חיפוש
חיפוש

ליווי עסקי יכול לעזור לצאת ממשבר הקורונה

תקופת הקורונה הכניסה עסקים רבים למשבר כלכלי רציני. ההגבלות והסגרים שהמדינה הביאה גרמו לירידה משמעותית בהכנסות של עסקים קטנים, בינוניים וגדולים שעוסקים בתחומים שונים לרבות: תחום הבילוי והפנאי, תחום התיירות, תחום האוכל, תחום האופנה ועוד.

 

היום, למרות החיסונים ותחילת היציאה מהמשבר, עסקים רבים עדיין מתקשים מבחינה כלכלית ואף שוקלים לסגור את שעריהם לצמיתות. ליווי עסקי יכול לעזור לעסקים שנמצאים במצב כזה ולאפשר להם לצאת מהמשבר ולהחזיר את המצב של העסק לקדמותו.

 

מהו ליווי עסקי וכיצד הוא יסייע לעסק שלכם?

ליווי עסקי הוא תהליך לטווח הארוך שכולל פעולות שונות שיבצע עבורכם יועץ עסקי מומחה לרבות: עריכת תכנית אסטרטגית, קביעת מסגרת תקציבית, הכנת תכנית שיווקית, שיווק בעזרת אינטרנט ורשתות חברתיות, תזרים מזומנים, שיתופי פעולה ועוד.

המלווה העסקי ילווה את העסק בסיטואציות שונות, ינחה את בעלי העסק, יסביר להם כיצד מומלץ לפעול, יעשיר להם את הידע הנוגע לניהול העסק ויאפשר להם להפוך את העסק שלכם למצליח ומשגשג.

ליווי עסקי מהווה תפקיד מכריע בניהול העסק במיוחד בתקופת הקורונה. הקשיים הרבים שהתעוררו בעסקים השונים בתקופה זו, יפתרו בעזרת ליווי עסקי מקצועי. המלווה העסקי יכין עבורכם תוכנית עסקית שכוללת אסטרטגיה עסקית ואסטרטגיה שיווקית וכך יאפשר לעסק שלכם לחזור לאיזון.

 

שלבי תהליך ליווי עסקי

ליווי עסקי מתחלק לשלושה שלבים מרכזיים. ראשית, המלווה יבצע אבחון של העסק ויעריך את מצבו הנוכחי. המלווה יכיר את העסק ואת הצוות הניהולי שלו ויבין מהם האתגרים, היעדים והמשאבים שעומדים ברשות העסק. בסיום שלב זה המלווה יוציא דו"ח אבחון על העסק וימליץ על פתרונות לאתגרים שעומדים לפניו.

לאחר מכן, המלווה העסקי יסייע למנהלי העסק לגבש פתרונות לבעיות והאתגרים השונים של העסק, להחליט על אסטרטגיה עסקית ואסטרטגיה שיווקית שמתאימה לצרכי העסק ולהשיג מימון מתאים. המלווה העסקי יחלוק עם מנהלי העסק את הידע שלו וימליץ להם כיצד לפעול.

לבסוף, המלווה העסקי יסייע למנהלי העסק ליישם את ההחלטות שנקבעו וילווה אותם במהלך כל התהליך. המלווה יאפשר למנהלי העסק להשיג את היעדים והמטרות שלהם ולצאת מהבעיות הכלכליות שנגרמו לעסק כתוצאה ממשבר הקורונה וההגבלות הרבות בתקופה זו.

 

כיצד בוחרים מלווה עסקי?

ישנה חשיבות רבה לבחירה נכונה של מלווה עסקי לעסק. מומלץ לבחור בחברה שמתמחה בייעוץ עסקי שעומדת בפרמטרים הבאים:

  • מקצועיות ואמינות: מומלץ לשוחח עם המלווה העסקי ולהתרשם מהמקצועיות והאמינות שלו. חשוב לבחור במלווה שרכש ידע בתחומים שיווקיים וכלכליים
  • מוניטין: מומלץ לקבל חוות דעת על החברה מלקוחות שנעזרו בשירותיה.
  • שירות: חשוב לבחור בחברת ייעוץ עסקי שמעניקה שירות טוב ומתחשב.

 

צרו קשר עם MVP-Business Ltd (אם.וי.פי – בי בע"מ), חברה מקצועית שתעניק לכם ליווי עסקי שיוכל לסייע לכם לצאת ממשבר הקורונה.

ליווי עסקי יכול לעזור לצאת ממשבר הקורונה

אולי יעניין אותך גם

פולוסה