הטובים והמנוסים: חברות הנדל"ן בחו"ל הטובות בישראל

 בשנים האחרונות עלתה המודעות סביב נדלן בחו"ל, משקיעים מכל העולם מחליטים לוותר על תוכניות החיסכון בבנק שרק מעלות אבק ומשקיעים את כספם בנדלן בחו"ל שמעניק להם תשואות יפות. בתוך כל הבלאגן הזה יש עשרות חברות נדל"ן ואין ספור אפיקי השקעה איך נדע במי לבחור? נועדנו עם המומחים של Invest Away כדי לעשות קצת סדר בבלאגן.

 

איך נדע באיזו חברה לבחור?

על מנת לדעת שאתם עובדים עם חברה מקצועית בתחומה תצטרכו לבדוק מספר פרמטרים, הפרמטר הראשון הוא הניסיון.

עלינו לשאול את חברת הנדלן בחו"ל מה היא עשתה עד היום, לבקש דוגמאות לפועלם להשוות הוצאה כנגד תשואה ואף לבקש לשוחח עם משקיעים שלהם כדי לקבל המלצות נוספות. חברה מקצועית תדאג לפגוש אותכם פרונטלית, זה הזמן שלכם לשאול על האנשים שמנהלים את העסק, את הפרויקט ובין היתר את הכסף שלכם. טיפ ברזל: תשאלו אותם אם הם בעצמם מושקעים במוצר שהם מוכרים? אם הם מאמינים במוצר שלהם הם כבר מושקעים בו מזמן, תהיו בטוחים.

חיפוש נכס

 

מה הם היתרונות בבחירת חברת נדלן בחו"ל מובילה בתחומה?

בשנים האחרונות שוק הנדל"ן הישראלי הפך לבעייתי עבור המשקיע הישראלי ומשקיעים מכל העולם. ישראלים רבים הבינו שהדרך להגדיל את הונם ואת תשואתם החודשית הוא להשקיע את כספם במדינות שונות מעבר לים אשר בהם אחוזי התשואה גבוהים אף יותר, אלטרנטיבות מיסוי שלא קיימות בארץ ונכסים בהשקעה נמוכה.

באמצעות חברה מובילה בתחום הנדלן בחו"ל יוכל המשקיע למצוא נכס מניב באופן מהיר תוך כדי ניצול הקשרים של החברה איתה הוא עובד אשר מכירה את השטח וזוכה להנחות והטבות כלקוח גדול.

אל לנו לשכוח את העניין המשפטי והכלכלי בארץ בה אנו מתכננים לקנות נכס, כך שגם אם חשבתם לעשות את זה לבד רצוי ואף חובה להיעזר באיש מקצוע מומחה בתחומו.

 

 

כל הדרך מדרום הארץ להשקעות ברחבי העולם

בחרנו להתמקד באחת הסינדרלות בתחום הנדל"ן בארץ והיא חברת SDB.

הסיפור של SDB יכל להיות הסיפור שלי ושלך, מדובר בשני יזמים צעירים עם חזון גדול שקנו לשימוש פרטי דירה להשקעה, דאגו להשביח אותה והיום הם מנהלים את אחת מהישראליות הגדולות בתחום הנדלן בחו"ל.

המומחים שלנו בחרו להתמקד בחברת SDB בגלל האופציות הרחבות אותה היא נותנת לקהל הלקוחות שלה, תוך כדי ניהול מחלקת מחקר אשר נותנת מצג בזמן אמת לגבי השוק ומאתרת מוקדי השקעה עם פוטנציאל רב.

תחילת העבודה היא באיתור הנכס להשקעה, ביקור באתרי המדינה, ניתוח של האיזור ומחקר של מדינת היעד עצמה. החברה מחזיקה שותפים מקומיים אשר הוכיחו את עצמם בפרויקטים באיזור ומגייסת כסף ממשקיעים על מנת לבנות תשתית חזקה לפרויקט.

בנוסף, החברה דואגת לבנות מסלולי השקעה קצרי טווח באורך של 18-36 חודשים אשר בהם מגבים ומגנים על הלקוח בכל דרך אפשרית.

אולי יעניין אותך גם