חיפוש
חיפוש

חיפוש עבודה מבלי לצאת מהבית

בימים האלו משבר הקורנה הביא איתו לא רק אלפי חולים בנגיף, הוא איתו למעלה ממיליון ישראלים שיושבים בבית ללא עבודה.
שוק העבודה והתוצר הישראלי בקריסה גדולה מאוד שמומחים רבים מנסים למצוא לה פתרון ולפענח כיצד יהיה אפשר להחזיר את התוצר הישראלי למה שהוא היה.

 

מחפשים עבודה – ככה אפשר לעשות את זה

נכון להגיד שחיפוש עבודה תמיד היה מהבית, לפחות משנת 2010 שבאותה שנה כבר התחילו לא מעט אתרי אינטרנט לפרסם מודעות של דרושים, הרבה מאוד מצאו את עצמם מכינים קבצי קורות חיים ומצליחם לשלוח אותם לעשרות משרות דרושים בקלות ובלחיצת כפתור.

אם בעבר מודעות הדרושים היו מפורסמות בעיתון וכל דורש עבודה היה צריך לחפש מבלי לדעת בדיוק מה הוא מחפש, אתרי הדרושים של היום הצליחו לחולל מהפכה, כל מעסיק מקבל קורות חיים מדויקות הרבה יותר למשרה אותה הוא רוצה לאייש, ואילו מחפש העבודה מצליח למצוא מקום שיותר יענה לדרישות שלו, גם מבחינת השכר, מיקום העבודה ואילו סוג המשרה שבה הוא רוצה לעבוד, כלומר חיפוש העבודה הפך להיות יותר מדויק לשני הגורמים, מחפש העבודה וגם המעסיק.

 

אתרי דרושים

יש לא מעט כאלו, בחיפוש פשוט במנוע החיפוש של גוגל תמצאו עשרות של אתרים, לרבות אפליקציות משוכללות המציעות לכם את האפשרות למצוא משרה מעולה.

בכל אתר כל מה עליכם לעשות הוא פשוט להעלות קובץ קורות חיים, מאותו הרגע שהקובץ באתר אתם לא צריכים לטעון אותו בכל פעם מחדש, אלא בחיבור לאתר כבר תמצאו את עצמכם יכולים בלחיצת כפתור אחת פשוטה להעביר אותו למעסיק שמחפש אנשים בדיוק עם הכישורים שלכם.

 

רשתות חברתיות

יש לנו כמובן המון רשתות חברתיות, שאותם כולם מנצלים, גם המעסיקים הגדולים ביותר במשק הישראלי, בכדי להפוך חלק מהאסטרטגיה שלהם לפרסום, גם פרסום מודעת דרושים הוא פרסום.

בתוך אותן רשתות חברתיות מצעים לכם לא מעט משרות, החיסרון הוא שלא ניתן ממש להעביר את קובץ קורות החיים דרך אותה רשת (נכון לכתיבת שורות אלו זאת המציאות ברשתות החברתיות, אבל ייתכן מאוד וגם זה ישתה)

 

קבוצות מסרים

קבוצות מסרים הפכו להיות משהו בשגרה היומית של כל אחד שיש לו מכשיר סלולרי חכם, והמובילה שבהם היא כמובן וואטספ, יש לא מעט קבוצות וואטספ שמאפשרות היום לשתף בתוכן משרות פנויות, ובחשבונות וואטספ עסקיים יכולים לקבל את קורות החיים אותם המעסיק מבקש.

מכיוון ושימוש באותן קבוצות הוא לא תמיד הכי יעיל, הוא יוצר לא מעט בלגן וקשה מאוד לעקוב אחרי המתרחש באותה קבוצה, הן לא תמיד הכי יעילות, אבל בהחלט מדובר על עוד אופציה שיכולים להשתמש בה לצורך מציאת עבודה ומשרה מעולה, בנוסף אותן קבוצות של חברים שמפרסמים משרה במקום העבודה בו הם נמצאים.

אפליקציה

אולי יעניין אותך גם

בט 365
דיגיטל
מה זה בט 365 ולמי זה מתאים?

בט 365 הוא אתר הימורים מקוון, אחד מאתרי ההימורים הגדולים בעולם. האתר מציע מגוון רחב של אפשרויות הימור על ענפי ספורט שונים, אירועים מיוחדים, משחקי

קרא עוד »
אחסון אתר וורדפרס
דיגיטל
איך עובד שרת וירטואלי בענן?

שרת וירטואלי בענן הוא שרת חיצוני שבו אתם יכולים לעשות שימוש כדי לאחסן מידע בצורה בטוחה. בניגוד למחשבים שבהם אנחנו עושים שימוש או להתקני זיכרון

קרא עוד »
פולוסה