בעיות בזוגיות והדרך אל הפתרון

בעיות בזוגיות עשויות להתרחש בשלבים מוקדמים ולעיתים גם לאחר שנים רבות של זוגיות מאושרת. כיצד ניתן לשקם את מערכת היחסים ולהגיע להבנות? להלן הפרטים.

 

חווים בעיות בזוגיות? ישנן דרכים להגיע לפתרון לפני פרידה

הסטטיסטיקה העוגמה מצביעה על כך כי אחד מתוך שלוש זוגות נפרד, כאשר בשנים האחרונות חל זינוק במספר התיקים אשר נפתחו ברבנות בכל הקשור לתהליכי פרידה וגירושין. זה לא סוד כי בעידן הנוכחי הבעיות אשר מתגלעות בין בני הזוג עלולות ליצור פערים בלתי ניתנים לגישור, אולם לפני שאתם ממהרים לפרק את החבילה חשוב לזכור כי בעיות בזוגיות ייעוץ וטיפול יכולים לתרום באופן משמעותי לשיפור התקשורת כבני זוג וכן ליצור מערכת יחסים בריאה וטובה, גם אם נדמה כי הגיע העת להיפרד. באמצעות ייעוץ זוגי ניתן להוביל לקבלת כלים מצוינים אשר יאפשרו לבני הזוג ליצור מערכת בריאה אשר מבוססת על אמון ותקשורת פתוחה, כל זאת כאמור במסגרת של טיפול אשר יכול להיות קצר מועד או ארוך, בהתאם לשיתוף הפעולה בין בני הזוג.

זוג בויכוח

 

כיצד לבחור מטפל/ת לייעוץ זוגי?

עם זאת, כפי שמסבירים Bizibrand   – ביזיברנד אתרים עסקיים חשוב מאוד להקפיד ולבחור ביועץ או יועצת מובילים אשר להם המלצות מזוגות אשר עברו את התהליך, וזאת בכדי שתוכלו להיות בטוחים כי אתם יוצרים קשר עם מטפל/ת זוגית אשר ידעו להתאים את הטיפול לצרכים הפרטיים שלכם, כולל שייח אשר מתנהל מתוך מטרה להבין את מקור הכעסים אשר הצטברו עם הזמן, בין אם מדובר בזוגות צעירים או בזוגות נשואים אשר הקימו משפחה וכעת מרגישים כי הם אינם נמצאים על אותו הגל. למעשה, באמצעות מחקר ברשת וכן קבלת המלצות תוכלו להגיע תקבלו את הדרכים האפקטיביות והנכונות לצורך יצירת מערכת יחסים אשר מבוססת על אמון, הכלה והבנה כי הבעיות אשר התגלו הן ברות פיתרון, גם אם נדמה כי הגיע העת להיפרד.  מטפלת זוגית מוסמכת אשר לה ניסיון של שנים רבות בתחום הינה אוראל שופן. בקליניקה של אוראל וכן באמצעות האתר הרשמי ניתן לקבל מידע אודות דרכים לשיפור המרקם היחסים, כל זאת באמצעות טכניקה ייחודית אותה פיתחה ואשר עזרה למאות זוגות אשר פנו לצורך קבלת ייעוץ וטיפול לאור בעיות בזוגיות.

 

ייעוץ וטיפול בבעיות זוגיות – הכירו את אוראל שופן

אוראל שופן הינה יועצת זוגית מוסמכת אשר באמצעותה תוכלו לקבל את הכלים והידע לצורך הגעה לעמק השווה, בליווי אשר מתבצע לכל אורך התהליך ועד לשביעות רצונכם המלאה והגעה להסכמות אשר נועדו לגשר על הפערים והבעיות. מעוניינים לקבל מידע נוסף? ליצירת קשר היכנסו לאתר הרשמי של הקליניקה של אוראל שופן, השאירו פרטים מלאים ובכך תוכלו להתחיל את תהליך הריפוי של היחסים שלכם באופן יעיל ונכון בעבורכם.

אולי יעניין אותך גם

טיפול רפואי
בריאות
איך לטפל בכאבי ברכיים?

כאבי ברכיים זוהי בעיה נפוצה באוכלוסייה, בעיקר כאשר מדובר על ספורטאים או על אנשים מבוגרים. הכאב יכול להתמקד רק באזור אחד של הברך, או להיות

קרא עוד »
בלון
בריאות
3 יתרונות למחולל חמצן נייד

אוויר. אי אפשר בלעדיו. ככל שהוא נקי יותר, הרי זה משובח. המצרך המרכזי שגופינו מפרק מהאוויר שמסביבנו הוא החמצן. הוא מרכיב כ- 78% מהאוויר שאנחנו

קרא עוד »