האם ידעתם שאפשר לבטח את הכלב שלך?

לא כל האנשים מודעים לכך, אך בעידן המודרני שבו אנחנו חיים ניתן לעשות ביטוחים לא רק לבני האדם אלא גם לחיות המחמד שלנו. לכן, אם לא מזמן אימצתם כלב, כדאי שתהיו מודעים לאפשרות הזאת כי לעשות ביטוח זה צעד חכם ביותר.

 

מדוע כדאי לעשות ביטוח לכלב?

ראשית, כדאי לדעת שכאשר מדברים על ביטוח חיות מחמד מדברים כמובן לא רק על ביטוחים לכלבים אלא גם על ביטוחים שאפשר לעשות לחתולים. אם אתם תוהים מדוע זה כדאי, כי גם ככה יש לא מעט ביטוחים שאתם משלמים עליהם בחיי היומיום שלכם, כדאי שתדעו שזה פשוט משתלם. כל מי שהיה לו כלב שעבר טיפולים רפואיים מורכבים כמו ניתוחים ואשפוזים יודע לומר שמעבר לכל הכאב והקושי הנפשי, זה גם עולה לא מעט כסף. לכן, אם יהיה לכם ביטוח תוכלו להיות רגועים כי לפחות מבחינה כלכלית יהיה לכם איך להתמודד עם העניין. לכן לא כדאי לדחות את הדברים ודווקא עכשיו, כשהכלב עדיין צעיר, רצוי לעשות לו ביטוח.

כלב מבוטח

איפה עושים ביטוחים כאלה?

אם תיכנסו כבר עכשיו ללינק https://www.pet-ins.net/dogs-insurance תוכלו למצוא מידע רב בנושא, כי האמת היא, שהיום אפשר לעשות ביטוחים כאלה בקלות. יתרה מכך, כדאי לדעת שיש לא מעט מקומות שונים וחברות מגוונות שדרכן תוכלו לעשות את הביטוח הזה, מה שמעורר את השאלה כיצד נוכל לבחור בחברה הכי טובה שיש. ממש כפי שלא הייתם מוכנים להתפשר על חברת ביטוח שאינה מספיק טובה עבור הרכב שלכם, כך גם לחיית המחמד האהובה שלכם מגיע לקבל את הטוב ביותר. זה אומר שכאשר אתם מחפשים מקום טוב לביטוחים מהסוג הזה, כדאי יהיה לבדוק:

  • תוך כמה זמן מקבלים מענה מחברת הביטוח?
  • האם זו נחשבת לחברת ביטוח אמינה וטובה?
  • האם לחברת ביטוח יש מומחיות בתחום הספציפי של ביטוחי לחיות מחמד?

אין סיבה שתתפשרו ולכן אנחנו ממליצים לכם להשקיע במספר בירורים מראש ורק בהתאם לכל מה שתגלו – תוכלו לבחור את החברה הנכונה לכם.

האם זה יקר?

אתם תוהים כמה הגיוני לשלם על ביטוח שמיועד לחיית מחמד? אם כך, כדאי שתדעו שזה תלוי בכמה גורמים. ראשית, עד כמה אתם רוצים שהפוליסה תהיה מקיפה? ושנית, איפה אתם מתכוונים לעשות את הביטוח. בנוסף, כמובן שגם גילו ומצבו של הכלב ישפיעו על מחיר הביטוח ואפילו השאלה לאיזה גזע הוא שייך. לכן, כאשר אתם חושבים לעשות ביטוח לחיית המחמד בהחלט יש טעם לבדוק את כל הפרטים האלה. מה שכן, אם אתם כבר עושים ביטוח רצוי שזה יהיה ביטוח כמה שיותר מקיף ושהוא יכלול כיסויים כמו: בדיקות רפואיות, טיפולים שיקומיים, טיפולים אורטופדים וכדומה. אתם תראו שכך תוכלו לישון בשקט וגם יהיה לכם הרבה יותר פשוט לגדל באהבה את הכלב שאימצתם.

 בשיתוף עם סוכנות הביטוח אנגלמן.

אולי יעניין אותך גם