טיפול אלטרנטיבי בבעיות עיכול

עולם הרפואה האלטרנטיבי מציע קשת רחבה של טיפולים לצורך פתרון בעיות עיכול. מהם הטיפולים ומה חשוב לדעת רגע לפני? להלן הפרטים. 

 

טיפול אלטרנטיבי בבעיות עיכול: שפע של טיפולים בהתאמה אישית

בתרבויות שונות בעולם מטפלים זה מאות שנים בשיטות טיפול עתיקות, לצורך טיפול במגוון רחב של בעיות בריאותיות. מדובר בתורה שלמה המבוססת על טכניקות טיפול וכן שימוש בצמחי מרפא אשר יעילים לצורך תהליך ההחלמה, ולכן גם רופאים מומחים מפנים מטופלים להמשך טיפול אלטרנטיבי,  מתוך הבנה כי מדובר בשיטות טיפול אפקטיביות. לכן, אם אתם סובלים מבעיות במערכת העיכול תשמחו וודאי לשמוע כי ניתן לקבל טיפול אלטרנטיבי בעבור הרניה בדופן הבטן, בעיות עיכול, דלקות מעי, צרבות ועוד. עם זאת, חשוב לציין כי כל טיפול בבעיות עיכול מצריך יצירת קשר עם מטפל מוסמך אשר ידע לבצע אבחון מדויק בהתאם למצבכם, וזאת בכדי להעניק לכם טיפול אלטרנטיבי מקצועי המבוסס על טכניקות ייחודיות, עליהן נרחיב כעת.

צמחים טחונים

כיצד מתבצע טיפול אלטרנטיבי בבעיות עיכול?

טיפול אלטרנטיבי מבוסס על שימוש בצמחי מרפא אשר נמצאו כיעלים לצורך טיפול בבעיות עיכול. כך לדוגמא, צמחי מרפא נמצאו כיעילים לצורך מלחמה בדלקות וכן בעלי יכולת להפחית באופן משמעותי את רמת הכאב. בקוליטס לדוגמא, מחלת מעי דלקתית אשר רבים מכירים גם כמחלת קרוהן ונחשבת לאחת מבעיות העיכול הנפוצות ניתן לטפל הן באמצעות צמחי מרפא, דיקור וכן שיאצו אשר מאפשר להוריד את התדירות של ההתקפים וכן מוריד את עוצמתו. בנוסף, יש טכניקות סיניות עתיקות שבו ניתן לפרש את הקוליטס ולהבין לפי התיאוריה הסינית את מערכות היחסים הקשורות לקוטיס, כלומר – הקשר בין המעי הגס, כבד וכליות. כאשר מבצעים הטיפול ניתן להגיע להפוגות משמעותיות בין ההתקפים, תוך חיזוק, איזון ובקרה של מערכת העיכול. יתרה מכך, הדיקור מאפשר לקבל תמיכה נפשית ולכן מדובר בטיפול אשר מעניק קשת רחבה של טיפולים משלימים לבעיות העיכול אשר כוללים אורתופדיה, גניקולוגיה, קרדיולוגיה ועוד. אולם, טיפול כזה חייב להתבצע בעבור קוליטס מטפל מומחה אשר ידע לספק את מערכת התמיכה אותה ציינו, וזאת בכדי להבטיח את כדאיות הטיפול גם לטווח הקצר והארוך. מטפל מומחה אשר ידע לספק בנייה של תוכנית מסודרת אשר מבוססת על הדיאגנוזה הרפואית אותה קיבלתם, כאשר במקרים מסוימים יכול המטפל לאבחן את מקור הבעיה וכתוצאה מכך את מקור הכאב, גם כאשר ישנם אשר סבורים כי מדובר בבעיה חולפת.

 

מדוע חשוב לקבל טיפול אלטרנטיבי בעבור בעיות עיכול?

בעיות עיכול הן בעיות נפוצות אשר עשויות להחריף עם הזמן, באם הבעיה איננה מטופלת. למעשה, גם כאבי בטן תכופים יכולים להחריף לדלקות כרוניות, ולכן במידה ואתם סובלים מבעיות עיכול יש לפנות הן לאבחון רפואי מרופא וכן לפנות לקבלת טיפול אלטרנטיבי משלים.

אולי יעניין אותך גם

טיפול רפואי
בריאות
איך לטפל בכאבי ברכיים?

כאבי ברכיים זוהי בעיה נפוצה באוכלוסייה, בעיקר כאשר מדובר על ספורטאים או על אנשים מבוגרים. הכאב יכול להתמקד רק באזור אחד של הברך, או להיות

קרא עוד »
בלון
בריאות
3 יתרונות למחולל חמצן נייד

אוויר. אי אפשר בלעדיו. ככל שהוא נקי יותר, הרי זה משובח. המצרך המרכזי שגופינו מפרק מהאוויר שמסביבנו הוא החמצן. הוא מרכיב כ- 78% מהאוויר שאנחנו

קרא עוד »