חיפוש
חיפוש

הכירו את סידביז

יש לכם רעיון לסטארט אפ? נפלא! רגע לפני שאתם רצים לחפש משקיעים כדאי שתעצרו לרגע ותבדקו את עצמכם, האם עשיתם אפיון רעיון ומחקר שוק ומתחרים? האם יש לכם תוכנית עסקית ופיננסית? ומה לגבי הערכת שווי לפעילות עתידית? ללא כל אלו, גם אם הרעיון שלכם מבריק, משקיעים עשויים שלא לקחת אתכם ברצינות. אל תבואו חצי אפויים, בואו לסידביז ותסללו לעצמכם את הדרך להצלחה. 

 

יש לי!

ישראל הינה מעצמת הייטק ולא בכדי. האינטלקט היהודי דוחק בנו להטיל ספק, לבדוק, לשאול, לחקור, לראות את התמונה הגדולה. ישראלים רבים בארץ ובחו"ל מפתחים מוצרים שמקלים על חיי היומיום, מפשטים הליכים רפואיים, מצילים חיים, חוסכים אנרגיה וכסף  ומותחים את גבולות המדע. אם גם לכם יש רעיון מדהים כיצד לפתח מוצר, תוכנה, חומרה או כל דבר אחר בעל פונטנציאל לשנות מהקצה אל הקצה את החיים שלנו, סימן שיש לכם רעיון לסטארט אפ.

תוכנית עסקית ופיננסית

אנחנו נעשה מליונים!

לפני המליונים, צריך לזכור דבר חשוב מאד. על כל עשרה רעיונות טובים רק אחד יתגבש לחברה פעילה. מתוך עשר חברות פעילות, אולי רק אחת תצליח לעשות אקזיט. מתוך עשרה אקזיטים מוצלחים, אולי רק אחד באמת יעשה מליונים. אקזיטים רבים מסתכמים בסכומים נאים ובהחלט ראויים לשבח, אבל לא כולם עושים מליונים.

לאחר שהבהרנו את הנושא, חישבו על העניין כך – הכסף אותו תרוויחו בסוף הינו פרט שולי. התהליך, הנסיון, הדרך, האנשים שתכירו, המוצר הסופי שיעזור מאד לאנשים הזקוקים לו או יקצר הליכים רפואיים ומדעיים, כל אלו בעלי ערך משמעותי מאד אשר לא יסולא בפז, ורק בשביל זה שווה לעשות את המאמץ. אז אם אתם מוכנים לדרך, שלא תמיד תהיה קלה, דברו עם סידביז.

 

מה סידביז יכולה לעשות בשבילכם?

סידביז הינה חברת ייעוץ אשר מעניקה כלים רבי חשיבות עבור מפתחים צעירים וחסרי נסיון בתחום ההייטק, אתם אולי מהנדסים, רופאים, מדענים, טכנאים, מפתחי אתרים ומומחים אחרים, אך לענף ההייטק חוקים משלו ואתם חייבים ללמוד אותם אם אתם רוצים להצליח. צוות המומחים של סידביז יעזרו לכם להקים חברה מתפקדת עם סיכויי הצלחה טובים.

תוכנית עסקית ופיננסית

מה תקבלו בסידביז?

סידביז מציעה כלים רבים ותהליך ליווי הכולל שלבים ראשוניים:

 • אפיון הרעיון
 • מחקר שוק ומתחרים
 • תוכנית עסקית
 • תוכנית פיננסית
 • הערכת שווי לפעילות עתידית
 • מיתוג
 • תקציר מנהלים
 • מצגת משקיעים
 • סימולציית משקיעים
 • אפיון ופיתוח מוצר
 • אסטרטגיית מימון

לאחר כל זאת, סידביז לוקחת אתכם לשלב הבא עם פיתוח טכנולוגי, גיוס הון ומשקיעים, וייצור המוצר הפיזי או יישום הפטנט שלכם.

 

לסיכום

לכם יש את הרעיון, לסידביז יש את הדרך. צוות המומחים של סידביז ילוו אתכם במקצועיות ן השלבים המוקדמים ביותר של פיתוח הרעיון שלכם ועד למוצר המוגמר, להצלחתכם ולהצלחת המוצר או הפטנט שלכם!

תוכנית עסקית ופיננסית

אולי יעניין אותך גם

קטרקט
כללי
4 דרכים לטפל בקטרקט

ראייתכם מטושטשת? מתקשים לראות בלילה? סובלים מסנוור מוגבר כאשר אתם נוהגים או נמצאים תחת תאורה חזקה? ייתכן שאתם סובלים מקטרקט. בכתבה זו תגלו את 4

קרא עוד »
קָטָרַקט
כללי
מהו קטרקט?

קטרקט הינה תופעה רפואית שכיחה שבאה לידי ביטוי בעיקר בקרב מבוגרים בני 60 ומעלה. זו גורמת לעכירות בעדשת העין, כך שהסובלים ממנה חווים ירידה משמעותית

קרא עוד »
פולוסה