חיפוש
חיפוש

קרן פנסיה

קרן פנסיה מבטיחה את עתידנו הכלכלי, ובעידן בו התשואה נמוכה ישנה חשיבות רבה לרכישה של קרן פנסיה אשר תאפשר לנו להמשיך את שגרת חיינו – גם לאחר הפסקת העבודה בהגעה לגיל הפנסיה.

קרן פנסיה – תחום סבוך ומורכב

קרנות הפנסיה השונות זוכות בשנים האחרונות לתהודה שלילית, זאת לאור התשואה הנמוכה אשר הן מניבות. למעשה, על אף כי מדובר במוצר ביטוחי בסיסי רבים אינם יודעים באופן ודאי מה יהיה הסכום אותו יקבלו בסיום העסקתם בהגעתם לגיל הפנסיה, כמו גם העובדה כי רבים מחזיקים במספר קרנות פנסיה אשר מהוות נתח משמעותי מהתקציב השוטף של כל אחד. למעשה, קרן הפנסיה משמש כאפיק פנסיוני זול אשר כולל את כל הכיסויים החשובים ביותר, כאשר גם בנושא המס ישנה הטבה משמעותית בעת ההפקדה כמו גם בעת משיכת הכספים. המפקחת על תחום הביטוח ניסתה בשנים האחרונות לעשות סדר בתחום ולמעשה כיום ניתן לאתר את קרנות הפנסיה באופן פשוט וקל באמצעות אתר "הר הביטוח" אשר מאפשר בהקלדה של מספר תעודת זהות ושם לקבל את כל המידע אודות קרנות הפנסיה. אולם, לא מדובר בפתרון מושלם וזאת משום שהמידע המפורט לא מציין את דמי הניהול של קרן הפנסיה כמו גם פרטים מהותיים נוספים, ועל כן נדרש מאתנו לפנות באופן אישי לחברות הביטוח ולבקש את המידע.

 

קרן פנסיה – הבטיחו את עתידכם

כאמור, כל אזרח צריך לדאוג לעתידו בעת הגעתו לגיל הפרישה וזאת כדי לקבל הכנסה חודשית אשר תהלום את המצב החדש כמו גם תאפשר להמשיך בשגרת החיים כפי שהייתה בטרם היציאה לפנסיה. על כן, חשוב לבצע בדיקה מעמיקה לגבי קרנות הפנסיה אותן אתם מחזיקים כמו גם גובה הריבית אותה אתם משלמים וכן דמי הניהול, ולכן בחירה בקרן פנסיה חדשה צריך להיות על בסיס ריבית נמוכה, דמי ניהול נמוכים ותשואה גבוהה. כיצד תעשו זאת? להלן כל הפרטים.

 

השוואת קרנות פנסיה באמצעות savey

אתר savey הוא מיזם חדשני וראשון מסוגו בישראל אשר נועד לאפשר לאזרחי ישראל לקבל את כל המידע המקיף בעניינים כלכלים באופן קל ופשוט, וזאת על מנת שתוכלו לנהל את עתידכם הכלכלי באופן קל ושקוף ככל הניתן. באמצעות צוות המומחים של האתר תוכלו לקבל בקישור הזה מידע מלא לגבי קרן פנסיה, כמו גם הצעות מחיר אטרקטיביות מחברות הביטוח המובילות בישראל לגבי רכישה של קרן פנסיה בתנאים נוחים המותאמים לתקציב שלכם כמו גם יאפשרו לכם לדעת בביטחון מוחלט כי בעתיד תוכלו ליהנות מהכספים אותם חסכם בעמל רב ולקבל תמורתם תשואה גבוהה בדמי ניהול נמוכים ביותר. למה אתם מחכים? העתיד מעבר לפינה, בדקו עוד היום את קרנות הפנסיה שלכם ולאחר מכן היכנסו לאתר savey לקבלת הצעות מחיר מעולות בעבור קרן פנסיה המותאמת לכם.

אולי יעניין אותך גם

פולוסה