תפריט

הדרכים הטובות ביותר להגעה לחופשה החלומית שלכם

מעוניינים לצאת לחופשה החלומית שתמיד חלמתם עליה, אך לא יודעים כיצד להתחיל לחסוך והאם תצליחו להגיע ליעד? אתם לא לבד. עשרות ישראלים נמצאים באותה נקודה, ממש כמוכם. אך היי, לא הכול אבוד – יש לנו הצעה מושלמת עבורכם שתסייע לכם להשיג את הכסף שחסר לכם.

המרדף הבלתי פוסק

בין אם החלטתם לצאת לחופשה החלומית שתמיד חלמתם, בין אם החלטתם לרכוש את רכב החלומות שלכם או אם החלטתם שהגיע הזמן לרכוש דירה שתהייה לגמרי שלכם – אחד הדברים הבסיסיים והחשובים ביותר לביצוע הפעולות הללו הוא הון כספי. לא מעט ישראלים, במיוחד צעירים, מוצאים את עצמם במאבק עיקש ובלתי פוסק של מרדף אחר הכסף.

לשמחתנו, אנו יכולים לספר לכם כי יש לא מעט דרכים מעולות להגיע לחופשה החלומית שלכם או לכל אחד מהיעדים האחרים – פעולות שכנראה לא ידעתם עליהן, אחרת מזמן כבר הייתם טסים..
חשוב לציין שהפעולות הללו מבוססות על בסיס מחקרים רבים שבוצעו בנושא החיסכון הכלכלי, והוכחו כיעילות ואפקטיביות במגוון רחב של מקרים. אז קדימה, מוכנים לצאת לדרך? קחו דף ועט ותתחילו לרשום!

מזוודה

מהם הדרכים הטובות ביותר להגעה ליעדים שלכם?

ובכן, יש מספר פעולות שאתם יכולים לבצע החל ממחר בבוקר, פעולות שיסייעו לכם לחסוך אלפי שקלים בכל שנה ולעזור לכם להגשים את החלומות שכעת נראים רחוקים מתמיד.
הטיפ הראשון – הר הכסף . מדובר בפרויקט ייחודי שהוקם על מנת לאתר כספים אבודים לאזרחי מדינת ישראל. מה הכוונה? כיום, על פי הערכות של משרד האוצר וגורמים אחרים, מסתובבים במשק הישראלי מאות מיליוני שקלים, שפשוט הבעלים החוקי שלהם "שכח" מהם. המקרים השכיחים ביותר הם בעקבות מעבר לחוץ לארץ, החלפת חברת פנסיה, החלפת עבודה או פטירה של אדם קרוב. מטרת הפרויקט היא להעניק לכם את האפשרות לאתר את אותם כספים אבודים – באמצעות פעולה פשוטה שמצריכה השארת פרטים אישיים.
הטיפ השני – הפרישו כל חודש 15 אחוז מכל משכורת לטובת חיסכון. מחקרים שונים וספרים רבים שנכתבו בתחום, מוכיחים כי הפרשה של 15 אחוז מכל משכורת החל מגיל 18, מגדילה את הסיכויים שלכם משמעותית להיות אמידים בהמשך החיים. נסו זאת למשך תקופה של כמה חודשים, ותופתעו לגלות שפתאום יש לכם עוד כמה אלפי שקלים שפשוט נאגרו לכם בצד.
הטיפ השלישי – השקיעו בחוכמה. אל תהיו הישראלים שרצים להשקיע בכל מקום ואל תהיו אלה שאוגרים את הכסף במגירות. נסו להיות בנקודה מסוימת באמצע, הנקודה הכי נוחה עבורכם. זכרו כי כסף יוצר כסף, וכיום במיוחד שהריביות בבנקים הן כה נמוכות ושואפות לאפס, עליכם לפעול על מנת לייצר כסף נוסף. הר הכסף, הפרשה חודשית והשקעה נבונה – כל אלה יסייעו לכם לטוס לחופשה ממש בקרוב.

להלן מאמר נוסף בנושא – לימודים, הדרכה, פנאי, אקסטרים, מתנות, נופש, טיסות תעופה למאמר במלא לחצו כאן.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הממונה
אנשי מקצוע

מהם התפקידים של ממונה בטיחות?

כל בעל עסק חייב למנות איש מקצוע לצרך תפקיד של ממונה בטיחות. מהם תפקידו של ממונה הביטוח וכיצד תפקידו מוגדר כחוק? להלן הפרטים.  מהם התפקידים של ממונה בטיחות? ממונה בטיחות

פגישה עם מומחה בתחום
אנשי מקצוע

מתי פונים לפסיכיאטר?

בדיקות פסיכיאטריות מבוצעות על ידי פסיכיאטר מומחה, ומתקשרות למגוון מצבים: חרדה, דיכאון, עודף משקל, סטרס ולחץ וכמובן הפרעות אישיות. השאלה היא מתי עלינו לפנות לפסיכיאטר? בדיקות פסיכיאטריות תחום הפסיכאטריה הינו

טלפונים חדשים
אנשי מקצוע

מעבדת סלולר מומלצת על פי דעת קהל

.מחפשים את מעבדת הסלולר המומלצת ביותר ע"פ דעת קהל? הכירו את ifix, מעבדת סלולר מובילה מעבדת סלולר מומלצת – הדרך הטובה ביותר להבטיח כי כספכם יושקע בחוכמה כל אחד מאתנו

מד חום וקור
אנשי מקצוע

החשיבות בתחזוק מקררים תעשייתיים

חלוקת קרח ברחובות העיר כדי לשמור על טריות המזון ולדאוג לקרר אותו. עכשיו זה אולי נשמע כמו מדע בדיוני, אבל לפני שבעים שנים בלבד היה מדובר על מציאות חיים. מוכר