הדפסת ספרים האם זה מורכב?

פעם הדפסת ספרים הייתה דבר מסובך, שלא כל אחד היה מסוגל אליו.

אך כיום, עם הטכנולוגיה והשירותים שמוצעים בשוק, זה הפך לדבר פשוט ביותר.

ישנם סוגים שונים של ספרים בסגנונות מגוונים ובהדפסה איכותית, כך שכל אחד יכול להדפיס ספר משלו.

נספר כאן על הסוגים השונים של ספרים שניתן להדפיס, ואיפה ניתן להדפיס את הספרים בצורה הכי מקצועית.

 

איך מדפיסים ספרים?

ישנן טכנולוגיות חדשניות שונות להדפסת ספרים, אשר משתנות לפי סוג הספר המודפס. את פנים הספר מייצרים ע"י תפירת גיליונות הנייר או הדבקתם, כאשר תפירה היא עמידה וחזקה יותר. ישנן גם דרכים שונות לעיצוב כריכת הספר, כדי להעניק לה מראה יותר משובח ומפואר.

 

סוגי ספרים

כמו שאתם יודעים, ספרים מגיעים בצורות, גדלים, עיצובים וצבעים שונים. כדי לבחור את סוג הספר המועדף עליכם, אתם צריכים להכיר את כל האפשרויות שניצבות בפניכם. נפרט כאן את האופציות שמציעה חברת הפקות הדפוס גיל פרינט.

 

כריכה קשה

אין דבר יותר מעצבן מספר חדש שנראה ישן, בגלל שדפיו מקומטים, לכן יש סיבה שכריכה רשה היא הצורה הקלאסית ביותר של ספר. הכריכה הקשה משווה לו מראה איכותי ויוקרתי, כמו גם שומרת עליו מפני התקמטות של דפיו. כמובן שיש גם חסרונות לסוג זה, כיוון שהוא כבד יותר, לכן דורש אופי מסוים לספר אותו אתם מעוניינים להדפיס. גיל פרינט מציעים ספרים עם כריכה, בגדלים וצורות לבחירתכם, כאשר ניתן גם להוסיף עיטורים ושדרוגים שונים.

 

כריכה רכה

סוג זה של כריכה נפוץ בספרי לימוד או ספרי קריאה, כיוון שהינו בעל עלות נמוכה ומשקלו קל יותר. למרות עלותה הנמוכה הכריכה הרכה היא בעלת מראה מבריק ויפה, אשר גם אותו ניתן לשדרג באמצעים שונים.

 

כריכת סקאיי או עור

מדובר בסוג כריכה שנפוצה בעיקר בספרי קודש. היא בעלת מראה מכובד ומהודר במיוחד, וכוללת גם עיטורים והשבחות מגוונים. תוכלו לבחור סוג זה עבור ספר שתרצו שיהיה בעל מראה יוקרתי במיוחד, או עבור ספר קודש שתרצו להדפיס בהקדשה אישית.

 

מה חשוב בבחירת חברת הדפסות?

ישנן חברות רבות שעוסקות בהדפסה של ספרים, אז כיצד תבחרו את החברה המתאימה ביותר? ראשית, חשוב לדעת כי זוהי חברה שעוסקת בתחום במשך שנים רבות, כך שתדעו שהיא בעלת ניסיון מתאים. שנית, תוכלו לבקש לראות תוצרים לדוגמה של החברה, כדי לראות כי אופי ואיכות ההדפסה שלהם מתאימה לכם.

תרצו גם שהחברה תספק שירות מקצועי ואיכותי, וכי היא עובדת בצורה מאורגנת ונוחה. השיקול הכספי משמעותי בבחירה, עליכם לדעת שהמחיר הוא הוגן וראוי עבור התוצר שתקבלו. חשוב למצוא חברה אמינה, עם ניסיון רב בתחום, כך שתוכלו לסמוך עליה שתספק את הספרים ברמה הגבוהה ביותר.

מאחלים לכם הצלחה בהדפסת הספר!

 

ספר פתוח

אולי יעניין אותך גם

איש שרות
כללי
מסור מצופה ביהלום

אחד מסוגי המסורים הקיימים הוא מסור דיסק יהלום. מסור זה, משמש לחיתוך משטחים קשים בניהם בטון. כיצד הוא פועל ועל איזה דגשים עלינו להקפיד בעת

קרא עוד »