חיפוש
חיפוש

מאסר צבאי

במדינת ישראל, גם בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, השירות הצבאי הוא עדיין בגדר חובה. זה אומר שכל אדם שמגיע לגיל 18 צריך למלא את חובתו ולהתגייס לצה"ל, אפילו אם המסגרת הזאת מאוד לא מתאימה לו. ניתן להתווכח על החוק הזה במשך ימים ארוכים, אך מה שבטוח זה שאם זו לשון החוק, על כל האזרחים לציית לה. הבעיה היא שרבים מאיתנו מתגייסים פשוט כי החוק קובע זו חובתנו, אך בפועל, לא כל אחד מאיתנו מצליח להתאים את עצמו למסגרת. כך קורה שלא מעט חיילים, אפילו אם הם אנשים טובים שבאזרחות מעולם לא היו מסתבכים עם החוק, מוצאים את עצמם לעיתים במאסר. ממש כפי שבאזרחות יכולות להיות אינספור סיבות למאסר, כך קורה גם לגבי הצבא. יש כמובן הבדל בין מאסר בגין עבירות של הפקרת נשק ובין עבירות של הטרדות מיניות, אך מה שכן משותף לכל המקרים, זו השאלה מה עושים? מצד אחד, אתם חייבים בצבא ואם הצבא החליט שאתם צריכים להישלח למאסר, זה מה שצריך לקרות. מצד שני, אתם גם אנשים שחיים במדינה דמוקרטית ולכן יש לכם את הזכות להגן על עצמכם ולנסות לצאת מהמאסר הזה.

פטיש

בחרו עורכת דין מתאים

בין אם אתם יודעים שקיבלתם את עונש המאסר במוצדק ובין אם לא ברור לכם איך בכלל הגעתם לסיטואציה הזאת, כדאי שתדעו שאין תחליף לשירותיה המקצועיים של עורכת דין מומחית. ראשית, ממש כפי שעורכת דין רצינית תוכל להציל אתכם מעונשים חמורים באזרחות, כך קורה גם לגבי מערכת המשפט הצבאית. שנית, עוה"ד תוכל לא פעם גם להמיר את עונש המאסר הצפוי לכם בעונשים אחרים או לקצר את משך המאסר. לכן, אם אתם רוצים להגן על שמכם הטוב, לא לבלות ימים ואולי אפילו חודשים במאסר ולדאוג לזכויות שלכם, בחרו עו"ד מתאימה עוד היום.

עוה"ד הנכונה לכם

יש לכם התלבטות לאיזו עורכת דין לפנות? רוצים להבטיח שעשיתם בחירה נכונה ושפניתם למישהי שבאמת תדאג לאינטרסים שלכם? אם כך, עכשיו זה הרגע לפנות אל מקום כמו אתר מירי יעקב. מירי יעקב-גביש היא עורכת דין צבאית מאוד מנוסה. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שאפילו אם נדמה לכם שהמקרה שלכם מאוד מורכב, הרי שאיתה אתם בידיים טובות. זה לא שהיא תמיד תצליח להוציא אתכם ממאסר, כי יש לא מעט מקרים שבהם העונש אכן ראוי, אך היא בהחלט תוכל לסייע לכם לכל אורך הדרך. מה שכן, חשוב לפנות לעוה"ד שלכם כמה שיותר מהר כאשר מתחיל ההליך. עורכת דין טובה תוכל לא רק לדאוג לאינטרסים שלכם אלא גם לעזור לכם להימנע מטעויות מיותרות שעלולות להשפיע על משך המאסר ועל התנאים שלכם. לכן כדאי שתקבעו פגישה במשרד של עוה"ד מירי יעקב-גביש, ויפה שעה אחת קודם.

.מדוע אתם חייבים להתייעץ עם עורך דין מיסים? למידע נוסף לחץ כאן

אולי יעניין אותך גם

עריכת דין
7 דברים שעושה עו"ד משפחה

בכל הנוגע לגירושין ולעניינים משפטיים הקשורים למשפחה, לעורך דין דיני משפחה תפקיד מכריע בהדרכת לקוחותיו בתהליך מורכב זה. עורכי דין אלו, הינם בעלי ידע נרחב

קרא עוד »
פולוסה