חיפוש
חיפוש

מדבקות לתעשייה

בהרבה תעשיות, וגם המשוכללות והמתקדמות ביותר, כדי לעשות סדר משתמשים בפתרון פשוט להפליא – מדבקות לתעשייה. המדבקות הקטנות האלו מסייעות לעסקים רבים כדי לבצע מעקב אחר תהליך הייצור, או אחר הליכי השינוע של הסחורה, ובלעדיהן היה כמעט בלתי אפשרי לעבוד בצורה איכותית. מעבר לכך ישנם עוד שימושים נרחבים למדבקות תעשייה מיוחדות אשר חלקן מיועד להתראה ולהזהרה וחלקם נועד לעמוד בתקנות רגולטוריות. 

חברת ROLTAG היא מהמובילות בישראל בייצור, תכנון והדפסה של מדבקות לתעשייה כבר למעלה מ – 50 שנה. בעזרת הניסיון המקצועי והמכשור הייחודי שברשותנו אנחנו מציעים לכם מדבקות מעוצבות ואיכותיות שמותאמות לצרכיכם באופן מושלם. ( למידע נוסף >>> )

 

מה זה מדבקות לתעשייה?

מדבקות לתעשייה הן מדבקות מיוחדות אשר צריכות לעמוד בתנאים קיצוניים. מדבקות אלו חייבות להיות עמידות וחזקות במיוחד, עמידות לחום, קור, לחות וכל דבר אחר שבדרך כלל גורם לכך שהמדבקה תתקלף. נוסף על כך שמדבקות לתעשייה חייבות להיות עמידות, הן גם חייבות לתקשר את המסר שלהן בצורה ברורה ופשוטה. בהרבה תעשיות משתמשים במדבקות אלו כדי לסמן חומרים מסוכנים או כדי לייצר סביבת עבודה בטוחה יותר.

כדי להבטיח את איכותן של המדבקות לתעשייה, נקבעו כמה תקנים בין לאומיים אשר יש לעמוד בהן. מדובר על תקנים כמו ISO9001:2015, GMP והתקן האמריקאי – ANSI Z535. אנחנו ב – ROLTAG עומדים בכל התקנים השונים ונסייע לכם לאורך כך התהליך כדי להתאים את המדבקה לשביעות רצונכם.

עיצוב והדפסת מדבקות לתעשייה

באילו תעשיות משתמשים במדבקות לתעשייה?

היכולת של המדבקות המיוחדות לתעשייה לשפר את ביצועי העסק ולהיות עוגן יציב במערכת שמלאה בגורמים משתנים ודינמיים הביאה לכך שבשנים האחרונות יותר ויותר תעשיות מאמצות את השימוש במדבקות לתעשייה. אך יש כמה תעשיות שכבר שנים רבות משתמשות במדבקות אלו וגם כיום הן התעשיות העיקריות שמזמינות מדבקות תעשייתיות.

 • תעשיית הרכב
 • תעשיית התעופה
 • תחבורה
 • בריאות ובטיחות
 • רפואה ורוקחות
 • בנייה
 • אנרגיה
 • ייצור שבבים

 

שימושים אפשריים למדבקות לתעשייה

 • מעקב – מדבקות ברקוד ומעקב הן השימוש העיקרי במדבקות לתעשייה. ביכולתן של המדבקות לסייע לעסקים אשר פועלים על פני כמה מדינות להיות תמיד עם יד על הדופק ולעקוב בצורה מדויקת אחר מיקום החלקים השונים.
 • הזהרה – עוד שימוש נפוץ במדבקות תעשייה הוא כדי להזהיר מפני סכנות אפשריות ולספק סביבת עבודה בטוחה יותר. מדבקות הזהרה הן מדבקות שמעוצבות בפשטות ומעבירות את המסר בצורה ברורה במהירות.
 • רגולציה – תקנים רבים ברחבי העולם מחייבים כי המוצרים יסומנו בצורה מסוימת. המדבקות האלו חייבות להיות ברורות, אך גם חזקות כי המוצרים משונעים והמדבקה חייבת להישאר כדי להמשיך ולעמוד ברגולציה.
 • שיווק – בזכות האיכות הגבוהה במיוחד של המדבקות, הן משדרות עוצמה ומהוות קרקע נהדרת לשווק את העסק שלכם. גם אם אתם מייצרים מדבקת מעקב או מדבקת הזהרה, נסו לחשוב כיצד העיצוב תורם למותג שלכם.
 • מידע – במקרים מסוימים נרצה להעביר ללקוח מידע רב על אודות המוצר, אך נרצה לעשות זאת בצורה נעימה ויפה. כדי שלא להעמיס על הלקוח את כל המלל, אפשר להשתמש במוצרים ייחודיים כמו מדבקות ספרון.

עיצוב והדפסת מדבקות לתעשייה

מוסכמות ודברים שצריך לדעת על מדבקות לתעשייה

מדבקות איכותיות לתעשייה חייבות לעמוד בתנאי קור וחום קיצוניים, זה אומר מינוס 180 מעלות צלזיוס במינימום ו – 366 מעלות במקסימום. אבל מעבר לכך בעסקים יש כל מיני תקנות ומוסכמות שגם עליהן חייבים להקפיד. להלן כמה מהן:

 • צבעים – כל צבע שמוטמע על מדבקות לתעשייה הוא בעל משמעות, כך למשל אדום הוא זה שמתריע על הסכנה החמורה ביותר ולבן מעיד כי החומר או המוצר הם בטיחותיים. בין לבין יש קשת של צבעים כמו כתום, צהוב, כחול וירוק.
 • סמלים – לכל סוג של סכנה והזהרה יש את הסימן המוסכם שלה, כך למשל יד וכבל חשמל יסמנו סכנת התחשמלות ולחומר כימי יש סמל שהומצא במיוחד למענו. בתעשיית הרכב ישנן סמלים מוסכמים השונים משאר התעשיות אשר את מרביתו תוכלו לראות כאשר תרימו את מכסה המנוע.
 • מילים – כמעט על כל מדבקה לתעשייה שמטרתה להזהיר ולהתריע תכיל מילים כמו "זהירות" ו – "סכנה". השימוש במילה בודדת נועד להעניק אפקט דרמטי, אך גם כדי להיות תכליתי ולהעביר את המסר במהירות.

חברת ROLTAG עומדת לשרותכם בכל הקשור לייצור מדבקות לתעשייה. לאורך כל התהליך נעמוד לשרותכם ונסייע לכם לדייק ולתכנן את המדבקות בצורה מושלמת. לצורך כך ביססנו מערכות בקרת איכות לאורך כל המחלקות השונות, וזאת כדי להבטיח לכם שקט נפשי.

עיצוב והדפסת מדבקות לתעשייה

אולי יעניין אותך גם

הגרלה
כללי
הגרלת פיס 777 – איך זה עובד?

הגרלת פיס 777 היא אחת מההגרלות המרתקות והפופולריות שמציע מפעל הפיס בישראל. משחק זה מציע למשתתפים הזדמנות לזכות בפרסים קבועים וגבוהים, עם סיכויי זכייה יחסית

קרא עוד »
פולוסה