חיפוש
חיפוש

האם כדאי לעשות השתלת שיער עם הרדמה

השתלת שיער היא אחת הפעולות הכי מבוקשות היום בקרב המון גברים ברחבי הארץ בפרט והעולם בכלל.

יותר ויותר גברים מעוניינים להימנע מתהליך של התקרחות, כשאצל חלקם הוא מתחיל בגילאים מבוגרים יותר, ואילו אצל לא מעט מהם הוא מתחיל כבר

בגילאים צעירים.

היות והשתלת שיער היא מבוקשת כל כך, חשוב לדעת עליה כמה שיותר פרטי מידע לפני שניגשים אליה.

בשביל לעזור לכם לקבל את המידע הזה, יצאנו לבדוק האם כדאי לעשות השתלת שיער עם הרדמה, על מנת לעבור אותה בצורה כמה שיותר פשוטה.

חזרנו עם כל התשובות שמעניינות אתכם, אז קדימה – בואו נתחיל.

 

השתלת שיער עם הרדמה – קצת רקע ונתחיל

כשמדברים על השתלת שיער מדברים על הליך רפואי לכל דבר ועניין. זה נכון שלא מדובר כאן על ניתוח מסובך או על הליך שמצריך הרבה מאוד היערכות לפני, אבל בהחלט מדובר על הליך רפואי שכולל בתוכו לא מעט כאבים, תחושות לא נעימות, וכמובן שגם הליך החלמה. לכן, הרעיון של השתלת שיער עם הרדמה לא הומצא משום מקום, להיפך – הוא אחד הרעיונות הטובים ביותר שיש.

 

על איזה סוג של הרדמה מדובר כאן בעצם?

אז אין צורך להיבהל, לא מדובר כאן על הרדמה מלאה שדורש היערכות ובהלה, אלא על תהליך הרדמה חלקי ומקומי שמיועד אך ורק לאיזור שבו מתרחשת ההשתלה – כלומר איזור הראש וקווי השיער. אנשים שמשלמים עבור השתלת שיער בטורקיה מחיר לא מבוטל בכלל, לא צריכים נוסף לכל גם לסבול מכאבים בלתי נסבלים ובולטים כל כך, ואם ניתן להקל עליהם באמצעות הרדמה מקומית, אז למה לא לעשות זאת בעצם?

 

כיצד מתבצעת השתלת שיער עם הרדמה?

על מנת שהשתלת שיער עם הרדמה תוכל להיות מוצלחת, תצטרך להתבצע זריקת הרדמה. לא מעט אנשים חוששים מהזריקה הזו, ולכן הם נמנעים ממנה מראש. אז איפה הבעיה? ובכן, הימנעות מזריקת ההרדמה גורמת לכאבים הרבה יותר חזקים מהכאב שנלווה לזריקת ההרדמה, משום שהליך ההשתלה כולו מתבסס על הזרקות והחדרת מחטים וזקיקי שיער לראש. לכן, חשוב להתמודד עם הפחד בשלב כמה שיותר מוקדם, ולאפשר לעצמכם לעבור את השתלת השיער עם מינימום של כאבים.

לאחר מכן, יוכלו הרופאים המטפלים שמבצעים את השתלת השיער להתפנות ולבצע אותה בלי לחשוש שאתם כואבים, לא נינוחים או מפחדים יותר ממה שצריך.

 

איפה הכי כדאי לעשות השתלת שיער עם הרדמה?

הכירו את חברת נותנים בראש. החברה מציעה ליווי צמוד בדרך להשתלת שיער עם הרדמה, החל משלב הייעוץ והתכנון, ועד שלב ביצוע ההשתלה בפועל. עם חברת נותנים בראש תוכלו לבחור את מסלול ההשתלה הטוב והמומלץ ביותר עבורכם, תוך השגחה, ליווי ומתן ייעוץ על פי הנתונים האישיים שלכם! ברגע שתתחילו את התהליך עם החברה, תגלו שהשתלת שיער היא פשוטה יותר ממה שחשבתם, אז קדימה – צרו קשר עם החברה ותיווכחו בעצמכם!

דוגמן

 

אולי יעניין אותך גם

כירורגיה אורתופדית אצל דר לוינגר
בריאות
כירורגיה אורתופדית אצל ד"ר לוינגר

רבים מאתנו מכירים בתחום האורתופדיה שעוסק במחלות וליקויים שנוגעים למערכת השרירים שבגופנו, אך מעטים הם אלה ששמעו על הכירורגיה האורתופדית שנוגעת לפגיעות בטראומה, מחלות ומומים.

קרא עוד »
בֶּקַע
בריאות
מה זה בקע ואיך מטפלים בזה?

במצב של בקע, איבר פנימי בולט באופן לא תקין, דרך דופן שרירית פגומה. בקע יכול להתרחש באזורי הגוף השונים אבל עיקר המקרים הנפוצים מתארים בקע

קרא עוד »
פגיעה באיכות השמיעה
בריאות
פגיעה באיכות השמיעה

השמיעה שלנו היא חוש חשוב שאנחנו נוטים לקחת לעיתים כמובן מאליו. אלא שחשיבות השמיעה מתגלה כאשר יש ירידה באיכות שלה. פתאום התקשורת עם חברים משפחה

קרא עוד »
איך לטפל בנשירת שיער
בריאות
איך לטפל בנשירת שיער

נשירת שיער, היא מצב שכיח המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. היא יכולה להיות בעלת השפעה משמעותית על ההערכה העצמית והרווחה הכללית של האדם. למרבה

קרא עוד »
פולוסה