גנרטורים לאירועים: כך תבחרו את הגנרטור המתאים

כיום, מרבית בני האדם שמתעתדים לערוך אירוע, מעוניינים להיות מקוריים ונועזים יותר.

בשל כך רבים מעדיפים לקיים את האירוע בחיק הטבע, ולא משנה באיזה סוג של אירוע מדובר.

אין עוררין על כך כי הפקת אירוע בטבע מקבלת אפקט ספציפי, שאי אפשר להגיע אליו בגן אירועים או באולם אירועים סטנדרטיים.

אבל עד כמה שאירועים אלו מדהימים, צריך להיערך לקראתם בהתאם מבחינת לוגיסטיקה וארגון, כמו למשל – להשכיר גנרטור על מנת למצוא פתרון למקור חשמל, שכן באירועים חייבים לדאוג לחשמל עבור מסך וידאו, תאורה, ציוד לאוכל, מוסיקה, וכיו"ב.

 

כיצד יש לבחור את הגנרטור הכי מתאים וחזק?

לא כולנו ממש מבינים בעולם הגנרטורים, ולכן אנו עלולים לשגות בעת השכרת גנרטורים, אם לא נקפיד בבחירת גנרטורים שהם מספיק חזקים. גנרטורים שאינם חזקים דיים, לא יהיו מסוגלים לספק באירוע שלכם את כל החשמל ההכרחי, כך שכל פעולה שמחייבת חשמל תיאלץ להתבצע בנפרד. לכל אלו מבינכם שתחום הגנרטורים זר להם, אל תתביישו – בואכם להשכיר גנרטורים, בקשו מנציגי המכירות שיספקו לכם קצת אינפורמציה מקדימה עליהם, בררו איזה גנרטור יתאים לצרכים של האירוע שלכם, האם תוכלו לקבל גיבוי במצב שבו הגנרטור לא יפעל, מהם טווחי המחירים וכל שאלה רלוונטית אחרת.

 

יש לבחון את כל ההיבטים

כאשר מתכוונים לרכוש גנרטור, צריך לבחון את הנושא מכל מיני היבטים חשובים, כמו לדוגמה – מה יקרה במצב שתהיה לגנרטור בעיה ותרצו להחזיר אותו, או לחילופין שלא יהיה לכם שימוש עתידי בו. יש לבחון אילו גנרטורים הכי מתאימים לצרכים שלכם כעת ובעתיד, האם ההוצאה הכספית עבור ההתקנה של הגנרטור משתלמת, אילו עוצמות או עומסים מתכתבים היטב עם הצרכים שלכם, וכיו"ב. השאלות רבות מדי, והתשובות עליהן אינן לרוב מספקות. לפיכך, ברור שעדיף לשכור את הגנרטור, "להתגלח" על הניסיון בו, ורק אם יש לכם הרבה אירועים שמצדיקים את ההוצאה הכספית – ישתלם לכם לרכוש אותו.

 

טיפים נוספים לבחירת גנרטור

  • בחירת גנרטור נעשית בהתאמה למספר המכשירים שמעוניינים להפעיל באירוע. המלצה גורפת – בכל זמן נתון כדאי לשכור גנרטור לאירוע עם הספק של חמישה עשר אחוז מעבר לצרכים שלכם, לשם הקניית רוגע נפשי מפאת מקרים של נפילת מתח.
  • במידה והמטרה שלכם להצטייד בגנרטור רק לשם תאורה באירוע – כדאי שתשכרו גנרטור בינוני.
  • עדיף לשכור גנרטור עם מגן מתח, אשר באמצעותו ניתן להפעיל כל מיני מכשירים שמאופיינים ברגישות לנפילות מתח וקיימת סבירות שהם ייפגעו.
  • כאשר משכירים גנרטור לאירוע, יש היות מודעים לעובדה כי העלות שלהם איננה מכילה את הסולר. כאשר ממלאים מיכל עד הסוף, ניתן ליהנות מן הגנרטור כשתים עשרה שעות בלי הפסקה.

במידה והידע שלכם בתחום של גנרטורים הוא דל, כדאי שתתייעצו מבעוד מועד עם יודעי דבר בטרם תגיעו לחנות לשם השכרת  גנרטור. בהצלחה.

 

קבל

אולי יעניין אותך גם