יורם דובובסקי מסביר כיצד לנהל עסק מצליח

כל מי שבאמת עשה את הצעד, עזב את העבודה כשכיר והקים עסק יודע לומר שהוא רוצה לעשות הכול כדי שהעסק יצליח. זה נשמע לכם מוכר? אתם עושים כל מה שביכולתכם אך זה עדיין לא ממש קורה? אם כך, הגעתם למקום הנכון, שכן במאמר שלפניכם תמצאו מספר טיפים שיעזרו לכם בנושא.

  • תכנון – אחת מהבעיות העיקריות בניהול עסקים, אשר עליהם תמיד מדברים יועצים ארגוניים, זה נושא התכנון. האם העסק שלכם באמת מתוכנן? האם אתם יודעים לומר מה עתיד להיות השלב הבא?
  • תכנית עסקית – תמיד כאשר מחפשים מידע בנושא של יועצים ארגוניים המלצות מגלים שיש חלק נכבד שמתייחס גם לתכנית העסקית. האם יש לכם תכנית עסקית? האם אתם חוזרים ובודקים אותה מידי פעם, מתוך מטרה לראות האם אתם עומדים ביעדים שלכם ובקצב שהצבתם לעצמכם?
  • השקיעו בשיווק – קשה לדבר על עסקים מצליחים בעידן המודרני והתחרותי שבו אנחנו חיים ולא להזכיר גם את נושא השיווק. יורם דובובסקי לקוחות יוכלו לספר לכם שההשקעה בשיווק זה לא עניין של מה בכך, שכן בסופו של דבר הרבה פעמים זה מה שקובע האם העסק יפרוס כנפיים או לא.

הסבר מקיף

בחירת השותפים העסקיים

עוד נושא שכדאי להתייחס אליו, ואשר יכול להשפיע בצורה משמעותית ביותר על הצלחת העסק או על כישלונו, זו השאלה מיהם השותפים העסקיים שלכם. ראשית, לא בטוח בכלל שאתם צריכים שותפים עסקיים כך שצריך לבדוק את הנושא הזה לעומק. שנית, במידה ואתם כן בוחרים לשלב שותף בעסק, רצוי לבדוק בשבע עיניים במי אתם בוחרים. האם השותף שלכם מספיק מקצועי? האם הוא אמין? והם חלוקת העבודה ביניכם ברורה? כמו כן, כמובן שצריך להתייחס גם לנושא הכלכלי שכן הכול צריך להיות כתוב בצורה המסודרת ביותר שאפשר בחוזה.

בחירת העובדים

לבסוף, עוד טיפ שתמיד ישפיע על השאלה האם העסק שלכם יוכל להצליח או לא, זו השאלה באיזה עובדים אתם בוחרים. האם מדובר על אנשי מקצוע טובים? האם כל אחד מהעובדים יודע היטב מה המשימה שלו ואיך לבצע את חלקו כדי שהעסק יפרח? האם מדובר על אנשים אמינים שאתם יכולים לסמוך עליהם ולדעת שהם לא ימעלו באמון שלכם? בנוסף, רצוי להחליט מראש מהם תנאי התעסוקה עבור העובדים שלכם, שכן אם יש משהו בטוח, זה שעובדים שמקבלים שכר מכובד בזמן, אלה עובדים מרוצים יותר. אתם רוצים שהעובדים שלכם יהיו מרוצים, שכן כאשר העובדים מרוצים הכול מתנהל בעסק בצורה יותר טובה. הניסיון מוכיח שרק אם חושבים על כל הפרטים האלה לעומק, בסופו של דבר התוצאה היא עסק שמצליח, משגשג וגם גדל. קחו בחשבון שלא הכול וורוד ושיש גם תקופות מורכבות יותר בניהול עסק, אך מצד שני, ההתמדה היא זו שתעשה את ההבדל והיא זו שתגרום לכך שתצליחו יותר.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כניסה לחנויות
עסקים
איך לבחור שילוט פנים לעסק?

על מנת שהלקוח יקבל את האינפורמציה אודות בית העסק בצורה הטובה ביותר, ישנה חשיבות רבה לבחירה של שילוט פנים נכון. כיצד אם כן ניתן לעשות זאת? כל הפרטים – במאמר

כספים
עסקים
עוסק פטור? בוא תלמד איך לנהל את העסק שלך

עוסק פטור הוא עצמאי המרוויח כ-99,000 ש"ח בשנה או פחות. עסקים שנחשבים כעוסק פטור לא מחויבים לגבות מע"מ מעסקאות עם הלקוחות שלהם, לא מחויבים להעביר מע"מ לרשות המיסים אך מחויבים

כללי
חיתוך בטון – הדברים שכדאי לכם לדעת

רוב האנשים שחושבים על חיתוך בטון חושבים למעשה על הפעולה הזאת כעל פעולה בלתי אפשרית, כי איך אפשר בכלל לחתוך בטון או לנסר אותו? זה הרי אחד החומרים הכי קשים

צילום אירועים עם תוצאות מרהיבות

כבר סגרתם כל מה שצריך לקראת האירוע הקרוב ועכשיו אתם רק חושבים על השאלה איך תזכרו את כל החגיגה הזאת? אם כך, אין ספק שאתם חושבים על האפשרות של הזמנת