3 מתנות יצירתיות לקנות לבת הזוג

אז הגיע יום ההולדת של אהובתך, אולי יום השנה שלכם, ואתה חייבת למצוא מתנה מקורית שלא חשבת עליה בכל השנים הקודמות, אתה רוצה להביא משהו כל כך מקורי ובחלומותיך הרטובים מדמיין שיירות של מחזרים נלהבים פורשים לפניך שטיח אדום ומוחאים כפיים – "פיצחת את השיטה" הם ממלמלים בעוד אתה צועד ומנופף בהתרגשות, וגלגלי המוח שלך כבר עובדים על נאום ניצחון לאומה.

 

  1. ערכה להכנת קוקטיילים

נתחיל מהעובדה הפשוטה – אלכוהול זו תמיד מתנה טובה. גם בקבוק יין טוב כנראה יספיק כמתנה משמחת. הוא נותן לנו פתיח טוב לערב מצחיק, קליל עם תחושות חיוביות.

נוסף על ערב כזה, הכנת קוקטיילים זה פשוט ריפוי בעיסוק נהדר, ויופי של פעילות להעביר יחד עם בת הזוג. קיימים אינספור מתכונים ברחבי האינטרנט ובספרים, כמות בלתי מוגבלת של טעמים, ולכן זו מתנה שמאפשרת כמות חוויות לא נגמרת.

כל מה שצריך בשביל ערכה כזו (בתור התחלה) זה כמה כלים פשוטים – שייקר, ג'יגר, כפית ערבוב, מסננת מתאימה ואם התקציב מאפשר – גם בקבוק רום לסיפתח. כמובן שיש עוד כלים רבים בשוק שיכולים לסייע, תלוי בתקציב שלך.

  1. אביזרי מין

אין מה לעשות, העובדה היא שלנשים קשה הרבה יותר לחוות סיפוק מיני, ולפעמים שנייה לפני שהן מגיעות לכך – אתה הורס הכל. לכן אביזרי מין יכולים להיות מתנה מרגשת מאוד ומתחשבת. נשים רבות מעידות על טבעות רטט לדוגמה כי הן עושות את העבודה נאמנה.

דילדו יכול לשמש כמתנה יפה לזמנים בהם אחד מכם נוסע לחופשה או לעבודה, ואפילו לא עלינו אולי תוכלו להשתמש בו ברגע הכאוב בו אתה גומר לפניה.

בין נשים פמיות דילדו זו מתנה יותר שימושית. הצורך בו יותר נפוץ ואף נטול רגשות אשם!

 

  1. ספר

כנראה שאם הקשבת לה (תכונה נדירה וחד משמעית המחרמנת ביותר אצל גברים) – למדת להכיר כבר ממה מורכב העולם שלה, ואילו תחומים היא מוצאת מעניינים. בין שהיא דיברה על סופר/ת ספציפי/ת שהיא אוהבת או שאלות שמעסיקות אותה, תוכל למצוא ספר שאתה בטוח שירגש אותה לקבל – ויראה יותר מהכל את תשומת הלב שלך לפרטים בה.

אם אתה רוצה המלצה לספר שהיא בטוח תאהב ויהיה הספר האהוב עליה לנצח נצחים (קודם, נא לוודא עם חברתה הקרובה שהיא לא כבר קראה אותו) – מומלץ לרכוש את "החברה הגאונה" – הספר האהוב על כל אישה שהניחה עליו את ידו, ספרותי, קולח לקריאה, טלנובלה שכתובה היטב ומספרת סיפור אנושי מקסים ומוכיח שוב ושוב שהסיפור של כולן הוא אותו הסיפור.

לסיכום, לא חשוב איזו מתנה תבחר – המחשבה מאחוריה היא זו שתעשה את העבודה ותשאיר אותה איתך לפחות לשבוע הקרוב.

 

קבלת מתנה

אולי יעניין אותך גם

מתנות
מתנות
מתנות לגבר החנון

המילה "חנון" נכנסה לחיינו לפני עשרות שנים. היא באה להגדיר מעמדות חברתיים בבית הספר, ולרוב יוחסה למי שמשקיע בלימודים, בדרך כלל מרכיב משקפיים, עם חוש

קרא עוד »