חיפוש
חיפוש

חוג ברייקדאנס

חוק ברייקדאנס אשר מתקיים בקאסה – הבית לאומניות הבמה מאפשר לכל ילד או ילדה להשתלב בז'אנר הברייקנדס המקפיץ והאהוב. כל הפרטים על החוג שכבש את ישראל – במאמר הבא.

חוג ברייקדאנס – הנאה בעבור כל ילד

ברייקדאנס נחשב עד לפני מספר שנים לז'אנר נחות אשר רק מעטים לקחו בו חלק, זאת בשל התדמית הרעה אשר יצאה לו. יחד עם זאת, ניתן לומר כי כיום זוכה הז'אנר לחיבוק מחדש וזאת בשל העובדה כי מדובר בריקוד דינאמי אשר משלב אלמנטים אקרובטיים ביחד עם היפ הופ וכן תנועות חדות אשר נקטעות, כך שלמעשה כל אחד יכול לרקוד כמו גם להכניס אלמנטים אישים שלו. בישראל פועלים לא מעט מדריכי ברייקנדס, וזאת לאור העובדה כי מדובר בז'אנר אשר נחשב לאהוב מאוד על ילדים. לכן, אם אתם מחפשים כעת חוג איכותי אין כל ספק כי עליכם לרשום את הילד או את הילדה לחוג ברייקדאנס.

ריקוד משולב

חוג ברייקדאנס – קאסה אומניות הבמה

חוג ברייקדאנס אשר מתקיים בקאסה – הבית לאומניות הבמה נחשב לאחד החוגים הנחשבים בישראל, זאת לאור העובדה כי את החוג מעבירים מדריכים מומחים בעלי ניסיון של שנים רבות בעבודה עם ילדים, כמו גם מתמחים בז'אנר הברייקדאנס. החוג, אשר מתבצע בכיתות קטנות ועם שתי רמות לימוד – מתחילים ומתקדמים מאפשר לילדים להוציא אנרגיה חיונית וללמוד תנועה, ריקוד כמו גם אקרובטיקה אשר יכולה לשפר באופן משמעותי את טווח התנועה, נדבך קריטי מאוד בכל הקשור להתפתחות תקינה של ילדים. בחוג יוכלו הילדים ללמוד את רזי הברייקדנס מרמה בסיסית ועד מתקדמת, כמו גם להשתלב בקבוצות ברייקדאנס אשר מופיעות בכל רחבי הארץ, בהצלחה יתרה.

שמרו את מקומכם והרשמו עוד היום לחוג הברייקדאנס של קאסה אומניות הבמה

לאור הביקוש הרב של חוג ברייקדנס, ישנה חשיבות רבה להרשמה בהקדם, זאת בשל העובדה כי לרוב החוגים מתמלאים בתוך פרק זמן קצר, זאת בשל העובדה כי החוג נחשב כאמור לאחד החוגים האיכותיים והמובילים בישראל בתחום. צוות המדריכים של החוג כמו גם הצוות המקצועי של קאסה אומניות הבמה ילווה את הילד שלכם לאורך כל שהותו במקום, כמו גם יעניק לו יחס אישי ופרטני אשר מתבסס על ההבנה כי כל ילד זכאי לקבל את תשומת הלב המגיעה לו, בכדי שהוא יוכל להיות מרוצה ולדעת בוודאות כי החוג שלו משלב את האלמנטים הטובים ביותר בענף. על כן, אם הילד/ה שלכם מעוניינים להירשם לחוג אשר עתיד להיפתח בימים הקרובים, אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר הרשמי של קאסה בכתובת https://casa-arts.co.il להשאיר פרטים מלאים אשר כוללים שם, שם משפחה ומספר טלפון ונציג מטעם קאסה אומניות הבמה ישוב אליכם בכדי לבצע את ההרשמה, כך שתוכלו לשמור את מקומכם ולהבטיח כי ילדכם ייהנה מחוג ברייקנדס מהנה ואיכותי.

אולי יעניין אותך גם

פלי
לייף סטייל
סרטי פעולה מומלצים שאסור לפספס

קטגוריית סרטי הפעולה היא בין הקטגוריות המרתקות ביותר, ובין שורותיה נוכל למצוא סרטים שיגרמו לזמן לחלוף בצורה מפתיעה! עם השנים, נחקקו בסלע מספר סרטי פעולה

קרא עוד »
פולוסה