חיפוש
חיפוש

3 רעיונות לסידור חכם ונוח של ארונות מטבח

אחד הדברים שמשותפים לאלו שגרים בבית קטן ואלו שגרים בבית גדול זהו הסדר של ארונות הבגדים והמטבח.

במדריך הקודם ציינו בפניכם את הרעיונות המקוריים ביותר לסידור חכם ונוח של ארונות הבגדים שלכם ושל הילדים.

במדריך זה החלטנו להתמקד בארונות המטבח שנתפסים לא פעם בעיני רבים כקשים לסידור.

בשורות הבאות תוכלו לגלות איך יתאפשר לכם לסדר את ארונות המטבח בקלות ובמהירות.

קראו את המדריך הנוכחי ותקבלו את כל המידע הנחוץ בנושא.

 

תודות למסייעים בהכנת המדריך

רגע לפני שנציין בפניכם את 3 הרעיונות שיאפשרו לכם לסדר את ארונות המטבח שלכם באופן החכם והנוח ביותר, ראוי שנאמר לכם איך הגענו לרעיונות החכמים הללו. אנחנו מודים שסדר זה לא ממש התחום שלנו. לכן, פנינו אל אנשים שסדר זה בדם שלהם וביקשנו לראות את ארונות המטבח שלהם. לקחנו השראה מרעיונות הסידור הייחודיים שלהם וחזרנו מיד אל המחשב, כדי לסכם עבורכם את הרעיונות הללו שישנו את החיים שלכם במטבח.

 

רעיון מספר 1 לסידור חכם ונוח של ארונות מטבחשימוש בקופסאות

אחת הבעיות הנפוצות בקרב אנשים מבולגנים ברמה לא גבוהה (כמונו למשל) הינה הקושי במציאת פריט מסוים בארון המטבח. בניגוד לאנשים מבולגנים ממש שאצלם הכול זרוק בתוך הארון, אנשים מבולגנים ברמה לא גבוהה צפויים להניח את הדברים בארון באופן מסודר יחסית, כך שהם יודעים איפה כל דבר נמצא. איפה הבעיה אתם שואלים? הבעיה טמונה בהוצאת הפריטים מתוך החלק הפנימי של הארון. סידור ארונות מטבח עם קופסאות פלסטיק צפוי לפתור את הבעיה הזו. כך בעצם ניתן לאחסן פריטים לפי קטגוריות ולהוציא אותם בקלות ללא צורך בהיפוך כל כלי המטבח.

 

רעיון מספר 2 לסידור חכם ונוח של ארונות מטבח – שימוש באי

בשנים האחרונות השימוש באי למטבח הפך להיות חובה. האי מאפשר לכל באי הבית ליהנות ממגוון רחב של יתרונות, למשל:

  • מקום אחסון נוסף לפריטים שונים
  • משטח עבודה זמין נוסף
  • תוספת של עיצוב ייחודית למטבח

בנוסף, האי כמובן מביא לכך שיש יותר מקום אחסון במטבח והדבר מוביל לכך שניתן לסדר באופן חכם ונוח את שאר ארונות המטבח. שכן, הם כבר לא צפויים להיות עמוסים כמו בעבר.

 

רעיון מספר 3 לסידור חכם ונוח של ארונות מטבחסידור לפי צבעים

יש מי שמעדיפים לסדר את הפריטים בארונות לפי צבעים. מדובר בהעדפה ויזואלית שמאפשרת למצוא פריטים שונים בקלות, לפי הצבע של האריזה שלהם. כך שאם למשל אתם קונים פסטה, אורז ופתיתים עם אריזה כחולה, כל הפריטים הללו יימצאו בתוך קופסא כחולה וכך הלאה.

 

כמה מילים לסיום

עכשיו ידוע לכם מהם 3 הרעיונות לסידור חם ונוח של ארונות המטבח, כך שנותר לכם רק ליישם את הרעיון המתאים לכם ביותר וליהנות מארונות מטבח מסודרים.

חלל ביתי

 

אולי יעניין אותך גם

כְּלֵי מִטְבָּח
מטבחים
איזה סוגי סירים מתאימים לכם?

היום תוכלו למצוא מגוון רחב של סירים שונים, שיכולים להגיע בכל גודל, נפח ושימוש אפשריים. חלק מהסירים איכותיים ועשויים מחומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר, דבר

קרא עוד »
מטבח חדש
מטבחים
3 סגנונות עיצוב מטבח טרנדיים!

בחירה במטבח חדש מצריכה היכרות עם סגנונות העיצוב החמים ביותר. שכן, כך מתאפשר לקחת חלק בטרנד הקיים וגם ליהנות מנוחות מקסימלית. יצאנו לבדוק מהם סגנונות

קרא עוד »
קלמן מטבחים
מטבחים
איך בוחרים מטבח?

בעיצוב הבית, בחירת המטבח היא כנראה המאתגרת מכולן. בעוד שלעיצוב החדרים הפנימיים יש משמעות בעיקר מבחינת הנוחות שלנו, המטבח צריך להיות לא רק נוח אלא

קרא עוד »
פולוסה