קניית רכב חדש: המדריך המלא

רכישה של רכב חדש מחייבת מחשבה מעמיקה כמו גם ביצוע פעולות שונות וזאת על מנת לוודא כי אכן בסוף התהליך תהיו מרוצים. מהן הפעולות הנדרשות? המומחים של קפיטל מוטורוס כאן לעזרתכם.

 

מכונית כחולה

 

רכישת רכב חדש – פעולות הכרחיות לביצוע

אחת ההחלטות החשובות ביותר שכל אדם לוקח בחייו היא ללא ספק רכישת רכב חדש. למעשה, ענף הרכב בשנים האחרונות שינה את פניו לחלוטין וזאת משום שכיום ניתן לבצע רכישה של רכב חדש באמצעות מסלולים שונים, בין אם מדובר ברכישה מאדם או ברכישה מחברה אשר מתמחה בתחום ומאפשרת לרכוש רכב חדש בתנאי ליסינג. המומחים של קפיטל מוטורס, החברה המובילה כיום בתחום הרכבים מישראל מציגים לכם כעת את המדריך המלא לקניית רכב חדש – מהם הדברים החשובים ביותר שעליכם לעשות, כך שתוכלו להיות בטוחים שביצעתם את הבחירה הנכונה ביותר בעבורכם.

  • חקר שוק: ענף הרכב הוא ענף רווי בתחרות ומשום כך ניתן כיום לאתר מאות חברות אשר מתמחות בתחום. בטרם אתם מתחילים ברכישה, מומלץ לבצע חקר שוק לגבי החברות השונות ולקבל מהן את הצעות המחיר האטרקטיביות ביותר בעבור סוג הרכב אותם ברצונכם לקנות. במידה ואתם עדיין מתלבטים, מומלץ לבצע שיחה עם אחד מנציגי השירות של החברה וזאת על מנת לקבל ייעוץ מקצועי ומידע נוסף.
  • תקציב: בטרם אתם רוכשים רכב חדש חשוב לבדוק היטב מהו התקציב שלכם, ולא לחרוג ממנו. רכישה של רכב חדש בימנו איננה חייבת לקרוע את הכיס, זאת לאור תנאי המימון הנוחים, אולם עליכם לבצע כאמור חשיבה מעמיקה לגבי התקציב וזאת בהתאמה לצרכים שלכם.
  • קבלת המלצות: אין חכם כבעל ניסיון, ולכן בטרם אתם מתחילים ברכישה מומלץ לבדוק ברחבי הרשת אודות המלצות גולשים, זאת משום שמדובר באינדיקציה מצוינת לגבי טיב השירות של החברה עמה אתם מעוניינים להתקשר, כמו גם כדי לקבל אינפורמציה חשובה לגבי המקצועיות והניסיון – דרך עיניהם של לקוחות אחרים של החברה.
  • בטיחות: מעבר לפן האסתטי של הרכב חשוב לבדוק ברכב החדש אותו אתם רוצים לרכוש האם הוא מאובטח בכל אביזרי הבטיחות המתקדמים, כמו גם קבלת אחראיות לגבי המכשירים השונים המותקנים ברכב.
  • רכישה רק מחברה מוכרת: על אף המחירים המפתים מאוד אותם ניתן למצוא כיום בישראל, חשוב לרכוש רכב חדש רק מחברה אשר מתמחה בנושא ויודעת להעניק את הייעוץ הטוב ביותר כמו גם ליווי מקצועי בטרם בוחרים את הרכב הרצוי. חברה כזו היא חברת קפיטל מוטרוס אשר בשנים האחרונות הפכה לחברה המובילה בתחום הרכבים בישראל, זאת לאור שירות יוצא מן הכלל ודיגיטלי אשר מאפשר לבצע רכישה של רכב הן באמצעות האינטרנט או באמצעות הגעה לאחד מסניפי החברה בעפולה, בני ברק, פתח תקווה או בית שמש.
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
יבוא אישי
עולם הרכב
יבוא מרצדס – המכונית שחלמתם עליה

בואו נודה על האמת, מי שקונה מרצדס יודע בדיוק מה הוא מחפש. רכב אמין, נוח, יפה בצורה מיוחדת וכמובן, רכב כזה שיסובב אחריו את הראשים של כל הנהגים מסביב. מרצדס

להשתמש בדלקן
כללי
כל הסיבות להשתמש בדלקן אוניברסלי

השימוש בדלקן אוניברסלי על פני הדלקן הקודם משנה לחלוטין את הצורה בה הצרכן מתדלק את רכבו, ומעניק לצרכן יתרונות רבים: חיסכון כספי, גמישות ובקרה טובה יותר. מאז שנכנסה לתוקף הרפורמה

סירנה
עולם הרכב
איך עובד קודן לרכב?

ללא קודן לרכב, הרכב שלכם יכול להיפרץ בקלות ובמהירות. במאמר הבא נסביר מהו קודן לרכב, איך הוא עובד ומה חשוב לדעת לגבי פיתוחים חדשים אשר נעשו בענף הרכב, לשם שכלול

לשקול מיחזור משכנתא ראשית
כללי
למה כדאי לכם לשקול מיחזור משכנתא?

ייתכן ובתקופה שבה לקחתם את המשכנתא שלכם, הנחתם שמדובר בהלוואה בתנאים מעולים שמתאימה לכם בצורה הכי טובה שאפשר. אבל השנים חלפו ועמן השתנה ההרכב המשפחתי ומספר בני הבית, ההוצאות וההכנסות