Search
Search

מהו טיפול ערפד, איך הוא עובד ולמה הוא נקרא כך

אול שמעתם על טיפולי ערפד ותהיתם מה זה הדבר המשונה הזה? אם אתם עוד לא מכירים ואתם מתעניינים בטיפולים מתקדמים לעור חשוב שתכירו את צורת הטיפול היעילה הזו. טיפולי ערפד סחפו אחריהם נשים וגם לא מעט גברים, מכל רחבי העולם. גם פה בארץ רבות ורבים כבר עברו את הטיפול. טיפול ערפד התפרסם בין היתר, בגלל שמפורסמים ובעיקר מפורסמות רבות בחרו בו על פני טיפולים אחרים בשנים האחרונות.

אז אולי השם קצת מפחיד, אבל באמת ששווה להכיר, כי התוצאות מדברות בעד עצמן. הטיפול מומלץ לכולם ובעיקר אם אתם מרגישים שהעור שלכם מאד התעייף לאחרונה, אולי הקמטים העמיקו או שנוצרו קמטים חדשים. על כל פנים, שווה לכם ללמוד על הנושא ולגלות – אולי זה בדיוק הטיפול הבא שיתאים לכם בדיוק. אז עושים סדר בטיפול ערפד. קדימה מתחילים!

 

אז מה זה בעצם טיפול ערפד?

סוג טיפול מיוחד המשלב שני סוגי טיפולים שיחד מעניקים לעור רעננות חדשה שלא ראיתם כבר שנים. הטיפול עוזר בהברקת העור ובטשטוש הקמטים. הטיפול משלב מיקרו-פילינג יחד עם החדרה של נוזל הפלזמה העשיר בטסיות (PRP) לתוך הדרמיס. נוזל פלזמה העשיר מוחדר לתוך העור ומאפשר לעור התחדשות בצורה טבעית אך מאד מורגשת.

הדבר הכי מעניין בסוג הטיפול הזה הוא שהנוזל המוחדר – מופק מהדם של המטופל עצמו! הטכניקה המבריקה והחדשנית הזו מייצרת האצה של חידוש וגדילת תאי העור. הנוזל עצמו מופק בתהליך רפואי מקצועי וגאוני וההחדרה נעשת עם זריקה רגילה המוחדרת לשכבה השנייה של העור. מכיוון שמפיקים את הנוזל מהדם של המטופל עצמו מדובר בנוזל מאד יעיל ש״מתקשר״ עם הגוף בקלות.

כך הוא עושה עבודה יעילה וגורם להתחדשות מדהימה של העור! אז כן, מדובר בהליך רפואי ולכל חובה לבחור במקום מקצועי בו עובדים רופאים מומחים כדי לעבור את ההליך בצורה בטוחה ביותר. BioHair הוא אחד המקומות הכי מומלצים כיום בין היתר, בגלל הרופאים המקצועיים והמנוסים שעובדים בו.

מבהיר את הסקי

 

על החשיבות של קולגן

בנוסף ולא פחות חשוב, טיפול ערפד מגביר ייצור טבעי של הגוף של חומרים כמו קולגן או אלסטין, התורמים משמעותית לאלסטיות ולנראות של העור. הבעיה היא שייצור של שני החומרים האלה פוחת ככל שאנחנו מתבגרים. תוכלו לראות היום המון תכשירים וקרמים הנשענים ומבוססים על חומרים ושיטות שמגבירות את הייצור של קולגן, שהפך למאד פופולרי בשנים האחרונות.

טיפול ערפד מאפשר החדרה מסיבית לעומק העור (ולא מריחה חיצונית), של קולגן שמתאים לקולגן שאתם מייצרים באופן טבעי בגוף! כך הוא הפך לאחד הטיפולים הכי יעילים והכי נפוצים שקיימים כיום. אז אם אתם מחפשים או מחפשות אחר טיפול הפנים הבא שלכם, כזה שבאמת יעשה שינוי לאורך זמן ויאפשר לכם להפרד לשלום, לפחות לתקופה, מקמטים ומיבוש ומנראות מבוגרת של העור – טיפולי ערפד הם התשובה שלכם. בחרו במקום מקצועי בו עובדים רופאים, קבעו תור ותהפכו לערפדים!

קולגן או אלסטין

אולי יעניין אותך גם

פאות פישר
אסתטיקה ויופי
פאות פישר

אם את גרה בירושלים והסביבה ואת חובשת פאה או מתעניינת בכזו, הגיע הזמן שתכירי את סלון פאות פישר. איטה פישר מנהלת ביד רמה את סלון

קרא עוד »
ניתוח להרמת עפעפיים
אסתטיקה ויופי
ניתוח להרמת עפעפיים

אין טבעי כמו הרצון להיראות טוב וכמה שיותר צעיר. ישנן דרכים שונות להשיג את המטרה הזאת, חלקן דורשות התערבות לא פשוטה, וחלקן אפילו לא משיגות

קרא עוד »
מזותרפיה
אסתטיקה ויופי
מזותרפיה לשקעי עיניים

תהליכים שונים שמתרחשים בעור הפנים, לאורך השנים, מביאים לסימני גיל בלתי נמנעים שאחד מהם הוא כהות באזור שקע העיניים, שמקורה בשינוי במרקם העור או בצבעו.

קרא עוד »
טיפול בקמטי הבעה במצח
אסתטיקה ויופי
טיפול בקמטי הבעה במצח

קמטי הבעה במצח הם קמטים דינמיים הנוצרים כתוצאה מפעילות שרירי הפנים. הם מופיעים בעיקר באזורים כמו מרכז המצח, בין הגבות ובצידי העיניים. קמטים אלו יכולים

קרא עוד »
פולוסה