חיפוש
חיפוש

האם כדאי לי להשקיע בארה"ב?

אתם עובדים כבר לא מעט שנים, חוסכים כסף לאורך הזמן ועכשיו אתם מתחילים לחשוב על השקעת נדל"ן משמעותית? אתם צודקים. עם כל הכבוד לעבודה של כל אחד מאתנו, בפועל אנחנו יודעים שלא משם תגיע הישועה. לכן ברור מדוע התחלתם לחשוב גם על השעות נדל"ן בארה"ב, כי האמת היא, שזה יכול להיות מניב ומוצלח במיוחד.

 

איך עושים את זה נכון?

מצד אחד, מי שחושב על השקעות נדל"ן בארה"ב חושב בגדול ומעז לחלום, מה שיאפשר לו כנראה להצליח יותר בחיים. מצד שני, כמובן שכאשר מדברים על השקעות שונות של נדל"ן בארצות הברית, ברור מדוע יש גם פחדים וחששות.

מאיפה אתחיל את ההשקעה? ואיך אבצע את הדברים? איך בכלל אבחר את הנכס הנכון לי? והאם לא עלול להיות מצב שבו פשוט אפסיד את כל ההון שחסכנו עד היום? ברור שכל השאלות האלה קיימות גם כאשר מדברים על השקעות נדל"ן בישראל, אך המרחק והעובדה שמדובר על מקום זר, הופכים את העניין לעוד יותר מורכב.

אם זה נשמע לכם מוכר, דעו שאתם לא לבד. אתם לא היחידים שחושבים על השקעות נדל"ן בארצות הברית וחוששים, אך אתם גם לא צריכים ללכת את כל הדרך הזאת לבד, כך שחבל להתייאש עוד לפני שהתחלתם.

 

למה כדאי לקבל עזרה בנושא הזה?

כפי שראינו, השקעות של נדל"ן באזורים שונים בארצות הברית אומנם יכולות להיות מאוד מניבות, אך הן גם מלחיצות. לכן, אם אתם יכולים לפנות אל אנשי המקצוע הכי טובים שיש בתחום הזה ולהיעזר בהם, למה לחשוב פעמיים? מי שחי ונושם את תחום הנדל"ן יוכל להמליץ לכם על השקעות מאוד כדאיות בארה"ב, מה שאומר שכך לא תפסידו.

זה נכון, הדרך בכל מקרה ארוכה ויש בה גם לא מעט בירוקרטיה שצריך להתמודד איתה, אבל אתם לא תלכו בה לבד. המומחים שעוסקים בתחום הזה יוכלו ללוות אתכם ולעזור לכם לכל אורך הדרך, אז למה שלא תפנו אל חברה מקצועית בתחום הזה כבר עכשיו?

 

האם מדובר על עמלות גבוהות?

זה ברור שאם מישהו מקצועי מלווה אתכם בהשקעות שונות בארצות הברית ודואג לכל הפרטים שצריך, הוא ידרוש מכם תשלום. מדובר על שירות מקיף ביותר שלמעשה מלווה את הלקוח מהרגע שבו הלקוח חושב ברצינות על השקעה כזאת ועד שהנכס הופך להיות שלו.

לכן טבעי שהמחירים יהיו בהתאם, אך מצד שני, העלות הזאת תציל אתכם מטעויות מיותרות בהמשך שעלולות לעלות לכם הרבה מאוד. לכן, אם חשבתם לרגע לבצע את המהלך הזה של השקעה בארה"ב לבד כדי לחסוך כסף, כדאי שתעשו חישוב מסלול מחדש.

על שירותי תיווך בנושא הזה מאוד לא מומלץ לוותר, כי אם אתם כבר משקיעים מעבר לים, כדאי לעשות את זה כמו שצריך ובעזרת המומחים.

בית קטן מעץ המסמל השקעת נדל"ן

אולי יעניין אותך גם

עסקאות בתחום המקרקעין
נדל"ן
מהי עסקת קומבינציה ומה היתרונות שלה?

עסקאות קומבינציה בתחום הנדל"ן הם בעצם הסכמים שבהם בעל קרקע ויזם או קבלן מחליפים נכסים, המאפשרים בנייה של מבנים חדשים על חלקת קרקע נתונה. הרעיון המרכזי הוא שבעל הקרקע מספק את הקרקע, ובתמורה יקבל חלק מהיחידות החדשות שנבנו. הסדר זה יכול להיות מועיל עבור שני הצדדים המעורבים, ומציע שיטה ייחודית לניצול שווי הנכס ללא צורך מיידי בעסקאות מזומן   מה ההבדלים בין עסקאות קומבינציה? קיימים שני סוגים עיקריים של עסקאות קומבינציה, שלכל אחת מהן מערך המאפיינים וההשלכות שלה, במיוחד בנוגע למיסוי. "עסקאות המכירה המלאות" כרוכות בהעברת כל הקרקע ליזם. לעומת זאת, במסגרת "עסקאות מכר חלקיות" היזם מקבל רק חלק מהקרקע.   מהן השלכות המיסוי בעסקאות?

קרא עוד »
עורך דין מקרקעין
נדל"ן
5 סיבות לפנות לעו"ד מקרקעין

עורכי דין המתמחים במקרקעין הפכו להיות חיוניים בעסקאות נדל"ן בישראל. בעלי נכסים רבים מוצאים את עצמם זקוקים לייעוץ משפטי בנושאי קרקעות, בנייה, מיסוי ועוד. במאמר

קרא עוד »
פולוסה