5 פתרונות אחסון שיעשו לכם סדר בבית

לרובנו תמיד חסר מקום אחסון בבית, והיצירתיות שלנו במציאת מקום גדלה ומובילה למציאת פתרונות כל פעם מחדש.

בשוק קיימים הרבה מוצרים ופתרונות, בדיקה קצרה בגוגל תעזור לכם למצוא ארון או שידה בדיוק במידות שאתם מחפשים.

רוצים לשמוע יותר? כל הפתרונות לאחסון בכתבה הבאה!

 

מחסן פנל מבודד

אחד מהפתרונות היעילים והזולים במיוחד שקיימים היום בשוק הוא מחסן מפנל מבודד – ישנם מחסנים מוכנים וישנם מחסנים לבנייה והתאמה עצמית – ושני הפתרונות מצוינים ויכולים להכיל כמות גדולה של חפצים. ניתן לשים את המחסן בגינה, במרפסת, ואפילו על הגג – מכיוון שהוא אטום לגשם ועמיד בחום. הפנל המבודד קל וניתן להעביר את המחסן בקלות ממקום למקום. בדרך כלל המחירים יהיו כוללים התקנה והרכבה של המחסן בבית הלקוח. לפרטים נוספים – מחסן פנל מבודד.

 

פתרונות נוספים

  1. אחסון יעיל – אחסון יעיל בדרך כלל מסתתר מאחורי דברים גדולים הנמצאים בבית, כמו ארגזי פלסטיק מתחת למיטה אשר אפשר למשוך אותם עם גלגלים, ולשים אותם אחד על השני. או לדוגמא מעל המקרר – נוכל לבנות, או לקנות ארון או מדפים ולהניח אותם מעל המקרר, מקום שתמיד לא מנוצל מספיק.
  2. בחלק מהפתרונות מה שמשנה זה הנראות של האחסון – לדוגמא ארון יכול לסגור את החלל וליצור אווירה שהחלל בחדר יותר קטן, לעומת מדפים פתוחים שנותנים פתרון לאחסון אך לא גורמים לחלל להישאר סגור.
  3. בוידעם או עליית גג – תעשו לעצמכם טובה, ואם יש לכם אחד מהשניים הנ"ל תדאגו לאחסן בהם דברים בצורה חכמה על ידי קופסאות פלסטיק או ארון קטן. בנוסף, סדר יסייע לכם לשמור היטב על החפצים המאוחסנים שם ולהשאיר אותם נקיים מאבק.

 

מה הפתרון הטוב ביותר?

כמובן שאין לזה תשובה אחת, ולכל חלל ודירה יתאים פתרון אחסון שונה. כמובן שאם יש לכם גינה או מרפסת נסו לנצל את היתרון הזה ולהוציא לשם כמה שיותר דברים שיתפסו מקום בבית ויקשו על ההתנהלות בו. תוכלו גם להתייעץ עם אנשי מקצוע כמו מעצבי פנים שימליצו לכם על פתרון יעיל, אסתטי, זול וזמין. תוכלו גם לחפש אחר פתרון ברשתות החברתיות או בחנויות.

 

לסיכום – איך לבחור מה מתאים לכם?

המלצה שיכולה לעזור בנושא הזה היא לחשוב אם אתם באמת צריכים את כל הדברים שיש לכם בבית. חשבו שאתם עכשיו עוברים דירה וצריכים להעביר הכל בעצמכם – האם הייתם מוותרים על חפצים מסוימים שתופסים מקום ומשתמשים בהם פעם בשנה? אם כן – היפטרו מהם עכשיו. מהלך כזה בסידור הבית יכול לחולל פלאים ולהרחיב את הבית ולגרום לאווירה יותר קלילה וחופשית, ולוותר על הצורך לאחסן את הדברים האלו. כך בחשיבה על החפצים המיותרים תוכלו לחסוך מקום אחסון ולשפר את מקום המגורים שלכם.

 

מכסחת דשא ומחסן

אולי יעניין אותך גם

עציצים
לבית ולגינה
טיפים לתכנון חלונות לביתכם

תכנון חלונות עשוי להישמע עניין קליל קל ופשוט שלא מצריך יותר מידי תשומת לב או בדיקה מעמיקה. אבל אנחנו יכולים לומר לכם מניסיון שהמציאות הפוכה

קרא עוד »