קורס רפואה סינית בירושלים או בתל אביב?

בין אם אתם מעוניינים להירשם לקורס רפואה סינית בירושלים או בתל אביב, אתם צריכים לבצע החלטות באופן שקול ומושכל.

אם כך, אילו נתונים יהיה חשוב לקחת בחשבון רגע לפני שנרשמים ללימודי הרפואה הסינית? הנה כל המידע שאתם צריכים לקראת בניית עתידכם. 

אמנם יש ביטוי ידוע שגורס כי "זה הכול עניין של לוקיישן", אבל כשמדברים על בניית העתיד שלכם, מדובר על יותר מאשר בחירת מכללה על פי הלוקיישן שלה. למעשה, ישנם לא מעט סטודנטים שחוצים מחצית מישראל בכדי להגיע למכללה שלהם. האם גם אתם נמנים בין האנשים שיעשו הכול בכדי להטיח את עתידם? בואו נגלה ביחד. הנה מספר דברים לדעת לפני הרשמה ללימודי מסלול רפואה סינית ב-2020.

 

מסלול לימודים ברפואה הסינית העתיקה

בעוד שכמעט מחצית מהסטודנטים בארץ גומעים לא מעט קילומטרים בדרכם למכללה, סטודנטים אחרים בוחרים ללמוד קל"ב. בין אם אתם אוהבים להרגיש קרובים לבית או פחות, אנחנו בכל מקרה ממליצים לכם לקחת בחשבון פרמטרים נוספים מלבד הקרבה לביתכם.

זכרו, חוויית הלימודים שלכם לא פחות חשובה מהלימודים עצמם. למשל, חשבתם ללמוד פעם בירושלים, העיר המיסטית ביותר במזה"ת, אולי אפילו בעולם? דמיינו לעצמכם סופי שבוע באווירה קסומה בין סמטאות ירושלים, כולל גם ביקורים בכותל בשעות ערב. פשוט מקסים. אגב, זה מה שתקבלו אם תבצעו הרשמה אצל מכללת מעינות לרפואה משלימה בירושלים.

 

חוויית הלימודים שלכם חשובה גם היא

כמו שאמרנו כאן למעלה, החוויה חשובה לא פחות מאשר מסלול הלימודים עצמו. אבל אם כבר דיברנו על מסלול לימודים, כמובן שאתם תצטרכו לבחור את המכללה שבה תלמדו גל על פי הקורסים שקיימים בה. מעבר לכך שתצטרכו לבדוק אילו קרוסים קיימים במכללה, אתם גם תצטרכו לבדוק מי הם המרצים שמעבירים את אותם קורסים.

כמובן, תמיד יהיו מרצים מומלצים יותר ופחות, ככה שיהיה מומלץ לבדוק מי מנחיל לכם ידע ומה הרקורד שלו. בימינו ניתן להריץ חיפוש בגוגל על כל מרצה ומרצה, וכך תוכלו ללמוד עליו ולהבין מה המוניטין שלו, או שלה. עוד ברשימת הדברים שצריך לבדוק לפני הירשמות למכללה, הוא הנושא של אוכלוסיית הסטודנטים.

 

מי הם הסטודנטים שיחלקו עמכם את הקמפוס?

ברגע שתדעו אילו סוגים של קורסים יש במכללה, אתם תוכלו להתחיל לשער בערך מי הם הסטודנטים שיחלקו אתכם את הקמפוס. נניח שיש קורסים של בישול באותה מכללה, אולי רפלקסולוגיה, אולי בכלל רפואה סינית בלבד. בין אם כך או כך, יהיה כדאי לברר זאת מראש. אז, מה החלטנו? לימודי רפואה סינית בירושלים או בתל אביב?

אנחנו מזמינים אתכם לייעוץ לימודים במכללת מעינות, רפואה סינית ורפואה משלימה. לאחר שעת ייעוץ, יהיה ניתן לעשות סדר בבלגן אחת ולתמיד. בהצלחה, אל תוותרו על החלום שלכם!

 

טיפול כוסות רוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram