חיפוש
חיפוש

סרטי פעולה מומלצים שאסור לפספס

קטגוריית סרטי הפעולה היא בין הקטגוריות המרתקות ביותר, ובין שורותיה נוכל למצוא סרטים שיגרמו לזמן לחלוף בצורה מפתיעה!

עם השנים, נחקקו בסלע מספר סרטי פעולה שאסור לפספס, ועליהם ידובר במאמר הבא… צפייה נעימה!

 

סרטי פעולה מומלצים

כשאנו אניני טעם בתחום הסרטים, מציאת סרטים מומלצים בתוך אוקיינוס הסרטים הקיימים היא לא תמיד פשוטה… גם כשאנו מתמקדים בז'אנר סרטי הפעולה – תעשיית הסרטים בתחום היא דינאמית מאוד, ומטבע הדברים אנו נתקלים גם בהרבה סרטים פחות טובים. כשאנו קוראים תקציר של סרט – לא תמיד נוכל להבין האם הוא מתאים לנו או לא. מסיבה זו, החלטנו לאסוף עבורכם רשימת סרטי פעולה בלתי נשכחים, שאיתם לא תוכלו להפסיד!

 

אינדיאנה ג'ונס ושודדי התיבה האבודה

הריסון פורד האדיר מגלם את אינדיאנה ג'ונס, שהוא חוקר אוצרות וקברים שרמנטי ובעל תושייה. מעבר לעובדה שמדובר בסרט קאלט נהדר, הוא גם כולל נגיעה לעם היהודי – מכיוון שג'ונס מסכים להתגייס למשימה של מציאת ארון הברית המסתורי והאבוד. מסתבר שהוא לא היחיד שנמצא במרוץ אחר הארון האטרקטיבי, ואלו שמתחרים בו הם לא אחרים מאשר הנאצים! תוך כדי הסרט אינדיאנה ג'ונס עובר הרפתקאות מדהימות, פוגש אנשים הזויים, ומשתמש באינסטינקטים שלו כדי להוציא את עצמו ממצבים בלתי אפשריים. סוד ארון הברית מרחף מעלינו במהלך כל הסרט, ושזור בעלילה כחוט השני – עד לסיום עוצר הנשימה של הסרט.

 

עולם המים

קווין קוסטנר מגלם אדם מוטנטי, שמסוגל לשהות זמן רב מתחת למים תודות לזימים שנמצאים מאחורי אוזניו. בעולם האפוקליפטי שנותר לאחר ההצפה שנגרמה מהתמוססות הקרחונים – אנו עדים לעולם שבו צריך לשרוד, ולהילחם על כל טיפת מים! כנופיות פיראטים המכונות "המעשנים" – פשוט כי הם מעשנים סיגריות בלי הפסקה, חולשות על משטחי המים האינסופיים, שודדות ובוזזות כל קרבן מסכן שנקלע בדרכן. מעל העלילה מרחפת אגדת היבשה הנסתרת, שהשמועה אומרת שהיא קיימת איפושהו במרחבי האוקיינוס – ואותה כולם מחפשים בקדחתנות. הסרט מתאפיין במשחק נהדר של צוות השחקנים, צילומים מרהיבים, תפאורה מרשימה ואפקטים בלתי מתפשרים!

 

ים כחול עמוק

כל מי שאוהב סרטי פעולה, בוודאי מכיר סרטי כרישים לא מעטים! בסרט הזה יש טוויסט מסוים, ואין מדובר בסרט כרישים קלאסי מקטגוריית האימה. עלילת הסרט מתרחשת במעבדה באמצע האוקיינוס, שבה מבצעים ניסויים המאפשרים להפוך את הכרישים לחכמים יותר – באמצעות שיפור מבנה המוח שלהם. אתם בוודאי יכולים להבין שמדובר בנושא שנוי במחלוקת, אך המדענית היפה שמנהלת את המחקר (מגולמת בידי ספרון בורואוז) לא מוותרת. למעשה, אין זה מפתיע שהכרישים הופכים לחכמים בצורה מסוכנת במיוחד, וכשהם משתחררים לחופשי בעקבות סופה הרסנית – הביטוי "אמרתי לך" מהדהד בסרט בווריאציות שונות. צוות המעבדה מנסה נואשות לשרוד נגד הכרישים הקטלניים במיוחד, שמפתיעים אותם ברגעים בלתי צפויים – וכך גם אותנו!

 

שלט וטלוויזיה

אולי יעניין אותך גם

פולוסה