תפריט

ניקוי ספות – כיצד נבחר חברה מקצועית?

לקיחה של חברה מקצועית עבור ביצוע ניקוי יסודי לספה היא החלטה לא פשוטה, זאת משום שהתחום רווי בחברות. כיצד נדע באיזו חברה לבחור?

 

ניקוי ספות – רק ע"י מקצוענים אחת לתקופה

רכישה של ספה היא לרוב רכישה יקרה, זאת משום שמדובר בפריט מרכזי מאוד כחלק מעיצוב הפנים של הבית אשר בו אנו מבצעים שימוש באופן תדיר. לכן, אנו משקיעים מאמצים רבים בבחירה של ספות אשר יתאימו לבית כאשר רוב הספות אשר נמכרות כיום מאפשרות לבצע ניקוי קל באופן יחסי, מאחר והן מתוכננות כך שניתן יהיה להסיר את הבד באופן קל ופשוט. זה שונה כאשר מדובר בספות עור, אשר דורשות טיפול אחר מספות בד אך באופן כללי ניתן לומר כי ניקוי ספות באופן תדיר באופן עצמאי יכול לשמר את המראה של הספה לאורך זמן וכן לשמור על בריאות הנוכחים בבית, זאת משום שספות נוטות לספוח אבק, זיעה, נוזלי גוף וכן חומרים נוספים אשר עלולים להזיק לבריאות. לרוב, אנו נוטים לנקות בעצמנו את הכתמים אשר נוצרים בספה וברוב המקרים ניתן כאמור לבצע זאת באופן עצמאי, אך קיימים מקרים בהם ישנה חשיבות להזמנה של חברת ניקיון מקצועית:

  1. כאשר ישנם על הספה כתמים עקשניים אשר לא ניתן להסיר אותם באמצעות חומרי ניקוי בייתיים
  2. כאשר הספה מדיפה ריח לא נעים
  3. כאשר הריפוד של הספה איבד את הצבע שלו או את הגוון

בנוסף, ע"פ המומחים של אתר קפטן קלין ישנה חשיבות רבה להזמנה של חברת ניקוי ספות מקצועית אחת לחצי שנה, זאת משום שחברות ניקוי ספות מקצועי מחזיקות בידע רב בנוגע לסוגי הבדים השונים, כמו גם בחומרי ניקוי אקולוגיים וידידותיים לסביבה אשר לא ניתן לרכוש בסופר. בנוסף, פעולה של ניקוי ספות היא פעולה סיזיפית מאוד אשר דורשת לא פעם איש מקצוע אשר בקיא בתחום ויודע להעניק לספה ניקוי יסודי להסרת כתמים, אבק וחומרים אחרים אשר כידוע עלולים להסב נזק בריאותי רב, בייחוד כאשר באנשים אשר סובלים מאלרגיה לאבק.

 

ניקוי ספה כשמירה על עיצוב פנים

 

כמה זה עולה?

ע"פ המומחים של אתר קפטן קלין, חברות ניקוי ספות מקצועיות גובות מחירים שונים וזאת משום שהמחיר נקבע ע"פ מספר פרמטרים הכוללים את מספר הספות שיש לנקות, מה גודל הנזק שנגרם לספה ובמקרים מסוימים יש צורך גם בשחזור של הספה הקיימת לאור פגעי הזמן ושימוש בחומרי ניקוי אשר אינם מתאימים. באמצעות האתר של קפטן קלין תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת ביותר עבור ניקוי ספות מקצועי, כאשר המחירים נעים בין כמה מאות שקלים לכמה עשרות, תלוי כמובן בהיקף העבודה שיש לבצע ובצרכים של בעלי הבית. כמו כן ממליצים המומחים של האתר להיוועץ טרם הגעת החברה לבית, זאת על מנת לתת תמונה מלאה.

כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אירועים

אילו דוכני מתוקים קיימים בשוק

התכנון של אירוע לא תמיד פשוט והאמת היא, שמי שלא מפיק אירועים על בסיס קבוע עלול למצוא שזו משימה מורכבת מאוד. איפה נרצה לקיים את החגיגה? את מי נרצה להזמין

mold main
בריאות

Mold risks and side effects

Mold is very commonly growing micro-organism. The growth of the mold accelerates due to the presence of moisture. The presence of mold in the homes is very harmful to health.

תינוקות

כיצד מחשבים תאריך לידה משוער?

אם בעבר היינו צריכות לבדוק את תאריך הלידה המשוער שלנו באמצעות הרופא, כיום בדרך פשוטה וקלה ניתן לדעת את התאריך המיועד – וכל זאת באמצעות פורטל תינוק ישראלי. חישוב תאריך

ההופעה הכי טובה ראשית
בידור

מנטליסט – ההופעה הכי טובה בעיר

רבים מאיתנו צמאים לחוויות אחרות, שונות ויוצאות דופן. בעידן שבו אנחנו חיים, כתוצאה מעבודה קשה, כולנו נכנסים לסוג של רוטינה ושגרה שחוזרת על עצמה. אנחנו רואים את אותם סרטים וסדרות