הכל על שירותי ביוב לחניונים

סתימות ביוב זו בעיה נפוצה, ובמיוחד בחניונים. כשחושבים על זה, זה הגיוני – הרי מדובר באחת המערכות שעובדות הכי הרבה והגיוני שמפעם לפעם, תעלה על גדותיה. סתימה בביוב זו לא חוויה נעימה, היא מלווה בדרך כלל בריח רע ולכלוך ולכן חשוב לדעת איך לפתור אותה ביעילות.

אז מה עושים במקרה של סתימה?

במקרה של סתימת ביוב יש לכם כמה אפשרויות. ראשית, אתם יכולים תחילה לנסות לפתור את הבעיה לבדכם אם זה נראה לכם "בקטנה". כך, אתם יכולים לנסות להשתמש בפומפה, שלעיתים למרות שנדמה שזהו מכשיר שנעלם מהעולם, עדיין יעיל במקרים מסוימים. לחלופין, אתם יכולים לנסות לפתוח בעצמכם את פתח הניקוד ולהוציא באופן ידני לכלוך, ואולי הדבר יפתור את הבעיה. אך אם הבעיה היא גדולה יותר, ואף מדובר בסתימה חוזרת ונשנית, כמו שקורה פעמים רבות בחניונים – כנראה שעליכם לדבר עם איש מקצוע.

סתימת ביוב בחניונים

הצפת ביוב בחניון זו חוויה לא נעימה אפילו כפליים – חווית הרי הרע במתחם סגור ללא חלון הופכת את כל החוויה לבלתי נסבלת. יתרה מכך, סתימה בביוב ובהתאם הצפה בחניון יכולה לגרום להחלקה מה שהופך את המצב למסוכן מאוד ומצריך טיפול מידי.

כאמור, סתימת ביוב בחניונים היא בעיה נפוצה מאוד. ראשית, הרצון לנצל את השטח ולשים בו את מערכת הביוב הגיוני לאור מצוקת הדיור והשטחים הקיימת. בנוסף, בדרך כלל מקומות בהם תשתית הביוב היא בחניונים או מתחת להם, אלו מקומות גדולים ועמוסים, מה שיוצר לחץ על מערכת הביוב ופעמים רבות – סתימות. לכן, סתימת ביוב בחניונים היא בעיה נפוצה מאוד ולכן יש לשים את הדעת על שירותי ביוב שונים שניתן להציע לחניונים.

שירותי ביוב לחניונים

אנחנו מכירים את הביובית מפתיחת סתימות רגילות ברחובות, כאשר בדרך כלל היא מגיעה על גבי משאית עם כלים שונים ובהתאם – גודל רב. הביובית זו למעשה משאית ביוב כאשר יש עליה משאבה עוצמתית וכלים נוספים להתמודד עם בעיות שונות במערכת הביוב ואף אמצעים שמסייעים למפות ולהבין את הבעיה. לאור ההכרות עם הביובית בתפקידה הסטנדרטי, רבים חושבים ומסיקים מראש שביובית לא יכולה להיכנס לחניונים לאור גודלה. אולם,  ישנן ביוביות בגודל המתאים לכניסה לחניונים – מדובר בביוביות נמוכות, אשר מורכבות על כלי רכב קטנים יותר ממשאית וכך יכולות להיכנס לחניונים ולמקומות צפופים יותר. בצורה זו, הביובית יכולה להיכנס לחניון ולבצע  שאיבות ביוב במקום. אולם חשוב לזכור שזהו לא פתרון מושלם והיות והביובית הייעודית לחניונים היא קטנה יותר לעיתים גם כוח השאיבה שלה חלש יותר. אך עדיין, מדובר בפתרון יעיל ונגיש.

חניון

לסיכום

אם ברשותכם חניון ויש בו סתימות ביוב או הצפות חוזרות ונשנות, אל תתייאשו, יש פתרון – כי אם חשבתם שביובית לא מסוגלת להיכנס לחניונים, היא ועוד איך יכולה, וגם כנראה תפתור לכם את הבעיה, ואת הריח.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סוליה של נעל
אנשי מקצוע
איך לבחור נעלי בירקנשטוק?

מתלבטים איך לבחור נעלי בירקנשטוק במחיר מצוין? ובכן, להלן המדריך אשר באמצעותו תוכלו לבצע בחירה מדויקת של נעל בירקשנטוק, במחיר הטוב ביותר. בירקנשטוק – אחד ממותגי הנעליים הנמכרים ביותר בעולם,

עננים
אנשי מקצוע
שירותי מחשוב ענן בהתאמה אישית

.כיום כל בעל עסק יכול לקבל שירותי מחשוב ענן בהתאמה אישית לצרכים, כמו גם לתקציב. כיצד אם כן זה מתבצע? הפרטים – במאמר הבא שירותי מחשוב ענן – בהתאמה אישית

מפתחות
אנשי מקצוע
כל הדרכים לפריצת מנעול

מה באמת כדאי לעשות כאשר מגיעים הביתה והמנעול לא פותח את הדלת? והאם יש אופציה לפרוץ את המנעול לבד? אם חיפשתם תשובות לשאלות הקשורות לפריצת מנעולים כדאי שתעיינו במאמר שלפניכם,

מנעולן מקצועי
אנשי מקצוע
מנעולן לדלת משרד

בין אם אתם צריכים להחליף מנעול, לבצע פריצת מנעולים או לתקן מנעולים בחיפה והאזור, אתם מוזמנים להסתייע בטובים ביותר. פריצת מנעולים בחיפה חייבת להתבצע במומחיות הרבה ביותר, תוך שימוש בכלי