תפריט

מה ההבדל בין יועץ עסקי למאמן עסקי

רוצים להפוך את העסק שלכם לרווחי ולקחת אותו צעד קדימה? מתלבטים האם אתם זקוקים ליועץ עסקי או למאמן עסקי? הפוסט הזה במיוחד בשבילכם. בעמוד הקרוב נסביר לכם מה ההבדל בין יועץ עסקי למאמן עסקי, ומה מתאים עבור כל אחד ואחת מכם.

ייעוץ או אימון?

על מנת להבין מהו ההבדל בין יועץ עסקי לבין מאמן עסקי, נסתכל על התחומים בצורה רחבה יותר. תחום הייעוץ באופן כללי, הינו תחום שבו הקשר בין הלקוח לאיש המקצוע הינו קרוב יותר. כיצד זה בא לידי ביטוי? היועץ מלווה את האדם הלכה למעשה, בתחום שבו הוא מייעץ לו. אם נחזור לתחילת המאמר, נבין שמטרת היועץ העסקי הוא לסייע לנו בניהול נכון של העסק שלנו.
תחום האימון באופן כללי, בא לשנות תפיסה או הבנה כלשהי שיש באדם. אם נקביל את זה לתחום האימון העסקי, נבין שהמטרה של אימון עסקי היא לשנות את דרכי החשיבה של אדם כלשהו – לאו דווקא בהקשר של ניהול עסק קיים או עתידי (אלא כדרך חיים).

נתונים לאחר השירות

ייעוץ עסקי – המפתח שלך להצלחה

אם אתם בעלי עסק קיים ורוצים להרים את העסק שלכם בכל תחום, רוצים לשפר את דוח ההכנסות שלכם או לנהל בצורה נכונה יותר את התקציב שלכם – אתם צריכים את שירותיו של יועץ עסקי. יועץ עסקי יידע לתת לכם את המענה המדויק למקרים האלה ולעוד רבים אחרים.
ייעוץ עסקי מתאים לכל סוג של עסק: עסק שנפתח והוקם זה עתה, עסק שקיים כמה שנים בודדות או עסק שקיים כבר עשרות שנים. אף פעם לא מאוחר מדי לשנות ולנהל את הדברים בצורה נכונה יותר. לאחר ייעוץ עסקי נכון ומדויק, תוכלו להביא לשינויים רבים: ניהול תקציב נכון, חיסכון בהוצאות הכלליות של בית העסק, העלאת רמת השביעות של הלקוחות שמגיעים לעסק שלכם, תמחור נכון של המוצרים או השירותים (בהתאם לסוג העסק שלכם) ועוד מגוון רחב של יתרונות!

יועץ עסקי איכותי, יידע להביא את העסק שלכם למקום שתמיד רציתם שיהיה! אין זה אומר שאתם עושים עבודה לא טובה בהכרח – אלא מעיד על כך שאתם רוצים ושואפים לקחת את העסק שלכם צעד קדימה: יועץ עסקי מסתכל על העסק מנקודת מבט אובייקטיבית – ומכאן חלק מהיתרון.

אייל פז – יועץ עסקי, מלווה במשך עשרים שנה ויותר, עשרות ומאות בתי עסק שונים בכל התחומים. הניסיון העצום שיש לאייל, בא לידי ביטוי בצורת העבודה שלו ובשינויים שהוא מצליח ליצור בכל בתי העסק עימם הוא עובד. הצטרפו עוד היום למאות לקוחות מרוצים במרוצת השנים, וצרו קשר עוד היום עם אייל פז – יועץ עסקי! עזרו לכם ולעסק שלכם לעלות עוד מדרגה ולשפר את עצמו בכל מובן!

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אטרקציות בארץ

להנות מחופשת הקיץ עם מתנפחים להשכרה

חופשת הקיץ הארוכה מתקרבת אלינו בצעדי ענק. הילדים בחופשה ממסגרות הלימוד השונות, ואנו כהורים או כגורמים חינוכיים מחפשים כיצד להנעים את זמנם בצורה הטובה והיעילה ביותר. בעמוד הקרוב נבחן את

זכאות להחזר
כללי

הליך הגשת בדיקת זכאות להחזרי מס

ראשיתו של תהליך גביית המס מתועד עד לימי מסעות הצלב, בהם מטרת גבייתו הייתה מימון מסעות אלו. למעשה, ניתן לטעון כי אל אף שחלפו שנים רבות, הסיבות בגינן נגבה מס

הכינו את הציוד ראשית
כללי

הר הכסף 2 – הכינו ציוד טיפוס

נתחיל עם הסבר באשר למה הם "כספים אבודים". אבכן, הכוונה היא לכספים אשר כלל לא הייתם מודעים לקיומם (תתפלאו, יש חיה כזאת), כלומר אלו הנמצאים בחשבונות בנק בבעלות נפטרים, חשבונות

כללי

Blue Lagon kosher hotel

Have you ever wondered if it would be possible to go to a hotel which is made specifically for religious persons? Perhaps this hotel also contained a spa which is