חיפוש
חיפוש

האם כסף 925 משחיר?

מחפשות תכשיטים מתאימים שישלימו את הלוק שלכם לקראת אירוע חשוב או לקראת עוד יום בעבודה? מעוניינות לרענן את מלתחת התכשיטים שלכן? רוצות לגוון את מלאי התכשיטים שקיים אצלכן כבר זמן רב? הגעתן למקום הנכון. במאמר זה נפרט כל מה שחשוב לדעת לגבי תכשיטי כסף, האם כסף 925 משחיר, כיצד ניתן לנקות תכשיטים שהושחרו ואלו סוגי עיצובים יש לתכשיטים מסוג זה.

 

תכשיטי כסף: התאמה מושלמת לכל אישה ולכל סטייל

כשאתן מדמיינות את הלוק המושלם, בין אם מדובר ביציאה לעבודה או יציאה לבילוי עם חברות, מעבר לאאוטפיט ולסוג התלבושת, כמובן שלא פחות שחשוב הם סוגי התכשיטים שתענדו. תכשיטי כסף נהנים מיתרונות רבים: הם מתאימים לכל סוג של תלבושת ולכל סוג של צבע, משלימים את הסטייל שלכן, ותוכלו לבחור אם הם יעשו זאת באופן עדין או שמא יגנבו לגמרי את ההצגה. חשוב לדעת לגבי תכשיטי כסף שהם עלולים להשחיר, אך אין סיבה להירתע מכך, משום שיש לתופעה הזו שלל פתרונות.

 

האם כסף 925 משחיר ומה ניתן לעשות?

תכשיטי כסף עלולים להשחיר, משום שמדובר בתכשיטים הדורשים תחזוקה וטיפוח תמידיים על מנת לשמור על המראה המקורי שלהם. גם תכשיטי כסף 925 PANDA עלולים לעבור תהליך השחרה בשל מגע חומר הכסף המקורי עם חמצן באוויר. ניתן לנקות תכשיטים שעברו השחרה במספר טכניקות.

איך לנקות תכשיטי כסף 925 שהושחרו

  1. מטלית או מגבון: תוכלו להיעזר במטליות או במגבונים שעשויים מחומרים מיוחדים וייעודיים לתכשיטי כסף. גם מגבון לח רגיל יעשה את העבודה.
  2. אבקת סודה לשתייה: אבקת סודה לשתייה מתאימה לשלל שימושים, החל מבישול ועד ניקיון יסודי – ולכן גם את התכשיטים היא מסוגלת לנקות. ניתן להניח את התכשיטים בקערה מרופדת בנייר אלומיניום, לפזר מעליהם את האבקה, להשרות את הכול במים רותחים ולהמתין מספר דקות. לאחר מכן, ניתן לשטוף את התכשיטים במים קרים, לנקות את התכשיטים במטלית יבשה ולייבש אותם.
  3. משחת שיניים: משחת שיניים ומברשת ינקו גם הן את התכשיטים לאחר השחרה. ניתן לצחצח את התכשיטים עם משחת השיניים והמברשת באופן יסודי, ולאחר מכן להסיר את השאריות ולנקות עם מטלית יבשה.

 

סוגי עיצובים לתכשיטי כסף 925

יש מגוון עיצובים רחב לתכשיטי כסף מבית המותג panda 925. תוכלו להתרשם מעיצובי שרשראות עדינות כגון תליון פנינה או שרשרת כסף עם חריטה. בנוסף תוכלו לבחור מגוון עגילים רחב שכולל עגילי חישוק בעוביים שונים או עגילים משובצים. תכשיטי כסף 925 יתאימו לסוגי תלבושות רבים לבחירתכן.

 

לסיכום

תכשיטי כסף 925 מבית panda 925 מתאימים לכל לוק אך חשוב גם להכיר את עצם העובדה שהם עלולים להשחיר. קיימות מספר דרכים לנקות תכשיטי כסף 925 שהשחירו בצורה יעילה עד שיבריקו כמו חדשים.

כתמת כסף 925

אולי יעניין אותך גם

פולוסה