חיפוש
חיפוש

מכירת מוצרי מין – האם יש הגבלות חוקיות על כך?

בישראל, למזלנו, אין הגבלות חוקיות מחמירות על מכירת ואחזקת מוצרי מין. אך מסתבר שברחבי העולם, וספציפית בארה"ב, יש כמה מדינות שלא מאפשרות רכישת מוצרים מסוימים. אז אם אתם מתכננים טיול לחו"ל או סתם סקרנים – המשיכו לקרוא כדי ללמוד הכל על הגבלות על מין וצעצועים בעולם.

 

ערב הסעודית

בערב הסעודית אביזרי מין נופלים תחת הקטגוריה של חומר פורנוגרפי ונאסרים על פי החוק האסלאמי. אם ימצאו כאלו במזוודה שלך, הצעצועים יוחרמו.

 

איחוד האמירויות הערביות

צעצועי מין אינם חוקיים ויוחרמו. למרות שאתה אולי לא יודע שזה לא חוקי, ייתכן שירדפו אותך על כך.

 

תאילנד

בתאילנד יש תעשייה משגשגת של תיירות מינית, אך צעצועי מין נופלים ברשימת הסחורות האסורות בתאילנד, במיוחד "חפצים מגונים", שאסור להכניסם למדינה.

 

וייטנאם

צעצועי המין שלך יילקחו על ידי אנשי המכס וישמרו עד שתעזוב את הארץ, ובאותה עת יוחזרו. בשנת 2011, המחלקה הכללית של מכס וייטנאם הודיעה כי פקידי וייטנאם לא יאפשרו יבוא של צעצועי מין למדינה.

 

האיים המלדיביים

צעצועי מין אסורים על פי אתר שירותי המכס במלדיביים. אסור להשתמש בפורנוגרפיה כולל צעצועי מין, ספרים, כתבי עת, סרטים, קטעי וידאו, תקליטורי DVD ותוכנה.

 

ארצות הברית

בארצות הברית, משטור מיניותם של האזרחים הוא דבר חשוב לפוליטיקאים רבים, ולכן אין זה מפתיע שהמדינה הענקית ניסתה לאורך ההיסטוריה להסדיר בחוק פעולות מיניות מזיקות, לכאורה.

 

אלבמה

מדינות רבות, כולל אלבמה, עדיין מחשיבות מעשי סדום כפשעי מין. למדינה יש גם רגולציה די מחמירה כשמדובר במכירת צעצועי מין, אלא אם כן הדבר נדרש למטרה רפואית.

 

אריזונה

באריזונה חל איסור על בגידה בבן / בת הזוג שלך. ייתכן שזה לא ניתן לאכיפה יותר, אך ניאוף עדיין מופיע כעבירה בדרגה 3 באריזונה.

 

ג'ורג'יה

מכירת ויברטור אינה חוקית בג'ורג'יה. אל תתכנן לפתוח חנות למבוגרים בג'ורג'יה הזמן הקרוב, שכן יש עיירות שבהן קל יותר להשיג אקדח מאשר להשיג ויברטור.

 

מיסיסיפי

במיסיסיפי, זה לא חוקי ללמד פוליגמיה, או אפילו "לשכנע אדם אחר" לאמץ את דרך החיים הזו.

 

נברסקה

כן כן, בנברסקה, לפי החתונה תצטרך לבצע בדיקת מחלות מין ולהימצא נקי.

 

ניו מקסיקו

בניו מקסיקו, מלצריות ורקדניות צריכות לשמור על עצמן מכוסות, מכיוון שגם "ריקודים מגונים" וגם "מלצריות מגונות", כלומר, המגישות משקה או אוכל תוך שהן "חושפות את החלקים האינטימיים שלהן ביודעין ובכוונה לעיני הציבור", הם בהחלט אסורים.

 

אורגון

באופן מפתיע, חוקי הצניעות של אורגון משתרעים על אמנות, כגון פסלים, המתארים עירום וסיפוק מיני.

 

דרום קרוליינה

אם גבר מבטיח לאישה לא נשואה להתחתן איתה על מנת לפתות אותה, הוא יצטרך לקיים את הבטחתו. כמו כן, ניאוף עדיין לא חוקי מבחינה טכנית.

 

חוק

אולי יעניין אותך גם

אילו השפעות יש לקנאביס
למבוגרים
אילו השפעות יש לקנאביס?

צמח הקנאביס, הידוע בכינויו מריחואנה,  מאז ומעולם היה נושא לוויכוח בתרבויות שונות. בתחומי בריאות שונים, ניסויים ומחקרים אינטנסיביים בשל השפעותיו המורכבות על גוף האדם והנפש,

קרא עוד »
מסיבת רווקים
למבוגרים
4 דרכים לחגוג מסיבת רווקים

מסיבת רווקים מצריכה תכנון מוקדם, מאחר והמטרה היא לארגן מסיבה מהנה ומיוחדת, שתתאים לכל הנוכחים. זוהי הזדמנות נפלאה לחגוג עם החברים והמשפחה את סיום תקופת

קרא עוד »
שמן CBD
למבוגרים
10 שימושים מעניינים לשמן קנאביס

בשנים האחרונות, הפופולריות של תוספי תזונה מבוססי שמן CBD צברה תאוצה, הודות למודעות הגוברת ליתרונות הפוטנציאליים של שמן הקנאביס. שמן הקנאביס, מכיל קנבינואידים שונים, כולל

קרא עוד »
פולוסה