חיפוש
חיפוש

פינוי פגרים של בעלי חיים מאזור מגורים

סביבת המגורים שלנו מביאה איתה כל מיני דברים. מעבר לברים, מסעדות, בתי קפה, תחבורה ציבורית נהדרת, מספרות, פיצוציות, סופר מרקטים, מאפיות וחנות פרחים, היא מביאה איתה גם קיבוץ של המון מעופפים,

חיות מחמד וכמובן – עכברים וחולדות.

כל אלו מוצאים לפעמים את מותם בעקבות שאיפה או בליעה של חומרי הדברה המפוזרים באיזור המגורים, אולם לפעמים אין קשר להדברה והם מוצאים את מותם בעקבות דריסה, פגיעה או פשוט מוות טבעי.

פינוי פגרים של בעלי חיים מאזור מגורים במקרה הזה הוא עניין של חובה, ובמאמר הקרוב נבין איך כדאי לעשות את זה בצורה החכמה ביותר.

 

"אוי, אלוהים, מה זה הריח הזה?"

אנחנו בטוחים שנתקלתם לא פעם בריחות מוזרים שפוגשים אתכם פתאום בהליכה תמימה ברחוב או בהגעה הביתה אחרי יום עבודה ארוך. כאנשים שחיים את חיי העיר אתם בוודאי מתורגלים להריח ריחות של ביוב, צואת כלבים וריח של פיח המכוניות, וכאנשים שחיים את חיי הכפר אתם כבר מכירים כל פינה שעלולה להדיף ריחות מסויימים.

אולם לריח של פגרים אף אחד לא מתרגל, והוא ריח חריג שיתפוס אתכם לא מוכנים ובדרך כלל ממקום שלא תדעו לאתר לבד היכן הוא נמצא. לכן, כדאי שפינוי פגרים של בעלי חיים מאזור מגורים יתבצע על ידי חברה מקצועית.

 

פינוי פגרים של בעלי חיים מאזור מגורים

קיימות חברות רבות שנותנות שירותי פינוי פגרים ומומלץ להשתמש בשירותים אלו כדי לבצע פינוי פגרים של בעלי חיים מאזור מגורים. ולמה? הפגר יכול להימצא במקומות רבים, ולא רק ברחוב במקום שקל לראות אותו. פגרים בדרך כלל נמצאים בקירות גבס, תקרות גבס, מרתפים, עליות גג, תעלות מזגן ועוד מקומות נסתרים, ולא מספיק כאן "ללכת בעקבות הריח" כדי למצוא אותם.

בנוסף, אם הפגר בוודאי הצטרפו כמה חברים בדמות חרקים ומזיקים, שפינוי פגרים בצורה לא מקצועית עלול להשאיר אותם במקומם. פינוי פגרים מקצועי של חברה שמתעסקת בזה על בסיס קבוע יגרום לפגר להתפנות וגם ליתר המזיקים שחברו אליו בזמן ששכב שם. לאחר פינוי פגרים יתבצע חיטוי של המקום על ידי החברה, ואתם יכולים לחזור להלך החיים הרגיל, התקין והריחני שהיה לכם לפני שהפגר נכנס אל חייכם.

 

כמה עולה פינוי פגרים של בעלי חיים מאזור מגורים?

אז המחיר של פינוי פגרים הוא אחד הדברים שחשוב שתדעו לפני שאתם ניגשים לסבב טלפונים והשוואת מחירים, כדי שלא תתקלו במחירים גבוהים מדי שישחטו לכם את הכיס. בגדול מדובר כאן על טווח מחירים שנע בין 99 ש"ח ועד כ-370 ש"ח לפינוי פגרים. חשוב לדעת שטווח המחירים הזה נובע מתוך סוג הפגר וגם גודלו של האיזור שיש לחטא לאחר הפינוי שלו. חברת המדבירים נט היא אחת החברות שכדאי להכיר בתחום, והיא זמינה לפינוי פגרים ולסוגי הדברה אחרים במשך 24 שעות ביממה.

 

ראש של כלב

אולי יעניין אותך גם

פולוסה