הדברת פרעושים – באילו חומרים כדאי להשתמש?

אוי, אין מטרד יותר מעצבן מאשר פרעושים בבית. הדברת פרעושים היא טריקית, מאחר ולפעמים יהיה הצורך להדביר את הבית יותר מפעם אחת. בואו נדברת על הדברה של פרעושים בבית – באילו חומרים הכי מומלץ להשתמש ובמי מומלץ להסתייע?

אם אתם מחפשים שירותי הדברת פרעושים בבית, אף אחד לא צריך לספר לכם עד כמה המטרד הזה אכן מציק. זה מתחיל בעקיצות קטנות באזור הקרסוליים, מה שמהר מאוד עשוי להיהפך למתקפת פרעושים שלמה על הבית. כידוע לכולנו, פרעושים מתרבים בדרך כלל בקיץ ובמהירויות בהחלט מכובדות, מה שלפעמים עשוי להקשות על ההדברה ומצריך מהמדביר שלכם להגיע יותר מפעם אחת עבור ההדברה והריסוס. אז באילו חומרים נשתמש בכדי להדביר פרעושים? כל מה שצריך לדעת, רגע לפני שקוראים לשירותי הדברת פרעושים עם מזיקיס – הדברה מוסמכת בלבד.

 

חומרי הדברה לפרעושים: מה הכי מומלץ?

אם אתם מחפשים אחר מידע לגבי חומרי הדברת פרעושים, אנחנו רוצים לספר לכם על חומר הדברה ייחודי אשר נקרא IGR. חומר זו למעשה יוצר מעין התחקות אחר פעולת הורמון הנעורים. במילים פשוטות, החומר הזה גורם לכך שהזחלים של הפרור עושים נשארים זחלים לעולם ולא מתפתחים לשלב של פרעוש.

אם לא ידעתם, פרעושים יכולים להישאר במצב של זחל גם במשך חודשים (אם הם לא מרוססים בעזרת ריסוס וגם בעזרת חומר IGR). מה זה אומר? זה אומר כזה דבר: הזחלים נשארים בתור זחלים כל עוד אין יצור חי להיצמד אליו. אבל, וזה אבל גדול, אם הם יודברו בעזרת IGR, הם ימותו לאחר כמה ימים ולא יהיו מסוגלים להיות במצב של זחל במשך חודשים (לפעמים עד 6 חודשים).

 

איך נדע שיש פרעושים בבית בכלל?

הרוב המוחלט של כל מיני וסוגי הפרעושים מסוגלים לקפוץ עד לגובה של כ-30 ס"מ. במילים אחרות, אם אתם חווים עקיצות באזור הקרסוליים ועד הברך, ייתכן שאתם מתמודדים עם פרעושים. יתרה מזאת, ייתכן שאתם תחוו עקיצות גם בשאר חלקי הגוף.

מאחר והפרעושים עשויים לחלוק איתכם את המיטה, שאר הגוף בדרך כלל ייעקץ גם הוא. רוצים שיטה לבדיקת פרעושים בבית? נסביר לכם ממש בפשטות כיצד עליכם לבדוק אם יש פרעושים בבית. ככה תעשו זאת:

 

בדיקת פרעושים בבית: איך עושים את זה בפשטות?

רוצים לבדוק אם יש פרעושים בבית? זה מה שתעשו: אתם לוקחים קערה וממלאים אותה במעט שמן (נניח 3 -4 כפות שמן). את הקערה הזאת תמקמו במרכז הסלון שלכם. יחד עם זאת, במרכז הקערה אתם תמקמו נר ותדליקו אותו (לא להירדם עם זה, חלילה).

הנטייה הטבעית של פרעושים היא להימשך לכל מיני אזורים חמימים, ככה שסביר להניח שאם יש לכם פרעושים בבית, הם כבר יילכדו בשמן שנמצא בקערה. צריכים מדביר מוסמך ומומלץ? חברת מזיקיס – הדברת פרעושים בעזרת חומרים מאושרים וייעודיים בלבד. בסופו של דבר, מדובר ברעלים! אל תתפשרו על שירותי הדברה!

אולי יעניין אותך גם

מפתח שבדי
בעלי מקצוע
מדריך פתיחת סתימה בכיור

לצערנו הרב, סתימה בכיור היא אחת מבעיות האינסטלציה הפוצות והרווחות ביותר. מאחר והכיור משמש תחנת עגינה לשאריות אוכל, קליפות וחומרים נוספים – רבות עשויות לקרות

קרא עוד »
בעלי מקצוע
על נתניה והסביבה

במשך שנים סבלה נתניה מתדמית שלילית שהעיבה על חוויית המגורים ושווי הנכסים בעיר והסביבה. אך כמו בכל סיפור טוב, גם למלכת השרון עם רצועת החוף

קרא עוד »