תפריט

איך בוחרים נוזל לסיגריות אלקטרוניות

אם בעבר היינו צריכים להסתפק בעישון סיגריות רגילות וטבק לגלגול, הרי שכיו ישנן דרכי עישון רבות ואחרות, ואנשים רבים בוחרים לעשן דרך סיגריות אלקטרוניות המצריכות גם מילוי נוזל עישון. אז כיצד בוחרים נוזל למילוי סיגריה אלקטרונית ובמה מתמקדים?

אם גם אתם חובבי עישון, מומלץ לנסות את הסיגריות האלקטרוניות שמציפות את העולם בשנים האחרונות. מעבר לכך שעישון סיגריה אלקטרונית זו חוויה בפני עצמה, עישון סיגריות אלקטרוניות גם עשוי להתאים לאנשים המנסים להימנע מעישון סיגריות רגילות. בדרך כלל, אנשים המעדיפים להיגמל מניקוטין, ירכשו נוזל סיגריות אלקטרוניות נטול ניקוטין. במקרים אלו, עם הזמן, עשוי לרדת הצורך של האדם בניקוטין, וזאת באמצעות עישון סיגריה אלקטרונית שאמנם תכיל כנראה גליצרין ומים, אך לא תכיל את חומר הניקוטין שהגוף מכור אליו. אנשים רבים כבר החליפו את הסיגריה הרגילה שלהם בסיגריה אלקטרונית, וזאת משום שסיגריות אלקטרוניות נוחות מאוד לאחסון בכל כיס ותיק, וניתן למלא אותן בנוזלים מסוגים שונים, באיכויות שונות ובטעמים שונים. כאשר רוכשים נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית, כדאי תמיד לבדוק מי החברה המייצרת עבורכם את הנוזל. בחיים, כמו בחיים, ישנן חברות איכותיות וחברות איכותיות פחות, ויש אנשים המעדיפים לעשן נוזלים מחברות פרמיום בלבד.

אישה מעשנת

מה יש בתוך נוזל סיגריה אלקטרונית? 

לפני שנציין מה נוזלים למילוי סיגריות אלקטרוניות מכילים, חשוב רגע להבהיר כי סיגריה אלקטרונית פועלת באמצעות חימום וחום. מה ז"א? ז"א שהמאייד (הסיגריה האלקטרונית) בעצם מתחמם בלחיצת כפתור קטן, והחימום נועד ליצור מצב בו ניתן לעשן את הנוזל של הסיגריה. במקרים בהם אתם מניחים את הסיגריה האלקטרונית בצד למספר רגעים, הנוזל יתקרר ויהיה צורך לחמם שוב את הסיגריה.

נוזל לסיגריה אלקטרונית מכיל גליצרין טבעי, פרופילן גליקול ולעיתים גם ניקוטין. מדובר בחומרים המוגדרים בטוחים לשימוש, כך שהמשתמשים בסיגריות אלקטרוניות יכולים להנות מעישון שהינו הרבה יותר בטוח מסיגריות רגילות. במקרים בהם מעשנים נוזל מילוי נטול ניקוטין, הגוף למעשה אינו סופג את שלל החומרים בסיגריות, שמוגדרים בעייתיים או מסוכנים.

מילוי סיגריה אלקטרונית איכותי

כשאתם רוכשים מילוי לסיגריה אלקטרונית איכותי, אתם יכולים לבחור בין טעמים שונים, יש היגידו כי הטעמים הללו מזכירים מאוד את הטעמים של הנרגילה. ניתן למצוא נוזלים למילוי סיגריה בטעמים מאוד מגוונים, ותוכלו תמיד לבחור אם אתם מעוניינים לרכוש נוזל בטעמים שכולל ניקוטין או לא.

נוזלים למילוי סיגריות יכללו גם כמות מסוימת של מים. המרכיבים השונים בתוך הנוזל, ישפיעו על רמת הסמיכות של העשן ועל התחושה של המעשן. לרוב, נוזלים נטולי ניקוטין לא יקנו למעשן את התחושה הגרונית שהוא כה מכיר מעישון סיגריות רגילות. במגרים בהם אתם מחפשים אחר נוזל סיגריה אלקטרונית, מומלץ לבחור בחברות מוכרות ואיכותיות בלבד.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ההופעה הכי טובה ראשית
בידור

מנטליסט – ההופעה הכי טובה בעיר

רבים מאיתנו צמאים לחוויות אחרות, שונות ויוצאות דופן. בעידן שבו אנחנו חיים, כתוצאה מעבודה קשה, כולנו נכנסים לסוג של רוטינה ושגרה שחוזרת על עצמה. אנחנו רואים את אותם סרטים וסדרות

עיצוב פנים מודרני ראשית
כללי

עיצוב פנים מודרני

מעוניינים לעצב את ביתכם באופן המודרני והחדיש ביותר? משרד מינסוב אדריכלות ועיצוב פנים מאפשר לכם להגשים את החלום ולקבל שירותי עיצוב פנים מהמתקדמים והטובים ביותר בישראל.   עיצוב פנים –

חוף לחוף ראשית
כללי

טיול מחוף לחוף בארה"ב

טיול מחוף לחוף בארה"ב הוא חלום של רבים, זאת בזכות השפע האדיר של אתרים תיירותיים ועשרות פלאי עולם לאורך הדרך אשר הופכים את הטיול לחוויה בלתי נשכחת. טיול מחוף לחוף

ייעוץ ממומן
דיגיטל ושיווק

מה ההבדל בין יועץ עסקי למאמן עסקי

רוצים להפוך את העסק שלכם לרווחי ולקחת אותו צעד קדימה? מתלבטים האם אתם זקוקים ליועץ עסקי או למאמן עסקי? הפוסט הזה במיוחד בשבילכם. בעמוד הקרוב נסביר לכם מה ההבדל בין