את היום הזה הרי מתעדים מכל זווית, חשוב שהוא יהיה מצולם ברקע מעוצב, בסגנון ייחודי. ניתן להוסיף גם מזכרת תואמת לכל אורח ופרחים חיים בגוונים השולטים. השמים הם הגבול בעיצוב – ככל שתרצו להשקיע בתקציב גדול יותר – המחיר יהיה בהתאם. חשוב לבחור במעצבי אירועים מקצועיים שידעו לשלב את הטעם האישי שלכם עם תנאי המקום, וליצור נגיעה אינדיבידואלית שתהפוך את החתונה שלכם לבלעדית.

 

עיצוב ומוזיקה – על מה כדאי לשים את הדגש?

חברים, אז מה שורה תחתונה, במה כדאי יותר להשקיע? בלבלנו אתכם?! אנחנו כאן עם מסקנה סופית ברורה. בסופו של דבר, האורחים שלכם לא יזכרו באיזה צבע הייתה מפת השולחן ואילו בדים הייתה מלופפת החופה, אנשים זוכרים את ההרגשה עמה יצאו מהחתונה, ועל זה ממש אחראי התקליטן. לא אמרנו שתזלזלו בעיצוב, הוא חשוב ויש לו מקום, אולם מוזיקה – במקום הראשון!

חתן וכלה

 

אולי יעניין אותך גם

פולוסה