חיפוש
חיפוש

משקיעים בחיים – אלה המשרות הפנויות בבנק הפועלים

מי ששוחחו בעבר עם הפקידים, מקבלי הקהל ומנהלי בנק הפועלים, יודעים לומר כי מדובר במקום עבודה שנעים לעבוד בו. יצאנו לבדוק את העניין באופן מעמיק כחלק מסדרת מדריכים מקיפה שעוסקת בגיוס עובדים בחברות גדולות ומוכרות במשק וחזרנו עם כל המידע שחשוב לדעת בנוגע לבנק הפועלים. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות את המשרות. מי יודע? אולי תצאו מפה עם עבודה חדשה.

 

המשרה ה – 1 שפנויה בבנק הפועלים: בנקאי טלפוני

בנק הפועלים שם דגש על מתן שירות ברמה גבוהה לכלל לקוחותיו. אם מתן שירות איכותי היא דרך חיים עבורך, כדאי שתכיר במשרה המדוברת. המשרה מתאימה לאימהות, סטודנטים ולכל מי שמתאים לו לעבוד במוקד טלפוני. ראוי לציין כי יש מגוון רחב של מוקדים שמעניקים שירותים מסוגים שונים, למשל:

  • מוקד השקעות
  • מוקד עסקי
  • מוקד משכנתאות ועוד

אם אתם מתכננים לברר פרטים אודות משרה זו, חשוב מאוד שתבררו עם עצמכם תחילה איזה מוקד הוא המתאים עבורכם ביותר.

בנקאי טלפוני

המשרה ה – 2 שפנויה בבנק הפועלים: מנהל סניף

בנק הפועלים מגייס מנהלי סניפים בעלי ניסיון רב בתחום הבנקאות. אם עבדתם בעבר בבנק אחר ויש לכם את ההיכרות הדרושה עם הטכנולוגית והמידע הפיננסי המתאים, עליכם להיכנס אל האתר של בנק הפועלים ולהיכנס אל לשונית בנק הפועלים דרושים, כדי שתוכלו להגיש מועמדות לתפקיד נחשק זה. ראוי לציין כי עליכם לבדוק אם יש משרות שפנויות באזור המגורים שלכם. שכן, מומלץ לבחור במשרה שתהיה קרובה לבית.

 

אין לכם קורות חיים? זה הזמן להכין

מי מכם שרוצים לעבוד בסביבת עבודה פיננסית מתקדמת ומרתקת צריכים להחזיק בידם קובץ קורות חיים שיציג את הניסיון שלהם בתחום. ההמלצה שלנו היא להקדיש לפחות שעה עד שעתיים בהכנת קובץ שיציג את כל הניסיון שלכם בעבודות בתחום הפיננסי. אם יש לכם טלפונים של ממליצים, זה הזמן להכניס אותם ולהעביר את הקובץ דרך האתר של הבנק.

 

טיפ שחשוב ליישם טרם בחירת המשרה

לא כל יום מתאפשר להגיש בקשה לבנק מוכר וגדול כמו בנק הפועלים. אתם וודאי יודעים כי מדובר במקום עבודה שיעניק לכם תנאים טובים, ממש כמו אלה שתמיד חלמתם עליהם. לכן, אנו ממליצים לכם להסתייע בגורמים חיצוניים שילוו אתכם בעת כתיבת קורות החיים במידה וטרם הכנתם קובץ שכזה. כך תוכלו להיות בטוחים שהטופס מציג את כל היתרונות הבולטים שלכם ומאפשר למעסיק הפוטנציאלי בבנק לראות את המקצועיות שלכם בתחום המדובר.

 

מילים אחרונות לסיום

המדריך הנוכחי צפוי להסתיים בעוד כמה רגעים וזו ההזדמנות שלנו לאחל לכם קוראים יקרים, שתמצאו את המשרה המתאימה עבורכם ביותר בבנק ושתגשימו את עצמכם מבחינה מקצועית. אתם מוזמנים לחזור לפה ולשתף אותנו אודות ההליך שעברתם. אנחנו נשמח לשמוע על ההצלחות שלכם בתחום.

בַּנק

אולי יעניין אותך גם

קָטָרַקט
כללי
מהו קטרקט?

קטרקט הינה תופעה רפואית שכיחה שבאה לידי ביטוי בעיקר בקרב מבוגרים בני 60 ומעלה. זו גורמת לעכירות בעדשת העין, כך שהסובלים ממנה חווים ירידה משמעותית

קרא עוד »
פולוסה