חיפוש
חיפוש

כל מה שרציתם לדעת על הלוואת גישור למשכנתא

לקחת משכנתא זה מסוג אותם הדברים שכולנו חושבים עליהם בשלבים שונים של החיים, כי אחרת איך נוכל לממן את קניית הנכס שמעניין אותנו? מה שכן, בשלבים שבהם אדם חושב על מכירת הנכס הישן לטובת רכישת נכס חדש, לא כולם מודעים לכך שהבנק יכול לעזור במסגרות שונות. לכן, אם גם אתם חושבים על האופציה הזאת ורוצים לא לפספס את הדירה שראיתם ושמצאה חן בעיניכם, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. זה בדיוק הזמן לפנות אל הבנק ולנסות לראות האם הוא ייתן לכם הלוואת גישור למשכנתא, כי הלוואה כזאת תפתור לכם את כל הבעיות.

 

למי זה מתאים?

בדרך כלל הלוואת גישור למשכנתא מתאימה למי שחסר לו הון עצמי לרכישת הנכס החדש. במילים אחרות: מי שעוד לא מכר את הדירה הישנה שלו אבל רוצה כבר לקנות דירה חדשה. יכולות להיות לכך סיבות רבות ומגוונות, כמו לדוגמא: אנחנו רוצים לעשות שיפוץ בדירה לפני מכירתה ובמטרה להעלות את ערכה. אנחנו עוד זקוקים לדירה מסיבה כזו או אחרת או שהשוק במצב לא מספיק טוב ואנחנו מעדיפים לחכות מעט. זה לא משנה למה אתם דוחים את מכירת הנכס שלכם לשלב שאחרי קניית הדירה החדשה, כי מה שבטוח זה שהבנק יוכל לעזור לכם בסוג של מימון ביניים. אותו מימון ביניים עונה לשם הלוואת גישור למשכנתא והאמת היא, שהלוואה כזאת יכולה להינתן בתנאים מאוד טובים כך שחבל לוותר עליה.

רציתם לדעת הלוואות גישור

תנאים שיכולים להיות נוחים לכולם

ישנם מספר יתרונות להלוואת גישור למשכנתא, מעבר לעובדה שפעמים רבות זו הדרך היחידה לא לפספס את הדירה החדשה שאנחנו רוצים לקנות. היתרונות הם:

  • האפשרות לפרוע את ההלוואה מבלי לשלם עמלת פירעון מוקדם.
  • האפשרות לשלב רק את הריביות לכל אורך חודשי ההלוואה ואז, את הסכום עצמו, לשלם ביום פירעון ההלוואה.

מה שכן, חשוב לדעת שהלוואה כזאת יכולה להיות צמודה למדדים שונים ולרביות כאלה ואחרות. לכן, אם חשבתם לרגע לבחור באופן שרירותי את ההלוואה שאתם לוקחים, אנחנו מאוד ממליצים לכם לעצור לרגע ולבחון לעמק מה הבנק מציע לכם. אין סיבה להתנדב לשלם עמלות גבוהות מידי ואם תתעמקו בדברים תוכלו לחסוך לא מעט כסף על ריביות מיותרות. שימו לב גם לעבודה שהלוואות כאלה ניתן לקחת ממרבים הבנקים הפועלים בישראל ולכן לא תמיד הבנק הספציפי שלכם הוא האפשרות היחידה שכדאי לבדוק לעומק.

אולי יעניין אותך גם

מה זה ראשית
הר הכסף
מה זה מיחזור משכנתא?

רבים מאיתנו מנסים לבחור את הדרך הכי טובה שיש להיות יציבים יותר כלכלים וזה ברור שאומנם העבודה מאפשרת לנו לממן את חיינו, אך לא תמיד

קרא עוד »
פולוסה