חיפוש
חיפוש

סטנדאפיסט לאירועים

תכנון אירוע דורש ירידה לפרטים הקטנים, והתעכבות גם על הניואנסים הקטנים. זאת, כמובן, בהתאם לסוג האירוע, לקהל שאליו הוא מיועד ולמטרות שמארגני האירוע רוצים להשיג בסכומו של עניין. בכדי שאירוע מסוים יצליח יש לתכנן היטב את תרשים הזרימה שלו, החל מתחילת האירוע ועד לסיום המוצלח שלו. בנוסף, על מארגני האירוע לאחוז בכלים שיסייעו להם למדוד גם את ההצלחה של האירוע המדובר, ובאיזו מידה הוא השיג את המטרות שלו. ואולם בארגון של כל אירוע, חלק מתרשים הזרימה שלו צריך לכלול רגע של אתנחתא, שנועד להחזיר את המשתתפים באירוע למצב של התמקדות במסרים שהמארגנים מעוניינים להעביר. האתנחתה יכולה להסתכם במה שנקרא "מינגלינג" – כאשר משתתפי האירוע מתערבים ומכירים אלה את אלה. אבל במקרים רבים, מעדיפים מארגני האירוע אתנחתא קומית בדמות סטנדאפיסט לאירוע, שיעניק לו טוויסט מעניין ויסייע למשתתפים להתנתק ממהלך הסברים. זאת, כמובן, רק על מנת לחזור שוב לנושא המרכזי של האירוע ולמצות אותו עד תום. מהו סטנדאפיסט לאירועים? באילו נסיבות, הבאת סטנדאפיסט לאירוע יכולה לתת את הערך המוסך הגבוה ביותר? איך ניתן לגרום לכך שההופעה של הסטנדאפיסט תהיה בדוק הדבר הנכון במקום הנכון? להלן התשובות.

 

סטנדאפיסט לאירוע – מה שה בעצם

סטנדאפיסט גידי ליבנה הוא סוג של קומיקאי, שהמטרה שלו היא לבדר את הנוכחים באירוע. עם זאת, מה שמייחד את אמן הסטנד אפ הוא העובדה שהופעה אחת שלו לאולם איננה זהה להופעה אחרת. זאת, כיון שהסטנדאפיסט קשוב לקהל, לומד אותו תוך כדי ההופעה ומגיב לאירועים שעשויים להתרחש בתוך הקהל, או לאמירות שמישהו בקהל אומר. הופעת סטנד אפ כוללת תכנית מוגדרת, שיכולה למלא את כל זמן ההופעה כפי שתוכנן מראש. אבל עם זאת, התכנית הזאת נתונה לשינויים ולהתאמות בהתאם לנסיבות ולסוג הקהל הנוכח באירוע. אמן סטנד אפ צריך להיות בעל חושים חדים ולהבין במהירות לאן נושבת הרוח ואיזה סוג הומר מדבר לקהל הספציפי הניצב מולו.

סטנדאפיסט לאירוע והשגת ערך מוסף גבוה.

בין אם מדובר באירוע פרטי או עסקי, אמן סטנד אפ יכול להשפיע בצורה חיובית על האווירה. אם מדובר באירוע עסקי שבו יש תשומות ברורות ותפוקות צפויות, אמן סטנד אף יכול להשיג רגע של אתנחתא, שתאפשר למארגני האירוע להחזיר את הקהל לפוקוס. ואולם על מנת להשיג את התוצאה הזאת, הופעת הסטנד אפ חייבת להיות מתוכננת ומותאמת לנסיבות. כך לדוגמא, אירוע של סוכני ביטוח צריך להכיל הופעת סטנד אפ העוסקת, כמה לא מפתיע, בהומור על ביטוח. מארגני האירוע חייבים להיפגש עם הסטנדאפיסט, ולראות אותו לפחות פעם אחת בהופעה. בנוסף, יש צורך לתכנן את הופעת הסטנד אפ לעסק באופן שיתאים את ההומור באופן המושלם ביותר לקהל היעד.

סטנדאפיסט לאירוע שהוא בעל מקצוע איכותי, יוכל להתאים את עצמו בקלות לקהלים שונים, ולהתאים את ההופעה שלו לקהל המאזינים באופן הטבעי והאיכותי ביותר.

מנטליסט – ההופעה הכי טובה בעיר לפרטים נוספים לחצו כאן.

אולי יעניין אותך גם

פולוסה