חיפוש
חיפוש

יועץ משכנתאות

הגיעה שעתכם לקנות דירה? נמאס לכם להיות הזוג היחיד שעדיין חי בשכירות ואתם כבר יכולים להרשות לעצמכם לרכוש נכס?

 

אם כך, ברור מדוע אתם נרגשים, כי זה צעד משמעותי ביותר בחיים. המעבר מלהיות שוכרים להיותכם בעלי דירה יכול להשפיע בצורה משמעותית ביותר על רבדים שונים בחייכם ולכן ברור מדוע גם אתם, כמו כל הישראלים, שואפים לכך. מה שכן, למרבה הצער, במדינת ישראל מחירי הנדל"ן מאוד גבוהים וזה אומר שאפילו מי שחוסך כבר שנים ומי שההורים יכולים לעזור לו – עדיין צריך לקחת יועץ משכנתאות. אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם אתם יודעים שללא משכנתא מהבנק לא באמת תוכלו לקנות דירה, כדאי שתדעו שמשכנתא זה לא משהו שלוקחים ככה סתם. משכנתא צריך לתכנן אך האמת היא, שגם צריך הרבה מאוד מידע לגבי התחום. לכן חשוב כל כך לפנות לקבלת שירותיו של יועץ משכנתאות, כי מה פתאום שתיקחו משכנתא בצורה שרירותית ולפני שאתם בודקים את התחום הזה לעומק?

בית וכסף

 

מדוע כדאי לדבר עם יועץ משכנתאות?

אין ויכוח על כך שבעידן המודרני של ימינו אתם יכולים לקרוא על כל דבר ועניין אונליין, אך האמת היא, שזה לא מספיק כאשר מדברים על משכנתא. המשכנתא היא לרוב ההלוואה הכי גדולה שאדם ייקח בימי חייו והיא תלווה אותו לאורך עשרות שנים. משמעות הדברים היא שהריבית המשתנה יכולה להוביל כאן לשינוי של לא מעט כסף ולכן חשוב להבין את עולם המושגים. בנוסף, בבנקים בימינו יש עניין של מיקוח ולכן ברור מדוע מי שמגיע עם ידע ואפילו עם יועץ המשכנתאות שלו לפגישה עם הבנק, יכול לקבל תנאים טובים יותר. בנוסף לכל אלה, יועץ משכנתאות גם יוכל לעזור לכם לבחור את מסלול המשכנתא המתאים לכם ביותר וזו הנקודה הכי חשובה. העניין הוא שאפילו אם החברים הכי טובים שלכם לקחו משכנתא במסלול מסוים בכלל לא בטוח שאותו מסלול יתאים גם לכם. לכן יש מקום לדבר עם יועץ משכנתאות מקצועי שכן הייעוץ שלו יכול להיות מהותי ביותר וחסכוני עבורכם.

 

איך לבחור יועץ משכנתאות?

אם יש תחום שלא חסרים בו מומחים בישראל זה כמובן תחום הנדל"ן וייעוץ המשכנתאות. אנשים נמשכים לתחום הזה, לומדים אותו ונותנים בו ייעוץ על ימין ועל שמאל. עם זאת, לא כל יועץ באמת מגיע עם הניסיון ועם הידע הנדרש, מה שמסביר מדוע בהחלט יש טעם לבדוק אל מי אתם פונים. צחי גרוסמן יועץ משכנתאות זו כתובת טובה, כי כאן תוכלו להיות בטוחים שאתם מדברים עם המומחים. קבעו לעצמכם פגישה עוד היום ותראו שלא תצטערו על כך, כי אם כבר לקחת יועץ משכנתאות ולעשות את הדברים בצורה מסודרת, למה שלא לפנות אל הטובים ביותר ואל אנשי מקצוע שבאמת אפשר לסמוך עליהם?

אולי יעניין אותך גם

איש כספים
כלכלה ופיננסי
מה זה חברת ייעוץ עסקי?

לא מעט אנשים סבורים שלהיות מנהל טוב זה משהו מולד. עם זאת, ולמרות שאכן דרושה כריזמה ולא מעט שאפתנות, בפועל יש גם כמה דברים שניתן

קרא עוד »
פולוסה