תפריט

מטבחים לגינה – מדריך

אם בעבר הגינה הייתה מקום שבו היינו שוהים אך ורק לצרכי פנאי, כיום הגינה יכולה לשמש כמקום אירוח בו נוכל לבשל לאורחים שלנו באופן נוח וקל. כיצד? כל הפרטים. 

מטבחים לגינה

מטבחים לגינה – לא בגדר לוקסוס

רבים חושבים לעצמם כי אם יש להם גינה מדובר במקום בו ניתן רק לשהות בזמן אירוח של בני המשפחה, לשתות את הקפה של הבוקר או סתם להשתזף בשמש החמה. אבל, בשנים האחרונות אחד הטרנדים החמים ביותר הוא מטבחים לגינה, זאת לאור העובדה כי באמצעות התקנה של מטבח בגינה ניתן לבצע את כל הפעולות של הבישול והכנת האוכל באופן מהיר יותר ונוח הרבה יותר. לכן, בניגוד לסברה הרווחת לא מדובר ברכישה יקרה מאוד אלא ניתן למצוא כיום מגוון רחב של מחירים עבור מטבחים לגינה, זאת לאור ההיענות הגבוהה. על כן, חשוב לדעת כי בטרם מבצעים את הרכישה של מטבחים לגינה, יש לוודא מספר פרמטרים חשובים:

  • התאמה לעיצוב של הבית – כאשר אנו מבקשים לרכוש מטבח לגינה שלנו חשוב מאוד לוודא כי המטבח אותו נבחר יתאים לעיצוב הכללי של הבית, זאת משום שהגינה היא למעשה הרחבה של הבית ולכן חשוב מאוד שהקו העיצוב של המטבח לגינה יתקשר לעיצוב הבית. כך לדוגמא, אם עיצבנו את ביתנו באופן כפרי חשוב לבחור גם במטבח גינה כפרי אשר יתקשר עם העיצוב הכללי, בייחוד בבתים בהם הדירה היא "הכניסה" הראשית לבית.
  • תכנון מראש אודות מיקום הגינה – בדומה למטבח ביתי גם מטבחים לגינה דורשים ביצוע תכנון קפדני לגבי המיקום והצורה שלו ביחס לגינה. בהקשר למטבחי גינה מסבירים המומחים של חברת חסון, החברה המובילה בישראל לייצור מטבחי נירוסטה איכותיים הדגמים הפופולריים ביותר של מטבחי הגינה הם בצורת L ובעלי אורך הנע בין 2.40-3 מטר. בנוסף מסבירים המומחים כי חשוב לתכנן גם את מיקום האזור החם והקר, וזאת כדי להימנע מתקלות בטיחות הנובעות מעירוב חומרים קרים וחמים יחדיו.
  • הכנת תשתית מוקדמת – עבור התקנה של מטבחים לגינה חשוב מאוד לבדוק כי התשתית קיימת, ובייחוד יש לשים דגש על תעלות ניקוז. הסיבה לכך היא שתעלות הניקוז מאפשרות פעילות תקינה של המטבח, כך שלא ייווצרו סתימות כתוצאה מנוזלים ולכן התקנה של תשתית ובפרט תעלות ניקוז היא חשובה ביותר בטרם אנו בוחרים את המטבח לגינה שלנו. הסיבה לחשיבות של יצירת תעלות ניקוז מנירוזה היא משום שהיא מהווה את הפתרון המושלם – היא נשמרת לאורך זמן והתמורה הכספית אשר מתקבלת עבורה היא משמעותית ביותר, זאת משום שרכישה של תעלות ניקוז מנירוסטה מבטיחות את השדרוג הטוב ביותר עבור המטבח הממוקם בגינה כך שתוכלו להיות בטוחים כי הוא ישמש אתכם לאורך זמן רב, ללא תקלות ובאופן הבטיחותי והטוב ביותר.

מטבחים לגינה אפשר להשיג כאן

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עץ מלאה
לבית

הכירו את האתר טאצווד

חברת טאצווד נחשבת כיום לחברה המובילה בישראל בתחום של תכנון, עיצוב וייצור של מטבחים כפרים, וכעת באמצעות האתר הרשמי של החברה תוכלו גם אתם להתרשם מהמטבחים המעוצבים של החברה אשר

ערכות לידה ראשית
תינוקות

איפה קונים או מקבלים ערכות לידה?

רכישה של מתנה ליולדת הטרייה היא רכישה לא פשוטה, זאת לאור המגוון העצום. איפה ניתן לקנות ואיפה ניתן לקבל ערכות לידה? כל הפרטים במאמר הבא. קנייה של ערכות לידה ערכות

כמה צינורות
תקלות ונזילות

ניאגרה סמויה – פתרון תקלות ונזילות

ניאגרה סמויה היא כיום האפקטיבית ביותר והפופלריות ביותר בעבור אנשים רבים, אולם במידה ונדרש תיקון – יש להיוועץ אך ורק עם חברה מקצועית. כל הפרטים, במאמר הבא.  ניאגרה סמויה –