חיפוש
חיפוש

ציוד משרדי – כל הגדג'טים למשרד שרק תוכלו לחלום עליהם

כשאנו שומעים את המילה "גאדג'ט" עולה לאוויר, הדבר הראשון שצץ אצלנו במחשבות הוא חדשנות, קדמה.

ולא בכדי: הכוונה במקור היא לאביזר טכנולוגי, ברובו יחסית קטן, שעשוי לעשות את ההבדל הגדול, וכשמדובר על המשרד שלכם, אי אפשר להמעיט בערכם של הגאדג'טים.

כל מי שכבר מחזיק בטייטל היוקרתי "מנהל משרד", או שואף אי פעם להיות אחד כזה, בוודאי דמיין עשרות פעמים בראשו כיצד ייראה אותו משרד חלומי: שולחן מנהלים, מחשב נייד מבריק וחדש, לוח להקרנת מצגות ואפילו דלת מקשרת שקופה ביו החדרים ליצירת אווירה שיתופית. למרות שכל אלה אינם נחלת העבר ובהחלט רצויים בכל משרד בישראל, מה הם בעצם הגאדג'טים שיעשו את ההבדל ?

 

יחי ההברקות הקטנות

בשונה מפעם, העבודה היום הרבה יותר דינמית. הימים שבהם הגענו למשרד כדי לשבת על אותו כסא מול אותו המסך במשך 9-10 שעות ולסיים את היום כבר עברו, וטובי המוחות בעולם משחררים מדי שנה ואפילו מדי חודש, מכשירים ואביזרים חדשים לשוק, שנועדו לסייע לעובדים ולבעלי החברות להישאר מרוכזים, רעננים ויעילים הרבה יותר במהלך יום העבודה. אין זה דבר פסול שהעובד מעדיף לקום מהכיסא כדי להתרענן במהלך שעות העבודה, ואולי כך מוטב. גם כשהוא מחלץ עצמות, הוא עדיין יכול להמשיך בעבודתו, וישנם עובדים שאף יעדיפו לעבוד בתנועה. אשמח לסקור עבורכם מספר גאדג'טים עדכניים שיסייעו לכם להפוך את המשרד שלכם לחדשני יותר:

 

שלט מצגות אלחוטי:

כמו בכל משרד גדול, תמיד מגיע השלב ביום שבו מנהל המוצר/המשרד/כל פרויקט אחר, רוצה להציג בפני העובדים תמונת מצב ומטרות עתידיות, ורצוי שהדבר יהיה שיתופי ונוח. אנחנו כבר לא בצבא ועברו הימים שכולם מתכנסים ליד המפה של המפקד, ולטובת היעילות הכללית רצוי שכל אחד יוכל לראות את המתרחש מהעמדה שלו על גבי מסך גדול שחשוף לכולם.

 

עמדות עבודה ניידות:

רצוי להלחים אותן לקיר, אך הכוונה היא לאפשר לעובד להמשיך במלאכתו גם כאשר הוא בוחר לחלץ עצמות. הדבר הוכח מחקרית כיעיל יותר במיוחד לאחר ישיבה ממושכת ומסייע מאוד בשמירה על עצמות הגב מפני שחיקה.

 

מערכת לשיחות ועידה:

בעידן הקורונה שהגיח אל העולם כאילו משום מקום, ישנם הרגלים שכבר הצלחנו לסגל לעצמנו שהפכו ללחם והחמאה של יום העבודה שלנו. צירוף המילים "זום" הפך לשכיח, ולעתים לוח זמנים של יום שלם מורכב אך ורק משיחות ועידה קדחתניות. חובה להצטייד במערכת מתאימה, שתכלול מצלמה טובה, סינון שמע איכותי וכמובן תמנע כל ניסיון לחבלה במשתמש שלכם, במיוחד אם מדובר בחומר מסווג.

אלו היו רק מקבץ קטן מהחדשנות שמגיעה אלינו בהמוניה מלא מעט מדינות מפותחות, תמיד תוכלו להתרשם מגאדג'טים נוספים בתחום ציוד משרד. שמחים שעזרנו ומקווים שחידשנו לכם !

 

חדר ישיבות

אולי יעניין אותך גם

פולוסה