לגו נינג’גו -טרנד חולף או כאן כדי להישאר

אין ילד שלא מכיר:

עולם הנינג’ות המרהיב הגיע אלינו מהטלויזיה, שם ישנה אומנות לחימה מהפנטת בשם ספינגיטסו. הדמויות מקבילות ללגו המקורי אך ניתנה להן יכולת לחימה בעיני רוחם של הילדים.

 

מילון הורים-ילדים:

הורה שירצה להפגין שליטה בחומר הנלמד יוכל לדבר עם ילדו על "קאי”-לוחם האש האדום, על "זאין" מאסטר הקרח הלבן, על "קול" לוחם האדמה השחור וגם על "ניה", לוחמת המים הכחולה. אמרו את הצירופים האלו לילדיכם וראו כיצד חיוך נמתח מאוזן אל אוזן ועד כמה כמהים הם יהיו להמשיך את נושא השיחה.

 

אבל איפה קונים:

לגו נינג’גו – הטרנד העולמי ניתן לרכוש במגוון רחב של חנויות,זהו לגו מבוקש במיוחד בעל עולם עשיר ועתיר נושאים. ב2017 נראתה עליה חדה בביקוש לדמויות הלגו החדשניות לאחר שהסרט "לגו נינג'גו" יצא לאקרנים. הסרט היה ספין אוף לסרט המקורי של לגו ויצא תחת "האחים וורנר". הסרט היה גדול מימדים וכוכבים רבים דיבבו את דמויות הנינג'ה האהובות (ביניהם גם ג'קי צאן).

 

הטוב ביותר בשביל הילדים שלי:

אוקיי אז הדמויות אהובות על הילדים וניתן להשיג בהרבה מקומות, בכל זאת… היכן מומלץ לרכוש? כאן נכנסת לתמונה "kidsbest". באתר המקושר תוכלו למצוא מאות דירוגים של מומחים ואף של הורים שיאפשרו לכם לדעת אילו משחקים וספרים הכי טובים לילדים (לפי גיל הילד\ה).

 

מה הכי ישמח אות הילדים:

מומלץ להתחיל בגיבורי הסדרה. דמויות הגיבורים אהובות במיוחד על הילדים אך בשביל להעשיר את המשחק ניתן לרכוש חבילות משחק ואף נבלים מהסדרה. כמובן שבסדרת ילדים אהובה הגיבורים צריכים להלחם נגד דמויות אפלות ובמקרה שלנו מדובר על שלל דמויות מעניינות כמו "לורד גארמדון" ועד ל"מכשף הגולגלות".

דמות גיבורה כמו "ניה" או "קאי" בשילוב עם אדון אפל לבחירתכם יהיו פתח לעולם עשיר דמיון אצל ילדיכם.

 

לסיכום:

כמה אהבנו את דמויות הלגו החדשניות… אתם מצליחים לזכור את התחושה? את הקסם שעטף, את העולם העשיר שסביב דמויות ריבועיות ומתברגות. העולם הזה פרץ שלל מחסומים וגדל למימדי ענק. יש לגו כמעט מכל סוג קיום. ישנם פרוייקטים עצומים שנבנים אך ורק בעזרת אבני לגו. מודלים ביתיים שמהווים משחק מחשבה להורה ולילד. אז בתוך העולם הזה- הנינג'גו הוא הלגו הראשוני שכל הורה יכול לזכור עד כמה אהב, הפעם בשביל הדור החדש.

 

משחק קופסה

אולי יעניין אותך גם